3

@Barcelismo Jak nie byli w stanie patrzeć na jego grę to na pewno otworzą się im teraz oczy xDD

1

@zioomeek Ok.

4

@mr_robot Ja też w ostatnim czasie coraz bardziej się zacząłem zastanawiać nad tym..

0

@mientusek1407 Chłop protezy jeszcze nie rozchodził.

0

Co ten Boateng. Jakis kolorowy grzyb wyrósł mu na głowie xD

0

Elo byczki, mam pytanie. Czy kupując przez Zalando Lounge jest możliwość zwrotu?

0

Ale mi ten Bayern w polu karnym przypomina Barcelone sprzed lat.

1

@FafitFCB Chciałbym być za Sevilla, ale Bayern ich dojedzie, a już mam dosyć urazów i złych wspomnień, więc jestem za Dojczami.

0

@Bernard777 Wkleić byle jakie tło, powycinać piłkarza i elo. Równie dobrze mogli mnie zatrudnić i taniej by im to wyszło ;D

0

@tristan87 Dogrywka to będzie już niespodzianka ;D

6

@MesQueUnClub96 Głupota, są rzeczy ważniejsze niż piłka nożna, a tym bardziej jeżeli kibic traci na zdrowiu..

0

@tristan87 Hiszpańska piłka ciut podupadła i Bayern niestety tylko utwierdzi mnie dzisiaj w dzisiejszym spotkaniu.

2

Dest, Dest, Dest, a ja dalej nie wiem co to za chłop. Jestem zbyt leniwy, żeby skorzystać z Wujka Google xD

3

@AlwaysBlaugrana Dla mnie to możemy grać nawet bez lewego obrońcy ;D Nikt mnie tak nie irytuje w drużynie jak Alba..

3

@AdiKingu96 Tak naprawdę jest to stare nagranie, który zostało nagrane z wyprzedzeniem kilka lat temu, a Suareza nie ma już w Barcelonie od ponad miesiąca.

2

@jeyx77x Ta, ta. Góra pół miesiąca i chłop będzie normalnie latał po boisku.

1

@escarabajo To samo zrobiłem ;D

3

@Nano22 Może chciała, żebyś zwrócił na nią uwagę
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

3

@pt9 Zapewne gorset włożył.

1

@Hushovt Ano jest.

1

@Elosek I ty możesz nazwać się kibicem? Zaraz moi amigosi Cię dojadą.

10

@PeteR10 Ok.

3

Odszedł to odszedł na uj drążyć temat. Szkoda wazeliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Rocket League przechodzi na free to Play, jeżeli jest ktoś zainteresowany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Hushovt W lidlu albo w Biedronce jest bo kupowałem jakiś czas temu, są również inne smaki np. milky way.
https://www.ceneo.pl/59132413

0

@Lares Tyle, że w Liverpoolu nie miał 33 lat ;D

1

@Salchent Zobaczymy jak będzie robił te statystyki bez Leo + nie będzie miał tyle okazji strzeleckich co w Barcelonie

4

@nattan77 Bez przesady, widziałem już gorsze okienka w tym klubie :D

0

@Mario96w To świetnie, ja czekam na obiadek od kobiety, której nie mam, więc powoli dochodzę do wniosku, że tego obiadku nie dostanę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?