4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Załóż konto na chociażby "forum pclab". Napisz, że chcesz złożyć kompa do danej kwoty. Oni ci podadzą części, ty je kupujesz na allegro, a później idziesz z nimi do jakiegoś informatyka, który Ci to złoży, jeżeli Ty się nie znasz na takich rzeczach.
0
@matirix20 Pewnie, że tak. Tylko nie baw się w żadne gotowce, bo nigdy nie wiadomo co tam jest w środku, a jak wiadomo to przeważnie ceny są zawyżone.
2
@matirix20 " NOWOCZESNY SSD 512GB SATA III". Chłop nawet nie raczył podać modelu albo Pamięci Ram "AŻ 32GB SZYBKIEJ PAMIĘCI DDR4!".
Ja to bym się bał kupować takiego kota w worku.
0
@VenoM Wolę diabełki.
0
@Kamilos84 Amatorzy hakerzy. Od czegoś trzeba zacząć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już wiem jak będę zasłaniać nieproszone posty. Lepsze niż opcja ignoruj użytkownika.
0
@Encore Najmanowi to pewnie proponują większe pieniądze za położenie się w 30 sekund niżeli wygranie walki ;D
2
@Chakalaka Niby chłop głupi, ale wie jak zwrócić na siebie uwagę i przy okazji zarobić trochę siana
5
@daniel32778 Najwidoczniej nie jest, jeżeli przegrana Realu nie sprawia tyle radości. Ot co, chłopy sobie przegrali :P
0
@Senyer Wow, chciałbym, żeby moje życie było takie proste
0
@konrad1661 Są, ale to bardziej kosmetyczne, jeżeli jesteś przeciętnym użytkownikiem to nawet nie zauważysz różnicy :)
1
@clyde Tonic jako dodatek do drinków, okej, ale pić solo to nie moja bajka ;D
0
@Rust_Cohle Sprzedać i kupić wersję na PC ;D
1
@BorzyKrzys '70-85, najlepsze lata dla gatunku filmów Horror.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Alba znowu zapomniał pod którym przyciskiem jest strzał..
2
Antek jakiś przeklęty. To już nawet nie jest śmieszne.
1
I taka gra mi się podoba, nikt nie holuje piłki w środku pola od razu p*zda na skrzydło i lecimy z atakiem.
2
O kurła nawet nie wiedziałem, że Pellegrini trenuje Betis ;D
1
@michal26 Typowy Robert Kurwica xD
2
@Igor123 Priv, byku.
1
@baczmus No, elo.
0
@Witam Na coś trzeba umrzeć, fit świrze :D
0
@IronSanHybrid Tego Grandera Texas chyba nie ma już w ofercie, bo nie mogę znaleźć :P
1
@Fabik Tak samo, a burgerów z KFC raczej nie zdarzyło mi się spróbować. Dlatego pytam, czy w ogóle warto :D
1
Jakie lubicie i polecacie Burgery z KFC?
54
@SiSenior Nawet nie mam tylu przyjaciół, więc trudny temat.
1
@FafitFCB Niezła burza zrobiła się w internecie przez te wymagania. Nie dość, że gra wygląda gorzej od poprzedniej części to na dodatek działa na starym silniku.
1
@Zibi2114 Podobno ziomeczek Laporte na start wręczy Messiemu jakąś ładną umowę