4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kewin Przecież była mowa o kościele.
2
Trump już po kursie 1.62
0
@Chaoss Już ponad 100k
11
A propos dzisiejszej sytuacji z Suarezem ;D
1
Tutaj macie wszystko aktualizowane na bieżąco.
https://results.decisiondeskhq.com/
3
@damianex10 Podobno w przypadku remisu stoczą walkę w snookerze.
2
A wjadę sobie z zakładzikiem ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODk5MDEwMzA5MDI2NzIwMDpgp7Ln15LbwPPCH3A%3D&kind=L
2
@l0Messini Poszukaj w ustawieniach. Ja od dawna mam wyłączone.
0
@MontelQ Tak trudno wpisać Little Pimp w Google? Odpowiedz w 3 sekundy ;D
0
@xVENUMx Łącze się z tobą w bólu.
0
@RobiS Interowi dużo dawał Lukaku. Co najwyżej to będzie remis.
1
@Martwy Panie, ja już je nawet pomalowałem.
1
Plus już zaczął puszczać świąteczne reklamy. Chyba pora zabierać się do ubierania choinki xD
0
Real chyba dzisiaj pewniaczek. Nie chce mi się wierzyć, że przewalą trzeci mecz w LM.
0
@Majkel34 Dlaczego? Najlepiej to dzień przed Wigilią ;D
0
@DaPi Jeszcze trochę i zaraz Ci się odmieni ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Jakchcesz Faktycznie byku, poprawione. Jednym nie warto moczyć mordy.
7
No i kurła stoje przed dylematem. Pójść do sklepu po te piwa, czy może już sobie odpuścić..
2
@msmsms Dzień przed Wigilią.
1
@liberoFCB Że chciało Ci się to pisać ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DaPi Nie dałby radę nadążyć z takimi szybkimi kontrami, ot co..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Każdy kto ma choć ciut nadziej, że Messi zostanie zmieniony w drugiej połowie... zapomnijcie o tym xD
3
@arkasath Ja z zawodu jestem kucharzem i trochę się narobiłem tych steków, najwięcej z polędwicy wołowej i z każdym szefem kuchni z którym pracowałem nie ważne jakby robił tego steka, zawsze dawał sól i pieprz na początek. Jeżeli nie będziesz dotykał steka przez pierwsze minuty to skóra powinna być chrupiąca, a soki w steku się zatrzymają :)
0
@cules_ Co takiego? Pieprzysz, solisz przed smażeniem, a co do czasu to 2 min to za mało, ale to zależy też od grubości.
1
@Cwaniak4 Im więcej razy zrobisz tym bardziej coraz bliżej ideału.
5
Znowu bez Desta :(