4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz A ja bym spojrzał na to z drugiej strony. Obecnie to więcej pizd*czek w postaci facetów, którzy płaczą o byle co jeśli chodzi o kobiety, a sami nie mają nic do zaoferowania oprócz piwnego brzuszka i wyjeżdżają z tekstami w stylu pieniądze nie są najważniejsze, lecz nasza miłość XD
2
@pikass14 Na to wygląda. Ja również będę łapał okazję, ale wydaje mi się, że strony padną zaraz po minucie i nie liczyłbym na jakąś niesamowitą ilość egzemplarzy, bo aktualnie na całym świecie ich brakuje.
3
@NeroTFP Ronaldinho, bo nie obraża się na kolegów z drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Bartunek Coś mi się wydaje, że jadą na tym samym chomiku co FcBarca.com
2
Media Markt potwierdziło obecność PS5 na premiere. Coś czuje, że ich strona padnie po minucie.
https://mediamarkt.pl/playstation-5?querystring=playstation+5
0
@marcin62 Lepiej kup sobie Uplay+ na miesiąc za 60 ziko, taniej ci wyjdzie i może mi później podziekujesz. Gra jest fatalnie zoptymalizowana i ja osobiście wynudziłem się po 5 godzinu i nie chce mi się już wracać. Koleżanka u góry z tego co pamiętam jest fanką Assassyna, więc z przymrużeniem oka trzeba traktować :D dla mnie to dalej generyczna gra od Ubisoftu, opakowana w inny papierek.
0
@Kretok W chmurze albo na pendrive podobno można zgrać
2
@Kretok Tak, będzie można.
0
@Kamil92 Ta wiadomość od CD Projekt to już praktycznie mem w internecie, więc nie doszukiwałbym się tutaj atencji.
https://x.com/Akmaiaskia/status/1324715710795436038
1
@barcelonaLM Na krawędzi czego? Mam nadzieję, że sobie teraz żartujesz, bo trudno będzie zwalić takiego giganta z nóg ;D
20
KFC ciśnie bekę z Cyberpunka i również postanawia opóźnić premierę swojej konsoli KFConsole xDDD
1
Wiadomo czy nowy COD będzie dostępny od razu po północy?
0
@cules_ Granie meczów towarzyskich to głupota i istna ruletka.
1
@PatrychoO Ja to będę zaczynał od Demon' Souls, aż mnie telepie jak sobie o tym pomyśle xD
1
@clyde Przecież Media Expert i Media Markt już potwierdzili na Twitterze dostępność konsol na premierę ;D
1
Kiedy przez przypadek włączysz jasny tryb strony..
6
Youtube już działa można wracać do normalności :)
14
@DaPi Ja to od lata stosuje taktyke wyłączenie komentarza i włączenie Spotify :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ToshyFCB Tylko, że już praktycznie wszystkie egzemplarze zostały wyprzedane
0
Znajdą się tutaj jacy fani starego już serialu "Opowieści z Krypty?
Jakie są wasze ulubione odcinki, które zapadły wam w pamięci?
1
@Colon Włoski ładne, ale z twarzy wygląda jakby obcy z innej planety chował się za tą maską :D
0
@TheGoldenEleven Upierdliwe DNA Barcelony.
2
@Artsssfc Byś w końcu zrobił Coming out i powiedział jakie było twoje pierwsze konto na La Rambli.
1
@PanZagadka Mi również nie działa, byczku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@Ronnie1992 Nie żeby coś, ale Stanowski był już znany przed Najmanem ;p
3
@DaPi Zainteresowanie jest znacznie większe niż w przypadku Xboxa, nic dziwnego. Chociażby PS5 zostało całkowicie wyprzedane w Japonii i nie będzie dostępne w dniu premiery.
28
Na poprawę humoru, pieseł czekający na furgonetke z lodami