1

@Coutinho007 Generuje więcej, wydaje mi się, że było jakies podsumowanie za 2020r. Ogólnie to statystycznie Ronaldo jest bardziej rozpoznawalny niż Messi. Dlatego duże firmy postrzegają Ronaldo jako lepszą opcję marketingową niż Messi.

0

@kuz Co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@szkutnik91 Ja w tym klubie widziałem już wystarczająco dużo i mnie wcale to nie zdziwi, jeżeli tak będzie..

10

@szkutnik91 Jak Araujo pójdzie w odstawkę to Kuman jest jakiś niepełnosprytny..

15

XDD


6

Upławy, swędzenie, hemoroidy, stoperany, afty, uszy i o wiele więcej, a to wszystko w przeciągu jednej przerwy reklamowej..
Najlepsze jest to, że mimo, że tak spamią tym lekami w reklamach to nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy żadnego z tych leków, które reklamowali xD

2

@LionelM95 Pewnie, że tak.

0

@regatta52 Tato wróć.. Poszedł po mleko 20 lat temu i dalej nie wrócił.

0

@MesQueUnClub_87 W jakiej cenie? Może znajde taniej niż na alledrogo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 Licencje wygasły w starszych wersjach, więc nie możemy ich udostępniać, czy to płatnych, czy bezpłatnych” - mówi dyrektor gry Miles Jacobson.

0

Peter Parker znęcał się nad wujkiem Benem


2

Low Kick zwany też jako Loł King aka łamany piszczel. Klasyk Youtube'a, kiedyś to filmik były z jajem, nie to co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@DonMatteo901 Albo to też klasyk, najgorsze, że to nie fake xD


6

Lokal Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku zorganizował "Narodowe Szkolenie BHP" cykl warsztatów i szkoleń które pozwolą zachować zdrowie, a już na pewno zdrowie psychiczne ;D
Podejmowane były takie tematy jak:
1. 'Ae sie Naebaem' - warsztat wokalno-aktorski
2. Alkoholizacja - fakt czy mit? - wykład
3. Szklanka do połowy pełna czy pusta? - szkolenie z zakresu filozofii
4. Podatek cukrowy w praktyce, czyli alternatywne metody zapijania alkoholu

0

@Pawel13sz Powiedziałbym, że aktualnie jesteśmy na tym samym poziomie.

2

Laporta to trochę taki Patryk Vega. Nagłe zamieszanie w sprawie opublikowania kontraktu Leo Messiego w Hiszpanii? Okej, wykorzystajmy to, i wtedy pojawia się Joan ubrany cały na biało mówiący jak to dorwie tych bandziorów ;D

6

@Mns21 Aha.

0

@Janas11224 Totalny brak szacunku do fanów? Gdyby XSX dobrze się sprzedawał to miałby ten sam problem z dostępność, ale jak na razie sprzedaje się 2x gorzej, dlatego jest jeszcze dostępny. Dopiero teraz pojawią się powoli braki X'a w sklepach.

A jeśli chodzi o karty graficzne to wydaje mi się, że mamy taki okres, gdzie dojdzie do lekkiej stagnacji w tym segmencie przez tą całą pandemie i zamieszanie z koparkami do kryptowalut na próżno szukać dostępnych high endowych kart.

3

@Zoker Porównując go do Lenglet to tak, jest w formie ;D

3

@Batys A co mieliśmy wróżyć z fusów w jakiej może być formie? Lubie Sama, ale i tak powinien zostać sprzedany, bo to kwestia czasu, aż znowu się połamie.

5

@BartqRKO @pele1282 O kurw.. muj łep..
Za dużo szokujących informacji na raz.

0

@PatrychoO Jak tak porównałem zdjęcia to faktycznie może to jest Sonny Anderson xD

1

@karci0 To Ludovic Giuly. Jeden gol dzieli Griezmanna od francuskiego piłkarza. [Fake News]

Edit. Tak naprawdę to Anderson, uj wie co on tam robi, ale jest. [Not Fake News]

6

@TheNekro94 Alba i nie dostanie wylewu z mocnym rywalem? Czy ty aby czasem za dużo sobie nie życzysz ;D

0

@MesQueUnClub_87 Jeżeli masz kompa średniej klasy to zakup X, jest troche taką stratą pieniędzy, bo wszystkiego gry z Xboxa wychodzą również na PC i gamepass jest również dostępny na piecu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?