0

@MESSIah16 No raczej, nie inaczej. Chociażby przez swoje ofensywne usposobienie. W porównaniu do Pique, który był wiecznym średniakiem, tak naprawdę niczym niezwykłym się nie wyróżniał.

5

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył informacji podanej 10x, to Tuchel trenerem Chelsea :)

0

@itmustbejoke Pensja z której można pożywić 3 dobrych graczy + możliwa mamona za transfer.

0

@MaTt_BarcaFan Owy kolega miał kiedyś dostęp do opcji moderacji, więc kto wie kto usunął twój post :D

0

@Krzychu1010 Równie dobrze może to być chińska podróbka, bo nie wiem kto normalny sprzedawał by nowego pada za 115 ziko

1

@Krzychu1010 Podejrzanie niska cena ;p

2

@macio_944 A ja właśnie cenię sobie, że są takie studia jak Naughty Dog, które robią quality gry liniowe, bo ostatnimi czasy jest taki wysyp gier z otwartym świata, że aż zaczynam czuć nimi przesyt.. Aktualnie ogrywam Valhalle mam już z 20 godzin i zaczynam odczuwać lekkie znużenie, więc z ciekawości zobaczyłem ile zajmuje przejście samego głównego wątku i okazało się, że jest to średnio 50 godzin, więc no.. widze marne szanse na ukończenie gry ;D

0

@PatrykBarcelona Prawdopodobnie nie, Pucharu Króla nie puszczają w TV

3

@Nano22 Troszkę to zabawne jak klub chwyta sie wszystkiego, żeby zarobić chociaż jakieś grosze, bo bieda w klubie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FafitFCB "Kiedy stary dowiedział się o nowym sposobie wysyłania wiadomości"

0

@Prezes_sycylijczyk Sprzedaż piłkarzy to i jakieś pieniądze się znajdą, ale też nie ma co liczyć na jaką fortunę. Myślę, że maks 50 mln wydamy na transfery.

4

Wow, podobno HBO pracuję nad serialem


3

Ale dzisiaj śnieguje ( ͡o ͜ʖ ͡o)

17

@Dembouz1899 Chcesz wróżenie to masz..
19/20 Barcelona przegrywa mistrza
20/21 Barcelona przegrywa mistrza

1

@PatrychoO Może to i lepiej. 2 to przerost formy nad treścią, nie marnuj czasu na to ;p

3

@TheGoldenEleven W La Lidze i owszem, gorzej z LM, tam nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o Suareza ;D

2

@Barca1992 Po części masz rację, ale z drugiej strony to pewnie dali wolną rękę Suarezowi do którego klubu chciałby odejść. To co zabronisz mu? Moim zdaniem zasłużył na to co najlepsze po tym co pokazał w Barcelonie. Głupotą natomiast jest to, że musimy opłacać część pensji Suareza..

32

@lj89 xDDDD Co wy macie ludzie z głową. Pewnie wolałby przegrać mecz niżeli zobaczyć zwycięskiego gola Puiga.. Jakby faktycznie coś do niego miał to już dawno by go odesłał do Barcy B..

1

@gumaz Najpierw to trzeba mieć, żeby go zgolić ;)

1

@Kwiatek67 Atletico nie jest na tyle głupie jak my, żeby opłacać taką pensję jaką mial w Barcelonie

6

@NaFazieHitman Niby tak, ale z drugiej strony w każdej chwili jeden z tych tłuków naskakujących na radiowóz mógł wyciągnąć gnata ;p

4

@Kapitan_SW La Rambla nigdy nie była pokorna. Nawet z samego początku. Do dziś pamiętam te rymowanki obrażające różnych użytkowników ;D

0

@LeoMessi1994 Myślę, że to może być fake ;D

0

@Jarema2000 Ja bym wyciągał, obawiam się, że może być remis.

0

@!34RC3!_0N4 Typowa La Bomba, a jeszcze w meczu z 3 ligowcem było pisane jaki to Puig jest słaby i już wiedzą, dlaczego Koeman go nie wpuszcza ;D

0

@xparix Niby dlaczego? Bo strzelił gola ;D

2

O uj, teraz to Riki będzie stawiany zaraz obok Boga na La Rambli po tym golu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avatarr Araujo, Mingueza..
PS Busquets nie gra z przymusu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?