1

@kuz Ja dostałem 2 kluczyki z czego jeden opchnąłem za 100 ziko na allegro :P

1

@th@les Witamy w internetach.

2

2

@Michvl Trochę się chyba skurczyła, tak patrząc na deskę ;D

2

@donleoJR Te obostrzenia są tylko po to, żeby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa, a nie go zatrzymać.Jeżeli chcieliby go zatrzymać na dobre to powinno się zamknąć wszystko, i wszystkich w domach, a tak to możesz zarazić się głupim wyjściem do pracy czy też do sklepu.

7

@barcafan9512 Potencjalnie to możesz wyjść raz do sklepu i się zarazić, tyle będzie z twojego chowania się w bunkrze.. To głupota, że nie można wyjechać do rodziny przed strachem, że ktos może być zarażony..

0

@DaPi Podobno mają zostać ogłoszone jutro.

0

@kamil9040 A wszystkiego będą winni Polacy xD

4

@Dziki15 Przedłuża i to na pewno nie tylko do końca kwietnia.

0

@bartoszekkk Kurła, krzyżak jest zmieniony. Co oni z nim zrobili..

2

@Hushovt Jako nieliczny fan filmów katastroficznych polecam obejrzeć ten film. Jest to fabularyzowany dokument na temat Superwulkanu w Yellowstone, produkcji BBC ;p https://www.filmweb.pl/film/Superwulkan+%E2%80%93+scenariusz+katastrofy-2005-235239

0

@barcelonaLM O w pupę. Ładnie to wygląda i wydaje się większy ;D

1

@cchesterr43 Tak to prawda ;D To urywek z filmu "RRRrrrr!!!" jak dobrze pamiętam ;p

0

@puyol_presidend5 Zawsze miałem wrażenie, że puszczał okoczko w stronę Barcy tymi swoimi paradami ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@darek60 Co? Jeżeli "zbanują" internet to te smartfony będą do niczego ;D

1

@marcin000019 Broń Boże nie na kierownicy, najlepiej na padzie. To nie jest symulator tylko arcadówka

0

@Colon Nie Dembele.

2

@barcafan9512 Przed wirusem nie było tylu ludzi w parkach, porównując do tego ile osób teraz o tym pisze. O to mi się rozchodzi. Tak jak moja znajoma, która nigdy nie chodziła po parkach pisze, że z chęcią poszłaby do parku. Kusi to co jest zabronione ;p

4

@Jaca27 Jeszcze nigdy wcześniej nie słyszałem takie trendu na wychodzenie do parków. Teraz wszystkim nagle zachciało się wychodzić. Typowe xD

8

@l0Messini Pierwsze 2 linki z góry.
https://www.defence24.pl/terrorysta-chcial-zaatakowac-szpital-w-usa
https://www.stefczyk.info/2020/04/05/islamski-terrorysta-zaatakowal-francuzow/

Edit. Większe portale o tym nie piszą. Dlaczego? Bo aktualnie koronawirus jest bardziej klikalnym tematem.

2

@Triv44 Nie jestem fanem dubbingu, ale tutaj jest jak najbardziej okej. Choć w angielskiej wersji w role Chudego wciela się Tom Hanks, więc możesz obejrzeć sobie jedną część po angielsku, a drugą z dubbingiem tak z ciekawości.

1

@Triv44 Toy Story z części na część jest tylko lepsze, więc oczywiście, że warto ;p

0

@draxidox Tak, przed spaniem smaruje się błotem.

0

@avanes Nie, żeby coś, ale te maseczki ze wzorami zyskują już na popularności od dobrych dwóch lat, ale wiadomo teraz bardziej rzuca się to w oczy, bo przedtem mało kto zwracał na to uwagę ;D

0

@vangoor Już wiem, zauważyłem. Jeszcze pół roku temu jak miałem kartę od AMD to była możliwość usunięcia samej aplikacji, ale teraz widzę, że już chyba nie ma takiej mozliwości :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Okej, beczunia bez widowni xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Iksde, poka co takiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?