5

@Piotr89Sand Jak nie oglądasz Esportu to jak masz rozumieć o co chodzi? Polska drużyna K1CK w Lolu dostal się do Grand Final, a żeby wspierac chłopaków w trakcie meczu ludzie na czacie spamowali "Polska Gurom".
https://pbs.twimg.com/media/EVG1W5YUYAE4OmH.png

0

@SkN Tak.

0

@SkN Guardiola przejął gotowca.

1

@Jaca27 Ja za chwile własnie wychodze na rowerek i obawiam się, że będzie to samo xD

0

@GeraltzKatalonii Przecież to są te azjatyckie Szerszenie. Klimat się zmienia to i występowanie jest większe ;p
Chyba, że Chiny próbują dobić USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Lord_Vader Tylko po jakiego groma, jeżeli ban tyczy się osoby, która go dostała i ta osoba wie na ile i za co go otrzymała.

1

@Pitbullx98 Nie bez powodu Redmayne dostał Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego w 2015r. ;D

0

@tristan87 A u mnie cały dzień pochmurnie, a rower czeka już gotowy ;/

7

Po jego wypowiedziach wnioskuje, że to będzie kolejny piłkarz, który będzie widział tylko Messiego na boisku..

9

Śpicie?


0

@Encore Wielu tak uważa. Nawet przeciwnicy, więc wszystko i tak się wyrównuje xD

8

@Hiacynk Takiego komentarza również się nie spodziewałem..

15

I wszystko jasne..


1

@macio_944 Do tego wszystkiego dochodzi Akira Yamaoka, który tworzył soundtracki do serii Silent Hill.

0

To niezłe gejmpleje Iksboks KEKW

0

@macio_944 Zaciekawiło mnie to Medium, żeby tylko nie było przerostu formy nad treścią jak w przypadku Layers of Fear 2, bo z tego co usłyszałem to ma to być Horror psychologiczny.

5

Ważne, że działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Piotr89Sand Między innymi mają pokazać gameplay nowego Assassina.

0

@Eto'o9 R10 10. Super Mario Odyssey
9. Mafia 2
8. Crash Bandicoot 3
7. Medal od Honor Allied Assault
6. Prince of Persia (Dusza Wojownika)
5. Gta San Andreas
4. The last of Us
3.Uncharted 2
2. Silent Hill 2 (Osobiście obciągnę deweloperowi, jeżeli zrobią remastera (na poziomie))
1. Jeszcze takiej nie poznałem.

1

@czosnekfcb Uja pamiętam z tego meczu, a tylu przeżywa xD

1

@MichalZZZ Szkoda moczyć mordy takim piciem ;p

0

@MichalZZZ Takie to gadanie alkoholików. Sam nie pije, tylko z kolegami przez internet xD

2

@Chwytliwy Posiadam swój nowy telefon od ponad roku i do końca rozładował się tylko raz, a wyłączałem może z 5 razy i nie widzę kompletnie różnicy w trzymaniu baterii ;p Ściema na resorach z tym wyłączaniem telefonu. Z poprzednimi telefonami robiłem podobnie i nigdy nie miałem problemów z baterią.

1

Grał ktoś w "Vampyr", warta jakichkolwiek pieniędzy, bo widzę, że jest na promocji,a miałem na liście życzeń?

1

@P93FCB No tak, będę się wysilać jak jest Wujek Google ;D

5

@P93FCB Chyba przyda Ci się definicja "buca".
Buc to 'ktoś, kto jest zarozumiały i bardzo pewny siebie, często bezpodstawnie' ;D

2

@sebasek99 Ja to nawet nie czytam co piszą moi wrogowie. Wale z bomby reporta.

3

@Szicek10 Widzę, że kolega tutaj niczym Internet Explorer ;D

10

@Triv44 Chłopaki to już typowi Boomerzy. Dobrze, że wiedza chociaż co to internet ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?