1

@Transu96 To w czym problem. Trzeba się cieszyć :D Jeżeli masz dostep do gry to prędzej czy później Ci pobiorą kase, albo taki bogacz z ciebie, że może nawet nie zauważyłeś jak Ci mamona zniknęła z konta :D

0

@Transu96 Korzystanie blika zalezy od twojego banku, nie telefonu ;D
Jeśli chodzi o kupowanie przez konsole to nie wiem jak to wyglada w przypadku Xboxa (zapewne), ale na Ps'ie jak sie kupowało to mialo sie juz w bilbotece i można było pobierać przed premierą, a jak wejdziesz do sklepu to masz możliwość kupienia czy pisze, że już masz kupioną grę? Jak nie to pisz od razu do supporta, powinien pomóc.

1

@Transu96 A na email dostałeś jakieś potwierdzenie lub coś? Co to za strona tak poza tym? Jeżeli zakładałeś konto na ich stronie to wejdź w zamówienia czy coś takiego i zobacz czy możesz opłacić.
PS Dlaczego nie skorzystałeś z blika, najszybsza płatność, żadnej karty nie trzeba podpinać..
PS2 Wersja digital czy pudełko?

2

@mat32 O panie, temat rzeka.

10

No co tam byczku. Skąd te zwątpienie? Gdzie jest twój depajik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Gosciuu Zacznijmy od tego, dlaczego właśnie laptop od Hujałeja?

0

@Bamboleo Posłali mojego imiennika między bramki :(

5

@Swistus172 Typowo pompowanie balonika, a wiadomo, że nie będzie jakimś giga koksem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Zaraz to Klopp stanie w bramce xDD

1

@FcBforever221 Też sie zaczalem tak zastanawiam, ale zobaczyłem, że mój imiennik stoi na bramce i zrozumiałem xD

0

@NaFazieHitman To jest chore. Jak ma zespół funkcjonować, jeżeli wszyscy używają pressingu, a jeden stoi i czeka, aż mu piłeczka spadnie pod nogę.. No bez jaj..

2

Ten Messi to się ruszy w końcu czy będzie się tak bujał po boisku.. Ten jego brak pressingu jest taki irytujący, że to szok. Nawet Coutinho, który jeszcze nie dawno oddychał rękawami po 45 minutach zapierdziela za piłeczką, by odebrać..

0

@Hushovt a mój kupon wchodzi bajecznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale scamowe reklamy na La Rambli xD
https://ibb.co/pKXqLZb

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@krefi10 To jak porównywać łódź podwodną do samochodu. Nie ma najmniejszego sensu ;D

0

@tristan87 Fantastycznie, żeby się tylko nie połamał, bo oddamy go za darmo przed kolejnym sezonem.

2

@Hushovt W łapę poszło to i się dostał do gorących :D

7

@olsen Oj tak, pompujcie ten balonik. Będzie głośniejszy trzask pupci jak nie wypali (czego oczywiście nie życzę).

0

@messi564 Żeby to jutro Sevilla nie uwidoczniła naszych słabości w defensywie..

0

@Janiama To oni biegają czy jeżdżą w tym żużlu?

0

Atletico chyba się wystrzelało po tych 6 bramkach na kilka kolejnych spotkań ;D

1

@Ratamahatta a to podobno kobiety zmienne są :D

4

@krefi10 po przerwie to zejdzie z boiska

0

@matelkoveb Dlatego tez dałem btts ;)

0

@kamilop Ja podziękuję temu panu, chłop jest taki zadufany w sobie, że szkoda gadać.. Ma się za nie wiadomo kogo ;p

3

@klopx Aua, moje geograficzne serduszko zabolało.

2

@patry295 Podwyżka dla Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?