4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 No raczej, nie inaczej. Chociażby przez swoje ofensywne usposobienie. W porównaniu do Pique, który był wiecznym średniakiem, tak naprawdę niczym niezwykłym się nie wyróżniał.
5
Jakby ktoś jeszcze nie zauważył informacji podanej 10x, to Tuchel trenerem Chelsea :)
0
@itmustbejoke Pensja z której można pożywić 3 dobrych graczy + możliwa mamona za transfer.
0
@MaTt_BarcaFan Owy kolega miał kiedyś dostęp do opcji moderacji, więc kto wie kto usunął twój post :D
0
@Krzychu1010 Równie dobrze może to być chińska podróbka, bo nie wiem kto normalny sprzedawał by nowego pada za 115 ziko
1
@Krzychu1010 Podejrzanie niska cena ;p
2
@macio_944 A ja właśnie cenię sobie, że są takie studia jak Naughty Dog, które robią quality gry liniowe, bo ostatnimi czasy jest taki wysyp gier z otwartym świata, że aż zaczynam czuć nimi przesyt.. Aktualnie ogrywam Valhalle mam już z 20 godzin i zaczynam odczuwać lekkie znużenie, więc z ciekawości zobaczyłem ile zajmuje przejście samego głównego wątku i okazało się, że jest to średnio 50 godzin, więc no.. widze marne szanse na ukończenie gry ;D
0
@PatrykBarcelona Prawdopodobnie nie, Pucharu Króla nie puszczają w TV
3
@Nano22 Troszkę to zabawne jak klub chwyta sie wszystkiego, żeby zarobić chociaż jakieś grosze, bo bieda w klubie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@FafitFCB "Kiedy stary dowiedział się o nowym sposobie wysyłania wiadomości"
0
@Prezes_sycylijczyk Sprzedaż piłkarzy to i jakieś pieniądze się znajdą, ale też nie ma co liczyć na jaką fortunę. Myślę, że maks 50 mln wydamy na transfery.
4
Wow, podobno HBO pracuję nad serialem
3
Ale dzisiaj śnieguje ( ͡o ͜ʖ ͡o)
17
@Dembouz1899 Chcesz wróżenie to masz..
19/20 Barcelona przegrywa mistrza
20/21 Barcelona przegrywa mistrza
1
@PatrychoO Może to i lepiej. 2 to przerost formy nad treścią, nie marnuj czasu na to ;p
3
@TheGoldenEleven W La Lidze i owszem, gorzej z LM, tam nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o Suareza ;D
2
@Barca1992 Po części masz rację, ale z drugiej strony to pewnie dali wolną rękę Suarezowi do którego klubu chciałby odejść. To co zabronisz mu? Moim zdaniem zasłużył na to co najlepsze po tym co pokazał w Barcelonie. Głupotą natomiast jest to, że musimy opłacać część pensji Suareza..
32
@lj89 xDDDD Co wy macie ludzie z głową. Pewnie wolałby przegrać mecz niżeli zobaczyć zwycięskiego gola Puiga.. Jakby faktycznie coś do niego miał to już dawno by go odesłał do Barcy B..
1
@gumaz Najpierw to trzeba mieć, żeby go zgolić ;)
1
@Kwiatek67 Atletico nie jest na tyle głupie jak my, żeby opłacać taką pensję jaką mial w Barcelonie
6
@NaFazieHitman Niby tak, ale z drugiej strony w każdej chwili jeden z tych tłuków naskakujących na radiowóz mógł wyciągnąć gnata ;p
4
@Kapitan_SW La Rambla nigdy nie była pokorna. Nawet z samego początku. Do dziś pamiętam te rymowanki obrażające różnych użytkowników ;D
0
@LeoMessi1994 Myślę, że to może być fake ;D
0
@Jarema2000 Ja bym wyciągał, obawiam się, że może być remis.
0
@!34RC3!_0N4 Typowa La Bomba, a jeszcze w meczu z 3 ligowcem było pisane jaki to Puig jest słaby i już wiedzą, dlaczego Koeman go nie wpuszcza ;D
0
@xparix Niby dlaczego? Bo strzelił gola ;D
2
O uj, teraz to Riki będzie stawiany zaraz obok Boga na La Rambli po tym golu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avatarr Araujo, Mingueza..
PS Busquets nie gra z przymusu.