4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Herato Nokia 3310. Rodzice mówią, że dopóki jej nie rozwalę, nie dostanę nowego telefonu.
1
@clyde O kur.. muj łep
3
@VamosRakieta Pan Trener.
1
@MesQueUnClub96 Zostawcie somsiada w spokoju!
2
@KmN Odpala Ski Jump'a i leci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@robsesh Doom Eternal
1
@Moriarty Co jak co, ale spadkowicze lubią spinać dupkę na mecze z drużynami z topki. Atletico z nimi zremisowało
0
Żadne zaskoczenie. Wystarczy, że jest ziomeczkiem Messiego to już wszyscy socios widzą w Laporte wybrańca :D
9
Teraz takie pepsi to można stawiać nad półką z alkoholami, żeby pokazać jaki dobrobyt w domu
1
@Maniek9444 Ankieta do szkoły?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Ok.
11
@AmigoBlancos Tak.
1
@MesQueUnClub96 1000 sposobów na to jak dostać bana. PRzy okazji dowiesz się na ile czasu jest ban za przekleństwo itp. To będzie hit!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@itmustbejoke Alba, jak zawsze musi asystować.
3
@NeroTFP Stare dziady przejęły La Ramble ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Ehh, wszystko pod publiczkę..
3
@FC1899Barca Ciekawe, bo kiedyś wspominał, że nigdy nie odejdzie do zespołu UEFA, gdzie mógłby zmierzyć się z Barceloną
0
@Fawrf Kółeczko wzajemnej adoracji już dawno wyginęło. Chyba przespałeś ostatni rok byczku.
0
@marcin62 2021, a @Nano22 dalej wali nieśmieszne baity.
2
@Nano22 2021 lat? Panie, ty chyba jeszcze pijany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu Panie, to już oglądanie schnącej farby jest ciekawsze niż skoki ;D
0
Ale mam ochotę na fast fooda. Orientuje się ktoś czy McDonald albo KfC jest dziś otwarty?
4
@bixmix Panie, już jedną nogą w grobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten zakaz wychodzenia anulowali czy jak, bo u mnie napierdzielają jak nigdy xD
0
@michaleu A jeszcze wczoraj pisałeś o sylwestrze w Warszawie rok temu ;D
https://ibb.co/wgK82xM