0

@justfootball Nie, mamy na myśli Paryż.

1

@cules100pro Tak, na Najmanie.

0

@cules100pro 60k był rekord.

1

Paris jaka kulturka ;D

2

@Ojciec5tkidzieci i ty masz czas na takie rzeczy z piątką dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hubso Hejt Park zawsze szedł w tą stronę, patrząc na to kogo się sprowadza do programu i nie widzę w tym nic złego, choć ze sportem ma to mało wspólnego.

1

@SiSenior Po czymś takim to nie miałby wstępu na ziemie Włoską :D

4

@Lucky_Luke 2017- Neymar

1

@norbi77 Serial trzyma poziom z pierwszego sezonu, to się ceni.
Tak poza tym to zuważyłem, że same ładne dziewuchy grają w tym serialu ;D

0

@Olkovsky9 Dramatem to będzie jak zostaniemy tylko z Roberto, więc może to i lepiej.

0

Czy jestem w stanie w FM2020 przyśpieszyć sezon o jeden do przodu (2020/21)?

0

Mam jakąś dziwną ochotę na shake z Maka. Orientuje się ktoś w jakiej są cenie?

0

@Albus54 To, że "sprzedają" to nie oznacza od razu, że nikogo nie znajdą w jego miejsce. Wydaje mi się, że Depay tak czy siak finalnie trafi do nas

0

@Ghotti Ah $hit here we go again

1

Ludzie narzekali na brak rewolucji. Teraz nagle coś ruszyło ze sprzedażą piłkarzy, a o nowych nic nie słychać, żeby zaraz z przesytu nie zrobiły się braki w kadrze ;D

2

@LeoMessi1994 Nie, nigdy nie był to teraz i nie będzie na "starość".

0

@MESSIah16 Mo rata, rozumiesz? Rata xDD

5

@Witam Jak p*jebany. Usiedzieć na dupie nie potrafię, tak mnie roznosi energia.

2

@Triv44 Czy ty chcesz powiedzieć, że masz coś do Czarnego humoru, hmm?!

76

@Chakalaka "Proszę mi pokazać podstawę prawną, że muszę się ewakuować"
Wpisz wymaluj, nasz Polak rodak XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Zieliniak Rakieta nie dostał to co dopiero taki Suarez.

8

@skakun95 A jak Leo zobaczy Suareza do boisku to z automatu mu poda piłkę xD

0

Poleci ktoś jakiś ciekawy serial z Amazon Prime.
Jakby coś to obejrzane mam już The Boys, Dobry Omen, Hanna, Fleabag.

0

@draxidox Nein.

2

@Transu96 Ty kamieniu bez serca xD

4

@Bartek22 Nie żebyś mówił źle, ale wczoraj jego gol dał nam zwycięstwo ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy w przypadku remisu jest dogrywka czy od razu przechodzą do karnych?

0

Liczyłem na to, że Leo jakimś cudem zmieni :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?