0

@MaTt_BarcaFan Jeszcze powiedz mi, że Pique tego nie robi, gdzie leci na jeden kontakt albo fauluje w absurdalnych momentach łapiąc przeciwnika za koszulkę, bo chłop nie nadąża. Aktualnie to większość w drużynie gra bagno i żadne Neymary czy klasowi obrońcy tutaj w niczym nie pomogą.

0

@MaTt_BarcaFan Bez przesady z tym Lenglet. Ma na pewno równiejszą formę niż Pique.

1

@Scyzor Coutinho przedtem też nie był w stanie wytrzymać pełnych 90 minut, bo oddychał rękawami, a teraz potrafi grać kilka męczy z rzędu i jest okej.

0

Siema byczki. Do Maka można normalnie wejść i wziąć żarcie na wynos, czy nie wpuszczają do środka?

10

@damian777 Nie.

2

Niech was szlag trafi z tym zmienianiem czasu. Jestem chyba 2 godziny do tyłu!!!

8

@ObywatelPL Już na ławce słabo się prezentował :D

5

@kuz Otóż to.
Edit.
@kuz i cyk komentarz usunięty. O co tu się rozchodzi ;D

3

@Mroziu Ale przecież on już nie pierwszy raz tak zrobił, dzisiaj oczy Ci się otworzyły czy jak? :P

7

O, dopiero teraz zorientowałem się, że dzisiaj w nocy jest zmiana czasu. Chyba wybrałem najlepszy moment na chlanie ;D

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liczę na Pjanica w drugiej połowie.

4

Dest jaki profesor.

7

@Kacper1432 Ciekawostka: Messi jest starszy od Viniciusa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Striker Ja to lubie się czasami pośmiać, porównując komentarze przed meczem i w trakcie.

7

Oby nie skończyło się płaczem na La Rambli po 30 minutach, że młodziaki nie potrafią podać prosto piłki, albo ile to piłek stracił itd. ;D

0

@geass Kij z tego, że stracili jednego gola jak zaraz strzelą 3 bramki :D

9

Śmialiście się, że nowy Xbox wygląda jak lodówka. No to proszę bardzo, Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X ;D


1

@koziar To mogli poczekać z wydaniem gry dzień lub dwa..

1

@Transu96 Ogarnijtus sje!

1

@PatrychoO O, dobrze, że przypomniałeś byczq.

1

@Encore Niech Barcelona strzeli chociaż jednego gola to będzie cacy.

0

Czy tylko ja dostałem jakiś darmowy bonus o wartosci 20 ziko na Fortunie z powodu problemów technicznych w ostatnim czasie? ;D

3

@justfootball Tą opcję "Ignoruj" to można rozbić o kant dupy..

0

@Zip Jest już dostępny na Amazon Prime.

0

Oglądał już ktoś nowego Borata? Trzyma przynajmniej poziom poprzedniej części?

1

@clyde Egzorcysta - William Peter Blatty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?