4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball Nie, mamy na myśli Paryż.
1
@cules100pro Tak, na Najmanie.
0
@cules100pro 60k był rekord.
1
Paris jaka kulturka ;D
2
@Ojciec5tkidzieci i ty masz czas na takie rzeczy z piątką dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hubso Hejt Park zawsze szedł w tą stronę, patrząc na to kogo się sprowadza do programu i nie widzę w tym nic złego, choć ze sportem ma to mało wspólnego.
1
@SiSenior Po czymś takim to nie miałby wstępu na ziemie Włoską :D
4
@Lucky_Luke 2017- Neymar
1
@norbi77 Serial trzyma poziom z pierwszego sezonu, to się ceni.
Tak poza tym to zuważyłem, że same ładne dziewuchy grają w tym serialu ;D
0
@Olkovsky9 Dramatem to będzie jak zostaniemy tylko z Roberto, więc może to i lepiej.
0
Czy jestem w stanie w FM2020 przyśpieszyć sezon o jeden do przodu (2020/21)?
0
Mam jakąś dziwną ochotę na shake z Maka. Orientuje się ktoś w jakiej są cenie?
0
@Albus54 To, że "sprzedają" to nie oznacza od razu, że nikogo nie znajdą w jego miejsce. Wydaje mi się, że Depay tak czy siak finalnie trafi do nas
0
@Ghotti Ah $hit here we go again
1
Ludzie narzekali na brak rewolucji. Teraz nagle coś ruszyło ze sprzedażą piłkarzy, a o nowych nic nie słychać, żeby zaraz z przesytu nie zrobiły się braki w kadrze ;D
2
@LeoMessi1994 Nie, nigdy nie był to teraz i nie będzie na "starość".
0
@MESSIah16 Mo rata, rozumiesz? Rata xDD
5
@Witam Jak p*jebany. Usiedzieć na dupie nie potrafię, tak mnie roznosi energia.
2
@Triv44 Czy ty chcesz powiedzieć, że masz coś do Czarnego humoru, hmm?!
76
@Chakalaka "Proszę mi pokazać podstawę prawną, że muszę się ewakuować"
Wpisz wymaluj, nasz Polak rodak XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Zieliniak Rakieta nie dostał to co dopiero taki Suarez.
8
@skakun95 A jak Leo zobaczy Suareza do boisku to z automatu mu poda piłkę xD
0
Poleci ktoś jakiś ciekawy serial z Amazon Prime.
Jakby coś to obejrzane mam już The Boys, Dobry Omen, Hanna, Fleabag.
0
@draxidox Nein.
2
@Transu96 Ty kamieniu bez serca xD
4
@Bartek22 Nie żebyś mówił źle, ale wczoraj jego gol dał nam zwycięstwo ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy w przypadku remisu jest dogrywka czy od razu przechodzą do karnych?
0
Liczyłem na to, że Leo jakimś cudem zmieni :/