4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 U mnie masz Kolega Siostry Neymara xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Przecież to normalne przeceny Coda od x lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Nazio87 Jak przejdziesz kanałami to tak.
0
@Paradoks Sebik dobra morda ;D
0
@PatrychoO Jeszcze 2 dzień Świąt, byczku ;p
1
Co się stało po tym jak Skoda zderzyła się z kotem?
- Kot ma się świetnie, Skoda została odholowana do warsztatu
11
Wow, od redakcji chyba dostałem spam reklamy skody na Święta. Co jedno odświeżenie, to ta reklama..
0
Jak myślicie, pasterka przyczyni się do nagłego wzrostu zarażonych na covid?
2
@PatrychoO To mogłeś chociaż powiedzieć, panie dolej wody, ale po uj. Cykne zdjęcie, wrzucę na Twittera i się pożale ;D
2
@Coutinho007 Już wolę oglądać to niżeli biegające pipeczki po boisku, które padają od byle muśnięcia.
2
@kuz Oplułem monitor, dzięki xDDDD
1
@MSN30 Pójdzie na 100% xD
0
@BarcaKings965212 Takie wypuszczania na Mbappe chodziły by jak ta lala.
1
@Kapitan_SW Brakuje takiej pikanterii u naszych redaktorów ;D
2
@Bobo25 Warto wspomnieć, że konsola będzie miała specjalną szufladkę, gdzie będzie można trzymać swoje kurczaczki w ciepełku.
1
@Jakchcesz Łącze się w bólu, mam dziś to samo. Bym coś rozpier..
3
@koksik2700 Widzę, że ty byłbyś Najmanem w tej sytuacji ;D To dawaj na solówkę przy garażach do Białego, Koksik. Będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 O kur.. moje oczy xD
0
@macio_944 Tak samo jak u nas w Polszy. Jest drużyna Lewandowskiego, a nie Bayern ;D
0
@macio_944 A co w tym dziwnego, skoro Messi to Barcelona ;D
1
@VenoM Łeeee, gdzie jest pucz. Kołman ty gupku!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dariooo A faktycznie, mój błąd. Pora udać się do okulisty ;D
0
@barcelona97 Ostatnie 2 mecze u nich przegraliśmy, więc spodziewam się męczarni.
5
@pauletaa Zauważył kamerę skierowaną na niego, wciągnął brzuchola.
1
Panie Suarez, brameczke poproszę.
1
Niby te Atletico nie strzela jakoś wielu bramek, a zajmuje drugą pozycję pod względem goli w lidze.
1
@Kurkmen Mam prawie 100h w Cyberpunku. Nie muszę oglądać, bo wiem jak to wygląda. Pewne mechaniki w grze zatrzymały się o co najmniej kilka lat, nie ma co się oszukiwać.