1

@kewin Przecież była mowa o kościele.

2

Trump już po kursie 1.62

0

@Chaoss Już ponad 100k

11

A propos dzisiejszej sytuacji z Suarezem ;D


1

Tutaj macie wszystko aktualizowane na bieżąco.
https://results.decisiondeskhq.com/

3

@damianex10 Podobno w przypadku remisu stoczą walkę w snookerze.

2

2

@l0Messini Poszukaj w ustawieniach. Ja od dawna mam wyłączone.

0

@MontelQ Tak trudno wpisać Little Pimp w Google? Odpowiedz w 3 sekundy ;D

0

@xVENUMx Łącze się z tobą w bólu.

0

@RobiS Interowi dużo dawał Lukaku. Co najwyżej to będzie remis.

1

@Martwy Panie, ja już je nawet pomalowałem.

1

Plus już zaczął puszczać świąteczne reklamy. Chyba pora zabierać się do ubierania choinki xD

0

Real chyba dzisiaj pewniaczek. Nie chce mi się wierzyć, że przewalą trzeci mecz w LM.

0

@Majkel34 Dlaczego? Najlepiej to dzień przed Wigilią ;D

0

@DaPi Jeszcze trochę i zaraz Ci się odmieni ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Jakchcesz Faktycznie byku, poprawione. Jednym nie warto moczyć mordy.

7

No i kurła stoje przed dylematem. Pójść do sklepu po te piwa, czy może już sobie odpuścić..

2

@msmsms Dzień przed Wigilią.

1

@liberoFCB Że chciało Ci się to pisać ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPi Nie dałby radę nadążyć z takimi szybkimi kontrami, ot co..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Każdy kto ma choć ciut nadziej, że Messi zostanie zmieniony w drugiej połowie... zapomnijcie o tym xD

3

@arkasath Ja z zawodu jestem kucharzem i trochę się narobiłem tych steków, najwięcej z polędwicy wołowej i z każdym szefem kuchni z którym pracowałem nie ważne jakby robił tego steka, zawsze dawał sól i pieprz na początek. Jeżeli nie będziesz dotykał steka przez pierwsze minuty to skóra powinna być chrupiąca, a soki w steku się zatrzymają :)

0

@cules_ Co takiego? Pieprzysz, solisz przed smażeniem, a co do czasu to 2 min to za mało, ale to zależy też od grubości.

1

@Cwaniak4 Im więcej razy zrobisz tym bardziej coraz bliżej ideału.

5

Znowu bez Desta :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?