62

1

@Zip Chcesz kolejny zespół do kolekcji? To już wolę dostać znowu od Bayernu ;D

0

@Hanok Kolega to chyba wrócił z 2030 roku, gdzie walczymy o utrzymanie w tabeli ;D

0

@ProMILs Klątwa Bartomeu.

1

@PsychoFanBlaugrana2 Oni aktualnie mają takie same problemy w ofensywie co my, nie potrafią wsadzić piłki do brwmki. 6 remisów z rzędu.

4

[Z ostatniej chwili]
Puig utopił się w swoim stroju meczowym. Rozmiar okazał się za duży

0

@ciema Chcesz o tym porozmawiać?

0

@ObiektywnyKibic121 Czyli jak go traktuje? Powiedział na początku sezonu, że uja zagra, leć na wypożyczenie chłopaku, a on nie posłuchał. To kogo to jest wina? Dostał jasny przekaz. Sam sobie jest winien.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No i co się lampisz? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
To tylko kolejny bezsensowny komentarz, przewijaj dalej.

2

@ObiektywnyKibic121 Zapewne w kontrakcie ma zapisane, że musi rozegrać daną liczbę minut w sezonie ;p

2

@VeB 1899 Udało mu się przejść na skip B

0

Aubameyang bramka samobójcza, podsumowanie aktualnego sezonu Arsenalu..

15

@Pilka_jest_okragla Ale bulshit, masz co chwilę Desta, Trincao, Pedriego w składzie. Oni to pewnie nie młodzi, co..

3

@Triv44 A co to YouTube zamykają?

0

@itmustbejoke Live przegrało tylko jeden mecz podczas nieobecności Van Dijka ;D

0

Fulham jaki dojazd Liverpoolu.

1

@Mr8lack Na gogu jak i Steamie jest tak samo, kupujesz licencję do gry.

2

@Mr8lack Steam, bo Steam. Największa i najbardziej rozwinięta platforma.

0

@tadzik447 Gram na wysokim.

0

@Katalończyk 99 Przecież oni nie tracą nie wiadomo ile bramek ;D Gorszy problem mają w ofensywie, gdzie nic nie idzie ;D

0

@tadzik447 Wymagająca? Wszystko, zależy od twojego poziomu, jak to w RPG. Ja po kilku godzinach poszedłem do bliźniaków i spamowałem wyłącznie jeden przycisk.

0

Arsenal w przypadku dzisiejszej przegranej może spać na 16 miejsce w tabeli. To jest szok, że Arteta dalej jest trenerem.. Na co oni liczą, na zbawienie? ;D

0

@LS Ta, po czym zobaczył, że wyniki nie idą w parze z jego grą to już nie był taki chętny do wystawiania jego.

0

@robsesh Iksde? Nie wiem czy wiesz, ale nie muszę jechać obejrzeć konferencje, żeby wiedzieć o czym mówią..

0

@MarioVeB! tak jak Warta miała wczoraj pyknąć rywala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FafitFCB #NaWypozyczenieChlopa

0

@FafitFCB To nie tylko gracze naciskali na premierę byczku ;)

2

@msmsms Też mi problem, przejdź na Breatharianizm.

0

@Majsteer Ale przecież Koeman mówił o tym na konferencji i wiesz co odpowiedział Puig na jednym z wywiadów po meczu Hiszpanii?
"Koeman już wypowiedział się na mój temat. Powiedział, że na mnie liczy i dostanę minuty." Co jest nie prawdą.. Dzieciak po prostu kłamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?