4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Piotr89Sand Jak nie oglądasz Esportu to jak masz rozumieć o co chodzi? Polska drużyna K1CK w Lolu dostal się do Grand Final, a żeby wspierac chłopaków w trakcie meczu ludzie na czacie spamowali "Polska Gurom".
https://pbs.twimg.com/media/EVG1W5YUYAE4OmH.png
0
@SkN Tak.
0
@SkN Guardiola przejął gotowca.
1
@Jaca27 Ja za chwile własnie wychodze na rowerek i obawiam się, że będzie to samo xD
0
@GeraltzKatalonii Przecież to są te azjatyckie Szerszenie. Klimat się zmienia to i występowanie jest większe ;p
Chyba, że Chiny próbują dobić USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Lord_Vader Tylko po jakiego groma, jeżeli ban tyczy się osoby, która go dostała i ta osoba wie na ile i za co go otrzymała.
1
@Pitbullx98 Nie bez powodu Redmayne dostał Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego w 2015r. ;D
0
@tristan87 A u mnie cały dzień pochmurnie, a rower czeka już gotowy ;/
7
Po jego wypowiedziach wnioskuje, że to będzie kolejny piłkarz, który będzie widział tylko Messiego na boisku..
9
Śpicie?
0
@Encore Wielu tak uważa. Nawet przeciwnicy, więc wszystko i tak się wyrównuje xD
8
@Hiacynk Takiego komentarza również się nie spodziewałem..
15
I wszystko jasne..
1
@macio_944 Do tego wszystkiego dochodzi Akira Yamaoka, który tworzył soundtracki do serii Silent Hill.
0
To niezłe gejmpleje Iksboks KEKW
0
@macio_944 Zaciekawiło mnie to Medium, żeby tylko nie było przerostu formy nad treścią jak w przypadku Layers of Fear 2, bo z tego co usłyszałem to ma to być Horror psychologiczny.
2
@macio_944 https://media.giphy.com/media/j6ZlX8ghxNFRknObVk/giphy.mp4
5
Ważne, że działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Piotr89Sand Między innymi mają pokazać gameplay nowego Assassina.
0
@Eto'o9 R10 10. Super Mario Odyssey
9. Mafia 2
8. Crash Bandicoot 3
7. Medal od Honor Allied Assault
6. Prince of Persia (Dusza Wojownika)
5. Gta San Andreas
4. The last of Us
3.Uncharted 2
2. Silent Hill 2 (Osobiście obciągnę deweloperowi, jeżeli zrobią remastera (na poziomie))
1. Jeszcze takiej nie poznałem.
1
@czosnekfcb Uja pamiętam z tego meczu, a tylu przeżywa xD
1
@MichalZZZ Szkoda moczyć mordy takim piciem ;p
0
@MichalZZZ Takie to gadanie alkoholików. Sam nie pije, tylko z kolegami przez internet xD
2
@Chwytliwy Posiadam swój nowy telefon od ponad roku i do końca rozładował się tylko raz, a wyłączałem może z 5 razy i nie widzę kompletnie różnicy w trzymaniu baterii ;p Ściema na resorach z tym wyłączaniem telefonu. Z poprzednimi telefonami robiłem podobnie i nigdy nie miałem problemów z baterią.
1
Grał ktoś w "Vampyr", warta jakichkolwiek pieniędzy, bo widzę, że jest na promocji,a miałem na liście życzeń?
1
@P93FCB No tak, będę się wysilać jak jest Wujek Google ;D
5
@P93FCB Chyba przyda Ci się definicja "buca".
Buc to 'ktoś, kto jest zarozumiały i bardzo pewny siebie, często bezpodstawnie' ;D
2
@sebasek99 Ja to nawet nie czytam co piszą moi wrogowie. Wale z bomby reporta.
3
@Szicek10 Widzę, że kolega tutaj niczym Internet Explorer ;D
10
@Triv44 Chłopaki to już typowi Boomerzy. Dobrze, że wiedza chociaż co to internet ;D