0

A byłem tak blisko. Niech was szlag trafi ruskie boty ;d
https://ibb.co/4m2PXmM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP Ja natomiast bałem się postawić na Holandie, dlatego odpuściłem ten mecz, czyli oznacza to, że wygrają. Możesz mi dziękować.

3

@MarioVeB! Może dlatego, że skuteczność w ofensywie Holandii jest żenująca. Ogólnie to po odejściu Koeman prezentują się fatalnie. O remis możemy spokojnie powalczyć, a nawet wcisnąć jakiegoś babola.

0

@kuz Walia Finlandia może być ciężko. Już w poprzednim meczu Walijczycy nie mieli ciągu na bramkę, i gdyby nie czerwona kartka to by się skończyło remisem. Powinieneś zagrać -2.5 gola

0

@koksik2700 Przechodzę, sprzedaje. Prędzej czy później i tak sprzedam konsole. Dodatkowo portfel nie odczuwa tak bardzo tych cen gier, jak się ciągle sprzedaje/wymienia.

0

0

@Esteban_ U mnie jest to i nagle zachciało im się strzelać..

0

Tak się to kończy, a mówiłem Niemcom - "Nisko na nogach!"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Colon Troll. Chyba najnormalniejszych z nich wszystkich :D

1

@Krzysiek_FCB GoT, gameplay jest 10x lepszy niż w AC.

1

@koziar Teraz powoli wszystko będzie szło w górę. Wbrew pozorom 60 euro za grę było już od dobrych kilkunastu lat, więc nie powinny dziwić podwyżki cen, koszty produkcji gier rosną, a że dla Polaka to dużo, no to już trudno. Natomiast jeśli gry będą trzymać swoją wartość to ma też swoje plusy. Obecnie posiadam Nintendo Switch i większość gier nawet kilku letnich kosztuje po 250 zł i wiesz co z tym robie? Wymieniam/sprzedaje za 2 stówki i kompletnie nie odczuwam straty pieniędzy.

4

@karlu105 Możesz mi go wysłać, aktywuje Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to na górze po lewej stronie masz napis Origin < Wykorzystaj kod produktu

0

@Kretok W kolejnym roku, ale jest szansa na zdobycie jej w dniu premiery w media expert, media Markt, Neonet i RTV euro AGD

1

@cules_ Jeżeli włączysz termoobieg to jeden uj.

2

Inżynier najwyższego stopnia xD

0

Macie swojego Góralskiego xD

1

Hahahaha, Glik i te wybicie xD

0

Krycha z czerwoną kartka, jeszcze wspomnicie moje słowa :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Trener Włochów wygląda jak James Gordon z Batmana :D

4

Kamera jakbym oglądał jakąś młodzieżówkę :D

3

Mistrzostwa Świata czy Liga Mistrzów?
Ja osobiście nigdy nie jarałem się piłką reprezentacyjną, dlatego i MŚ są dla mnie obojętne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde Pracuje praktycznie od początku 2x 12h i nigdy bym tego nie zmienił. Z początku było trudno, ale potem to już kwestia przyzwyczajenia. Po prostu nie wiedziałbym co ze sobą zrobić, gdybym wychodził po 15 z pracy. Wole mieć całe dni wolne niżeli jakieś połówki :P

1

@FafitFCB yebaniutki ma podpisany pakt z diabłem.

3

Ale reprezentacja Holandii ma zjazd po odejściu Koemana

2

@Criss18Barca Typowe zrzędzenie, że wcześniej było lepiej. Po prostu byłeś młodszy i inaczej to wszystko odczuwałeś do tego nie zwracałeś, aż tak bardzo uwagi co się działo wokół Ciebie dookoła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?