1

@matirix20 Załóż konto na chociażby "forum pclab". Napisz, że chcesz złożyć kompa do danej kwoty. Oni ci podadzą części, ty je kupujesz na allegro, a później idziesz z nimi do jakiegoś informatyka, który Ci to złoży, jeżeli Ty się nie znasz na takich rzeczach.

0

@matirix20 Pewnie, że tak. Tylko nie baw się w żadne gotowce, bo nigdy nie wiadomo co tam jest w środku, a jak wiadomo to przeważnie ceny są zawyżone.

2

@matirix20 " NOWOCZESNY SSD 512GB SATA III". Chłop nawet nie raczył podać modelu albo Pamięci Ram "AŻ 32GB SZYBKIEJ PAMIĘCI DDR4!".
Ja to bym się bał kupować takiego kota w worku.

0

@VenoM Wolę diabełki.

0

@Kamilos84 Amatorzy hakerzy. Od czegoś trzeba zacząć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Już wiem jak będę zasłaniać nieproszone posty. Lepsze niż opcja ignoruj użytkownika.

0

@Encore Najmanowi to pewnie proponują większe pieniądze za położenie się w 30 sekund niżeli wygranie walki ;D

2

@Chakalaka Niby chłop głupi, ale wie jak zwrócić na siebie uwagę i przy okazji zarobić trochę siana

5

@daniel32778 Najwidoczniej nie jest, jeżeli przegrana Realu nie sprawia tyle radości. Ot co, chłopy sobie przegrali :P

0

@Senyer Wow, chciałbym, żeby moje życie było takie proste

0

@konrad1661 Są, ale to bardziej kosmetyczne, jeżeli jesteś przeciętnym użytkownikiem to nawet nie zauważysz różnicy :)

1

@clyde Tonic jako dodatek do drinków, okej, ale pić solo to nie moja bajka ;D

0

@Rust_Cohle Sprzedać i kupić wersję na PC ;D

1

@BorzyKrzys '70-85, najlepsze lata dla gatunku filmów Horror.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Alba znowu zapomniał pod którym przyciskiem jest strzał..

2

Antek jakiś przeklęty. To już nawet nie jest śmieszne.

1

I taka gra mi się podoba, nikt nie holuje piłki w środku pola od razu p*zda na skrzydło i lecimy z atakiem.

2

O kurła nawet nie wiedziałem, że Pellegrini trenuje Betis ;D

1

@michal26 Typowy Robert Kurwica xD

2

@Igor123 Priv, byku.

1

@baczmus No, elo.

0

@Witam Na coś trzeba umrzeć, fit świrze :D

0

@IronSanHybrid Tego Grandera Texas chyba nie ma już w ofercie, bo nie mogę znaleźć :P

1

@Fabik Tak samo, a burgerów z KFC raczej nie zdarzyło mi się spróbować. Dlatego pytam, czy w ogóle warto :D

1

Jakie lubicie i polecacie Burgery z KFC?

54

@SiSenior Nawet nie mam tylu przyjaciół, więc trudny temat.

1

@FafitFCB Niezła burza zrobiła się w internecie przez te wymagania. Nie dość, że gra wygląda gorzej od poprzedniej części to na dodatek działa na starym silniku.

1

@Zibi2114 Podobno ziomeczek Laporte na start wręczy Messiemu jakąś ładną umowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?