4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Ej no, miałem z kumplami pokopać sobie piłeczkę, a tu jakaś Barcelona zajmuje bojo..
0
@ObiektywnyKibic121 Żeby siąsiad mógł podejrzeć przez okno ;p
3
Strach się bać, jeżeli Puig zagra dobre zawody z potężną Cornella to na La Rambli będzie czczony niczym Bóg ;D
0
@blaugrana1980 Co najwyżej remis byczku
2
#SOUSAOUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Boniek ma podać nazwisko nowego selekcjonera na tej konferencji, bo nie jestem w temacie?
15
Śniegu wróć ; (
3
@jaras121 To podaj konto.
2
@pride1899 Trochę taka prawda :(
1
Te uczucie, kiedy przesyłka została wydana do doręczenia o 5 godzinie i nadal nie przyszła..
https://imgflip.com/i/4uitac
0
@Witekk10 Polityka mnie tyle interesuje co faceci w bikini. Po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zaśmieszkować ;p
0
@itmustbejoke it must be joke.
8
@DaPi Żeby tylko nie zapomniał, że to dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Ciężko powiedzieć byczku. Aktualnie to najlepiej nie brać się za kupowanie laptopa, bo ceny są z kosmosu. Za 2,5 klocka laptop z 4 GB RAM to jakiś żart. Może lepiej jakis wypasiony smarfton?
6
@foczkyyyhg Obawiam się, że z Xavim może być jak z Pirlo w Juve. Nie ma pośpiechu, żeby do nas przychodził. Najpierw to niech stara gwardia ulotni się z Barcelony.
0
@Cwaniak4 Fajne, nie to co ty.
2
@AlicjaFCB i do tego ten śmiech, hihihihi ;D
0
@tomek8756 Próbujemy przetrwać, kolejny rok.
7
@MrShakira Oho, znowu próba kupienia wszystkich w jednym okienku, a skończy się wiadomo jak..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
91
O widzę, że znowu kolejny użytkownik usuwa konto, tylko tak się zastanawiam, po jaki uj, wystarczy nie wchodzi na konto. No, ale przecież trzeba zwrócić na siebie uwage i napisać jak to w brutalny sposób postanowił usunąć swoje konto ;D Nawet na rakowym Facebooku nie robią pseudo postów typu odchodzę, usuwam konto. Żenua, szczególnie, że co poniektórzy wracają, tylko, że pod innym pseudonimem ;p
4
@axegrinder Zaszczepił się.
1
@Witam Mam to gdzieś :)
3
@Hopner15 A może ty zaczniesz rzucać jakieś przyziemne argumenty ;D
0
Te uczucie, kiedy wybierasz odbioru w sklepie za 2h, a ty już czekasz 12h i dalej nic..
0
@DaPi Hajs od widzów? A gdzie on niby ten hajs zbierał od nich ;D
7
Alba i jego błedy w ostatnich latach ;p