4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Gupek xD
https://x.com/ryghtanplus/status/1338228862505848835
1
@Zip Chcesz kolejny zespół do kolekcji? To już wolę dostać znowu od Bayernu ;D
0
@Hanok Kolega to chyba wrócił z 2030 roku, gdzie walczymy o utrzymanie w tabeli ;D
0
@ProMILs Klątwa Bartomeu.
1
@PsychoFanBlaugrana2 Oni aktualnie mają takie same problemy w ofensywie co my, nie potrafią wsadzić piłki do brwmki. 6 remisów z rzędu.
4
[Z ostatniej chwili]
Puig utopił się w swoim stroju meczowym. Rozmiar okazał się za duży
0
@ciema Chcesz o tym porozmawiać?
0
@ObiektywnyKibic121 Czyli jak go traktuje? Powiedział na początku sezonu, że uja zagra, leć na wypożyczenie chłopaku, a on nie posłuchał. To kogo to jest wina? Dostał jasny przekaz. Sam sobie jest winien.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No i co się lampisz? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
To tylko kolejny bezsensowny komentarz, przewijaj dalej.
2
@ObiektywnyKibic121 Zapewne w kontrakcie ma zapisane, że musi rozegrać daną liczbę minut w sezonie ;p
2
@VeB 1899 Udało mu się przejść na skip B
0
Aubameyang bramka samobójcza, podsumowanie aktualnego sezonu Arsenalu..
15
@Pilka_jest_okragla Ale bulshit, masz co chwilę Desta, Trincao, Pedriego w składzie. Oni to pewnie nie młodzi, co..
3
@Triv44 A co to YouTube zamykają?
0
@itmustbejoke Live przegrało tylko jeden mecz podczas nieobecności Van Dijka ;D
0
Fulham jaki dojazd Liverpoolu.
1
@Mr8lack Na gogu jak i Steamie jest tak samo, kupujesz licencję do gry.
2
@Mr8lack Steam, bo Steam. Największa i najbardziej rozwinięta platforma.
0
@tadzik447 Gram na wysokim.
0
@Katalończyk 99 Przecież oni nie tracą nie wiadomo ile bramek ;D Gorszy problem mają w ofensywie, gdzie nic nie idzie ;D
0
@tadzik447 Wymagająca? Wszystko, zależy od twojego poziomu, jak to w RPG. Ja po kilku godzinach poszedłem do bliźniaków i spamowałem wyłącznie jeden przycisk.
0
Arsenal w przypadku dzisiejszej przegranej może spać na 16 miejsce w tabeli. To jest szok, że Arteta dalej jest trenerem.. Na co oni liczą, na zbawienie? ;D
0
@LS Ta, po czym zobaczył, że wyniki nie idą w parze z jego grą to już nie był taki chętny do wystawiania jego.
0
@robsesh Iksde? Nie wiem czy wiesz, ale nie muszę jechać obejrzeć konferencje, żeby wiedzieć o czym mówią..
0
@MarioVeB! tak jak Warta miała wczoraj pyknąć rywala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FafitFCB #NaWypozyczenieChlopa
0
@FafitFCB To nie tylko gracze naciskali na premierę byczku ;)
2
@msmsms Też mi problem, przejdź na Breatharianizm.
0
@Majsteer Ale przecież Koeman mówił o tym na konferencji i wiesz co odpowiedział Puig na jednym z wywiadów po meczu Hiszpanii?
"Koeman już wypowiedział się na mój temat. Powiedział, że na mnie liczy i dostanę minuty." Co jest nie prawdą.. Dzieciak po prostu kłamie.