0

Zatroskany policjant został zbagatelizowany xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@justfootball Nie wiem co knujesz, ale nie będę grał w twoje gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://ibb.co/PmdnbXk
https://ibb.co/xDJGZ2p

0

@Rudi35 Pelikany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 Raczej miałem na myśli błędy sędziowskie, a nie samą formę prezentowaną przez zespół ;p To, że Barca Pepa została zapamiętana za piękny styl, a Real Zidane za 3x LM, każdy wie. O szczegóły nikt nie będzie pytał.

11

@Nano22 Tylko kibice Barcy będą pamiętać w jakim stylu wygrał Real, reszta będzie miała to w dupie.

0

@ranger3120 Łuki nie chodzi na siłkę to po jakiego groma otwierać.

4

Skończ śmieszkowac, daj jeść :(

0

@MesQueUnClub_87 Remaster 2 robiło zarówno Hangar 13 jak i d3t. Niewiadomo ile wkładu miało jedno czy drugie studio.
3 i 1 robią Hangar.

4

Szybko te Polaki wymyślili szczepionkę.

0

@Triv44 Ten remake tworzy niesamowite studio Hangar 13. Sorry, ale to nie może się udać xD Już podobno przy remasterze 2 i 3 coś zdupcyli.

1

@PatrykBarca Teraz można tak powiedzieć, ale wcześniej? Został wymyślony po to, żeby ludzie mogli w coś wierzyć, że niby coś czeka na nich po śmierci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jaca27 Albo poustawiać kartonowych ludzi na trybunach i każdy będzie miał przymocowany głośniczek, który będzie wydawał dźwięk xD

1

2

@bixmix Ja z ciekawości oglądam z dźwiękiem z trybun i nie jest źle ;p

1

@Misiekmisiowaty2000 Nawet nie drgnę, nie krzyknę w przeciwieństwie do Fify xD

0

@michaleu Jak Bayern wygra będę miał co zjeść na kolację.
#teambayern

2

@Granto Jakoś w ostatnich spotkaniach bez kibiców nie było tego widać ;D

2

Dortmund wygrał 5 ostatnich meczów domowych przy różnicy goli - 19:1
Bayern natomiast w ostatnich 7 spotkaniach wyjazdowych 23:2

Śmierdzi mi tutaj remisem.

2

@DaPi Ponad 40 linków jak zjedziesz niżej. Do koloru do wyboru.
https://www.ronaldo7.net/video/bundesliga-live/bundesliga-stream-live.html

4

@Piotr89Sand No widzisz. Gruchy już nie zwalisz, szkoda kasy na takie gierki XD

7

@Piotr89Sand Samodzielna laska w postapokaliptycznym świecie z rozbudowaną muskulaturą. Szok i niedowierzanie, jak do tego doszło :O

1

@Piotr89Sand Ale ty masz problemy chłopie xD W takim razie powinien się zalecić do wskazań twórcy gry od Naughty Dog, bo ewidentnie pasujesz do tej grupy ludzi.
"Jesteś homofobem lub seksistą? Nie graj w The Last of Us 2".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pogba Była mega? Dla mnie okej, nic więcej. Lądowanie w Normandii po raz setny..
@fcbarcafan19 5-7 godzin.

0

@msmsms Co ty gadasz, najlepsza pogoda ;D

2

@pauletaa Ale o co się rozchodzi? ;D Nie wiem czy wiesz, ale Barca ostatnio otworzyła swój własny sklep, nie Nike.
https://store.fcbarcelona.com/en/

5

@pauletaa Oficjalna Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?