0

@TheNekro94 U mnie masz Kolega Siostry Neymara xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 Przecież to normalne przeceny Coda od x lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Nazio87 Jak przejdziesz kanałami to tak.

0

@Paradoks Sebik dobra morda ;D

0

@PatrychoO Jeszcze 2 dzień Świąt, byczku ;p

1

Co się stało po tym jak Skoda zderzyła się z kotem?
- Kot ma się świetnie, Skoda została odholowana do warsztatu

11

Wow, od redakcji chyba dostałem spam reklamy skody na Święta. Co jedno odświeżenie, to ta reklama..

0

Jak myślicie, pasterka przyczyni się do nagłego wzrostu zarażonych na covid?

2

@PatrychoO To mogłeś chociaż powiedzieć, panie dolej wody, ale po uj. Cykne zdjęcie, wrzucę na Twittera i się pożale ;D

2

@Coutinho007 Już wolę oglądać to niżeli biegające pipeczki po boisku, które padają od byle muśnięcia.

2

@kuz Oplułem monitor, dzięki xDDDD

1

@MSN30 Pójdzie na 100% xD

0

@BarcaKings965212 Takie wypuszczania na Mbappe chodziły by jak ta lala.

1

@Kapitan_SW Brakuje takiej pikanterii u naszych redaktorów ;D

2

@Bobo25 Warto wspomnieć, że konsola będzie miała specjalną szufladkę, gdzie będzie można trzymać swoje kurczaczki w ciepełku.

1

@Jakchcesz Łącze się w bólu, mam dziś to samo. Bym coś rozpier..

3

@koksik2700 Widzę, że ty byłbyś Najmanem w tej sytuacji ;D To dawaj na solówkę przy garażach do Białego, Koksik. Będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 O kur.. moje oczy xD

0

@macio_944 Tak samo jak u nas w Polszy. Jest drużyna Lewandowskiego, a nie Bayern ;D

0

@macio_944 A co w tym dziwnego, skoro Messi to Barcelona ;D

1

@VenoM Łeeee, gdzie jest pucz. Kołman ty gupku!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dariooo A faktycznie, mój błąd. Pora udać się do okulisty ;D

0

@barcelona97 Ostatnie 2 mecze u nich przegraliśmy, więc spodziewam się męczarni.

5

@pauletaa Zauważył kamerę skierowaną na niego, wciągnął brzuchola.

1

Panie Suarez, brameczke poproszę.

1

Niby te Atletico nie strzela jakoś wielu bramek, a zajmuje drugą pozycję pod względem goli w lidze.

1

@Kurkmen Mam prawie 100h w Cyberpunku. Nie muszę oglądać, bo wiem jak to wygląda. Pewne mechaniki w grze zatrzymały się o co najmniej kilka lat, nie ma co się oszukiwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?