1

Czekolada milka rok po terminie. Nada się do zjedzenia na noc? Bo zara nie wyczymie jak nie skubnę :)

10

@Pianist00 @badej60 a ja mam to w pi*dzie.

34

Jak tak patrzę na naszą tabele to Brzęczek chyba musiał podpisać ta samą umowę z tym samym diabłem co Zidane.

1

@Jackazz Sprawdzam czujność pracowników sklepu i nigdy nie zakładam.

0

@PatrychoO To już wina twórców Coda, albo i silnika gry, że nie potrafią kompresować plików ;D
PS Choć podobno twórcy celowo nie kompresują pewnych danych, by gra nie miała większych problemów z działaniem na słabszych komputerach.

0

@PatrychoO Akurat ten patch usuwa niepotrzebne pliki i gra będzie ważyła już mniej. Możesz chociażby sobie teraz usunąć singleplayera czy multi i zostawić samego Warzone.

0

@SonBarcaGoku Nie, żeby coś byczku, ale Apple jest jedyną z niewielu firm smartfonowych, która wzięła się za recykling swoich smartfonów i wykorzystuje odzyskane minerały w swoich nowych telefonach :D

0

@justfootball Hy hy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Ta, na pewno dzięki twojemu postowi dostanie jakiegoś objawienia i przestań już palić e papieroski xD

5

@MESSIah16 Przeszedłem już tego świrusa wirusa w Sierpniu, więc lata mi to koło uja.

4

Ah ten nasz poliglota Messi ;D

1

@PatrychoO Nie jest, aż tak tragicznie. Na plus ścieżka dźwiękowa, dobra obsada aktorska, fabuła dosyć przewidywalna. Taki typowy serial do obejrzenia z nudów jak nie masz niczego ciekawego do oglądania.

1

@sebasek99 W takim razie wymień mi inny serial (horror), który nie jest flakiem, bo jestem ciekawy twojej opinii :D

0

@Deraxium Jest i to ch*lernie. Przy Dark Souls się tak nie wkurzałem tyle co w Fifie. Może dlatego, że w Soulsach to ja dostaje wylewu, a nie gra..

0

Poleci ktoś jakiegoś koks pomocnika do 30k w lidze Hiszpańskiej? (Fifa 21)

8

hahahaha Lewy jaka ruleta. Trenowało się w kasynie :D

4

"Bardzo dobrze radzimy sobie w świetlne bramki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PitBullx Ja se siedzie na kibelku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wilczeq Tego się obawiam, zmysł taktyczny Brzęczka może im zaszkodzić ;D

0

Dawajcie Włosi, zbijcie ten balonik, który rośnie w siłę..

0

Czy tylko u mnie Fortuna leży? Nie jestem w stanie złożyć żadnego kuponu, bo wyskakuje błąd.

0

@Wilczeq Autor tekstu chciał nabić sobie wyświetleń przez taki nagłówek i najwidoczniej mu sie udało ;D

2

@zadafcb No, akurat to jestem w stanie zrozumieć, bo nagłówek brzmi dziwnie "Serwuje jak mężczyzna" ; D To tak jakby ktoś napisał. że Nadal serwuje jak kobieta xD

0

@itmustbejoke Przerwa i Messi? Co jeszcze, może Dembele na cały mecz? ;D

0

@DaPi a u mnie piłkarze poruszają się jakbym sterował betoniarką..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MESSIah16 Ten cały plebiscyt jest tyle wart, że szkoda gadać.. Dać go młodej i będzie spokój. Takiego Lewego nawet to nie ruszy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?