4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tutaj już wróżono hattricki Messiego i gole Dembele..
32
Śmiechem, żartem. Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość odnośnie Umititego ;D
2
@Kajtek77 No, faktycznie brzmi jakby zęby zjadł ;D
0
@barteq Wyczuwam niemoc w ataku i nieliczne celne strzały w stronę bramki :/
0
@Varg Można na luzie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 Eeee..
0
@SeeleyBooth Woda jest dla słabych.
1
@myscooter Jeżeli Barca doczołga się do finału to będę go wszyscy całować po stopach xD
3
Zmiany, zmiany, a wielu zapomina, że chłop walczy o utrzymanie się w klubie. Jakby teraz dostał 2 bramy po zmianach to zostałby zlinczowany ;D
0
@DaPi Mnie zawsze Warszawa odpychała ludźmi, którzy tam mieszkają. Są po prostu.. męczący (?) Chyba takie słowo będzie idealnie pasować do nich ;D Ale to może po prostu mój nie fart, że trafiałem właśnie na takich Warszawiaków ;D
1
Miasto w Polsce w którym chcielibyście najbardziej zamieszkać to..? I dlaczego właśnie tam.
1
@MESSIah16 A czasem sobie zapalę. Miesiąc popalę, później przez rok znowu nie zapalę, żeby później znowu przez tydzień sobie popalić xD Uzależnić się nie jestem w stanie, ale czasem mam zachcianki w stylu "- a sobie bym zapalił" Coś na zasadzie, mam ochotę na coś słodkiego xD
5
Darek, spóźniłeś się.
0
Jak to teraz jest w trakcie tej całej pandemii? Chce się umówić do dentysty z mocnym bólem zęba, a on mi mówi, że najwcześniejsza wizyta będzie we Wrześniu!? Jest jakiś sposób, żeby dostać się w trybie pilnym? :/
8
@jedrek7000 To niezłe fajerwerki tam trzymają.
8
@jeyx77x Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheMugShot Nauczyłem się, że plany bywają zmienne, więc tworzenie tego typu listy jest zbędne.
1
@MichVeB Każdy może być zaślepiony i wielu ma takiego swojego "idola" piłkarskiego, którego z chęcią widziałby w swoim ulubionym klubie, choć z wielu przyczyn może tam nie pasować. Jakiś czas temu ludzie chcieli Piątka w Barcelonie, więc no.. ten tego ;D
8
@LuisSalvano Te grupowe relacje z picia na La Rambli to jest.. nawet nie wiem jak to nazwać ;D Kabaret no.. Może biedne chłopaki szukają towarzystwa w internecie do picia ;D
1
Znacie może jakąś dobra markę z męskimi swetrami? :)
1
@kamilos1214 A co to zmieni? Taka gromadę ludzi możesz spotkać w głupiej galerii albo wejść do restauracji wypełnionej po brzegi przez człowieków. Same $hit, to już najlepszym rozwiązaniem byłoby pozamykanie wszystkich w domach xD
0
@Coutinho007 Przecież ona śpiewa o pożyczonym wibratorze.. Wystarczy wsłuchać się w tekst xD
2
Darkest Dungeon, ktoś ogrywał, warta zachodu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@l0Messini Mnie jeszcze nigdy nie upomnieli. Za dużo osób wchodzi już bez maseczek do sklepu i ochrona ma już chyba na to wywalone ;D
0
@l0Messini "Nakaz". Kto chce to sobie nakłada, kto nie, ten tego nie robi ;D
0
@Encore No raczej, nie inaczej.
0
@Lola120 Jestem od dwóch miesięcy nad morzem i nie widziałem jeszcze żadnego komara na oczy ;D