4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bolinho89 Trochę ciężki dylemat przed tobą, ps4 zwykła czy pro ?
0
@4drian0 No i na co się lampisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrykBarcelona Ja osobiście używam Tindera trochę w innym celu, jak wyjeżdżam za granice to go używam, bo tak łatwiej jest złapać kogoś kto mnie oprowadzi po mieście czy pomoże mi znaleźć tani nocleg itd. Poznałem przez to wielu ludzi zza granicy i z niektórymi do dzisiaj utrzymuje kontakt :)
0
@Kamiloza91 Real nie odpadnie i chyba każdy o tym wie, to sie po prostu nie wydarzy.
0
@PatrykBarca Dlatego 02 zagrałem, bo Rennes jest i tak na tyle żenujące w tym sezonie, że moim zdaniem maks co wywalczą to remis.
0
@FanBarcy22 U mnie takie coś na dzisiaj
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzQzNTA3MzEwMDpjwr1x5Thuu72Lfuk%3D&kind=M
5
Ghost of Tsushima grą roku The Game Awards 2020. Chyba będzie trzeba w końcu ograć, bo ciągle jest odkładane.
1
@MesQueUnClub_87 Real to raczej pewniaczek. Mnie kusi Sevilla, będą na pewno chcieli się odkuć po ostatnich 2 porażkach (kurs 2.34), a Rennes jest po prostu żenujące w tym sezonie.
1
Co jest xDDDD
0
@DaPi Zajechałeś bydlaka, w przypadku pada od Plejaka można wyciągnąć analog i go nastawić, ale nie wiem jak to jest w przypadku pada od X
3
@Kz1234 A mi się wydaje wręcz odwrotnie. Ostatnio oglądałem jednych i drugich i tak jak Juve jest po prostu bezsilne, to Barcelonie po prostu brakuje trochę szczęścia.
0
@Xwowrak Zaraz liczba testów zejdzie do 0, bo wirus się ulotnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 No, najbardziej rażące to są podobno ciągłe crashe gry.
Najważniejsze, że optymalizacja gry jest na całkiem niezłym poziomie, więc tylko czekać, aż połatają do stanu grywalności.
0
@MesQueUnClub_87 Nie licz na to, że jednym patchem naprawią całą grę, bo tak nie będzie. Wieśka łatali ponad rok, tutaj będzie podobnie.
10:10
2
@BARCA_FOR_EVER Trochę taki fk logic, jeżeli chcą być traktowani jak inni to nie mogą żyć w odosobnieniu i udawać, że wszystko jest okej, to zawsze będą traktowani jak dziwaki/chorzy. Tak samo czarnoskórzy, myślisz, że gdyby chowali się po kątach to nagle samoistnie by się to zmieniło? No chyba nie.
16
@BARCA_FOR_EVER A powiedz mi co Ci w tym przeszkadza? Ja również mam to gdzieś czy dwoch facetów trzyma sie za rączki i tak samo mi zwisa czy jakaś tęczowa flaga wisi albo logo jakieś firmy zamienia się na tęczowe.
3
@joloskyy Jak na tak dużą grę RPG to mało.
1
Pojawiają się recenzje Cyberpunka i z ciekawych rzeczy jest to, że sam główny wątek fabularny jest na 20 godzin.
1
@fcbarcafan19 Ale jaja, to Robben nie był od urodzenia łysy? :D
0
@tristan87 To fejk czy na serio? ;D
0
@Blanco16 Moja mamuśka bardzo lubi te perfumy i do tego są całkiem tanie.
https://www.notino.pl/avon/attraction-for-her-woda-perfumowana-dla-kobiet/
0
@Xwowrak Tak! Właśnie o tym samym pomyślałem to jest RPG z krwi i kości, widok powinien być zza pleców.
0
@marcin62 Jakiegoś efektu wow, wszystko wygląda tak.. drewnianie, od razu na pierwszy rzut oka widać, że tworzyli to ludzie od gier RPG. Największe zarzuty mam do walki, jest strasznie chaotyczna, ciągłe miganie ekranu, jakieś błyski, nie wiadomo co się dzieje na ekranie w trakcie walki. Szkoda, że nie poszli bardziej w strone Deus Exa, bo gra fabularnie i z tymi wszystkimi zabawkami wydaje się w porządku jako RPG, ale gameplayowo wygląda to niestety drewnianie.
PS Na plus wydaje się, że poprawili jazdę samochodem.
0
@lioney10 Wysłane.
3
Jestem po obejrzeniu 3 godzinnego gameplayu z Cyberpunk 2077 i hype jakoś zszedł ze mnie, chyba czegoś innego się spodziewałem.. Jak ktoś chce linka do gameplayu to mogę wysłać na pw
0
@KmN Klub bliski bankructwa, a ty jeszcze szukasz promocji?
0
@ProMILs Szczerze? Musisz trollować, jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógł tego nie obejrzeć, co roku leci to w TV. Musiałeś się w końcu nadziać na to, no chyba, że w twoim domu nie jest tolerowana TV na Święta.
PS Nawet moja 65 letnia Babcia to zna :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@jakub1906