4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kulka Tylko wynos, przynajmniej u mnie tak jest.
2
Cyberpunk dostał już patcha przedpremierowego do sciągnięcia, ważący 43 gb, a kolejny będzie w dniu premiery. Warto dodać, że sama gra będzie ważyć 72 gb. Chyba tworzą grę od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Może nie tyle co wierzę, ale chciałbym zobaczyć Leo w innych barwach, a PSG byłoby dla niego ideolo.
0
@chudymc Wymień baterie, powinno pomóc. Miałem ten sam problem ze swoim starym S8.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM Podobno była, kupon od kumpla, ale nie ręczę za niego ;D
1
@sonek Polecam :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzM4NTk3MTYwMjr2ybyNV3kQ6CYE_a4%3D&kind=M
8
@Prezes_sycylijczyk Chciałbym w to wierzyć, że Real odpadnie, ale to się nie wydarzy.. Po prostu w to nie wierzę :D W ważnych meczach kiedy muszą wygrać to po prostu to robią, wtedy im motywacji nie brakuje.
0
@PawkoFCB Przeglądaj reddita, albo 4chana. Posty i filmiki znikają tak szybko jak się pojawiają, bo są usuwane przez moderatorów.
Tutaj możesz śledzić https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/
1
@marcin62 Trzeba pamiętać, że osoby, które już dostały Cyberpunka dostali wersję sprzed dwóch miesięcy, kiedy osiągnęła Złoty Status, ale fakt co fakt. Wiedźmina łatali dobry rok, a Cyberpunk wydaję się jeszcze bardziej rozbudowaną grę, więc szybko się z tym nie uporają.
0
@sonek Nie zdziwiłbym się.
0
Pojawiają się pierwsze przecieki Cyberpunka i jest to czego się obawiałem najbardziej.. Gra jest zasrana bugami, crashami po brzegi.. Lewitujące przedmioty, animacje nie działają poprawnie, częste migotanie ekranu , pojazdy i NPC pojawiające się i znikające, atak klonów (NPC). Z ciekawych rzeczy jest to, że gra podobno działa na Xbox Series X w 60 fps.
Mam nadzieje, że Day One patch doprowadzi grę do używalności.
0
@ranger3120 Ach te dramy youtubowe.. Myślałem, że to już dawno wyszło z mody, ale widzę, że ten trend wraca..
0
@Kettger czy fifa to dalej gówno?
2
@Coutinho007 Przecież na PC również będzie.
0
Wielki Giroud z pokerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zip Miał jakiś uraz
0
i cyk brameczka Neymara.
1
@bartekvisca Chyba ktoś Cię zapomniał poinformować, że 10 grudnia, ale nie tego roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@tobiasson92 Na wizytę będzie trzeba czekać kolejny rok ;D
0
@Oskar00 PSG rozjeździe ten cały United.
0
@Vebrol Ten sam Guardiola to tyle warty, że szok ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@buddy Oznacza to, że twoja paczka lub przesyłka jest gotowa do odebrania przez osobę trzecią odpowiedzialną za ostateczną dostawę.
0
To niezłe rożne Atletico.. Od dwóch miesięcy nie schodzili poniżej 5 rożnych, a jak już na nich zagrałem to im się odwidziało. Ach ta bukmacherka xD