4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 Jest ciekawa pasta odnośnie "suk". Jak to młody dzieciak wchodzi do windy, a zaraz za nim jakiś koksu z psem i będąc w tej widzie koksu mówi "siadaj suko" i przestraszony dzieciak siada myśląc, że to do niego. No, jaja jak berety.
3
@damianex10 A ja głupi psa nazwałem Bruno.
0
@Mathew86 W kwestii sportowej i owszem :D
2
@barcanawieki Na PS5 również oczekuje. W środę jest konferencja, gdzie w końcu ujawnią cene, wyjściowe gry na premiere itd. Więc mam nadzieję, że będzie przyzwoicie :P
3
@barcanawieki Że tak się zapytam, do czego Ci potrzebna jest PSVITA? To już od dawna martwa konsola. Sam ostatnio zatęskniłem się za PSP, więc kupiłem Nintendo Switcha, które jest ciągle wspierane i polecam z całego serca :)
1
@Barcelismo Hory Pjoter w Niedziele to jest coś. Dobrze, że wspomniałeś o tym :D
11
@Kusco15 Długi kontrakt, to wystarczy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo De Jong - Pjanic, ale patrząc na to co się wyrabia w tym klubie to i Busquetsa trzeba gdzieś zmieścić w składzie.
2
@nabial Antek miałby podobne liczby do Suareza, gdyby grał na jego pozycji przez cały sezon.
Change my mind.
2
@MemphisDepay00 To jest niemożliwe. Suarez szybciej dobiegnie do drzwi wyjściowych niż Busi.
1
@VamosRakieta W takim razie, pora udać się do okulisty (:
1
Czy tylko dla mnie Koeman wygląda jak "grubsza" wersja Matt Damona' :D
https://assets-fr.imgfoot.com/media/cache/1200x1200/ronald-koeman-2021.jpg
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/82/Damon_cropped.jpg
0
@Rust_Cohle Nie znam.
1
@DaPi Ale mi się nie chce.
0
@DaPi Za dużo pisania, ziombel ;D
0
@jakub1906 Albo po prostu odpal TV3 ;D
https://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jakub1906 Przecież w opisie masz napisane, że tylko rozgrzewka i analiza przedmeczowa.
0
@ForcaMilosz https://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
@tadzik447 Na YT pokażą tylko rozgrzewkę i analizę przedmeczową. Przynajmniej tak wynika z opisu pod streamem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ForcaMilosz TV3
0
@Szymix654 Nachalny marketing.
2
@FafitFCB Gdzie Bartuś upadnie ze stołka!
2
@Karzel A co ty masz do tego tytułu? :D
3
@itmustbejoke U mnie to za czasów szkolnych nie było dnia, żebym się nie spóźnił 15 min i nikt o tym nie trąbił.
0
@Daviix7 https://www.google.com/search?q=mafia+1+remake&oq=mafia+1+remake&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8
3
Wonsz rzeczny jest niebezpieczny.. Harry to kocur.
0
@kaziks Tak, jest kompletnie dla mnie obcą osobą.
PS Ty tak na serio? xD