4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman Obejrzyj sobie.
3
@Encore Nie wiedziałem, że Shaqiri grał w NBA, ale jajca ;D
1
Oznaczenie samego siebie może skończyć się banem, uważajcie moi drodzy..
5
@VamosRakieta Czy to nie..
1
@justfootball Czasem jak przechodzi jakaś sztos panienka to mówię Adiemu, patrz jaka pierdziewa. Nie zawsze się z nim zgadzam. To trudny związek.
1
@justfootball Na głos nie, ale w głowie lubię sobie czasem pogadać ze sobą xd
9
@Piotr89Sand Ty jeszcze z tego złomu będziesz korzystał w niedalekiej przyszłości xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Polecam klasyk. "Krótka Historia Czasu" od Stephena Hawkinga. Powinna być przejrzysta i czytelna.
1
@Avada Kedavra hi hi.
17
Jak się nazywa kobieta, która zaraz wyjdzie za mąż?
Zarażona.
Zapraszam do wspólnego śmiania się w sekcji komentarzy.
1
@kerouac Tak, polecieć do Miami i tam zjeść owe placki ;D
4
Stronka, która pokazuje co było grane w radiu w różnych latach i róznych miejscach na świecie. Można cofnąć się chociażby do lat 20.
https://radiooooo.com/
14
Podstępny koteł, a tfu!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@joloskyy A co on przyjaciół nie ma? Nie każdemu potrzebna jest baba na stałe, żeby cieszyć się z życia ;p
0
@justfootball Przecież to akcja sprzed kilku miesięcy ;p
0
@Mankind Na luzie.
0
@Nano22 Czy najpiękniejszy upadek Barcelony w meczu z Liverpoolem zalicza się do tych historycznych momentów? (° ͜ʖ °)
@Nano22 Psycha is gone
0
@Kengo W takim razie polecam zrezygnować po prostu z oceny końcowej ocenianych przez Ciebie filmów, bo zawsze znajdzie sie taki gagatek, chociażby jak ja :D Robienie remaków Slasherów z lat 80 to jest zbrodnia najwyższej kary.
0
@Kengo Tak jak kolega wyżej napisał. Nie chcę się czepiać, ale masz ciekawą skalę oceniania, jeszcze jak zdanie wcześniej napisałeś, że dodajesz go do "ulubionych" to myślałem, że wyskoczysz zaraz z oceną 7+, a tutaj finałowo wystawiłeś 5'ke ;D
1
Najman założył kanał na YT, a o to jego zapowiedź xD
0
@DwieTony ? Ale to jest za friko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dadan1990 3/4 linków z tamtego ss już leżą..
Działa ekino-tv, zalukaj, filman.cc, wideo.site
0
@Aaron10 Wolfenstein II
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms Wszystkiego trzeba spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)