4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, wyczuwam dużą ilość trolli na telefonach. To chyba nieuniknione ;p
0
Boniek? Co jest xDD Wszyscy atakują biednego Najmana.
0
@DanielOOL Szykuje się nieproszony gość w studiu :D
0
@matirix20
1
@MichalZZZ Może miałeś włączoną ochronę w czasie rzeczywistym.
0
@MichalZZZ Przecież Malwarebytes nie jest włączony nawet w tle. To jak mogło Ci spowalniać przegladarke?
0
@cules100pro Dzisiaj Mati
2
@Mesi12 18-20 tyś
1
@barcafan9512 U mnie w Lewiatanie normalnie bujają się w rękawiczkach.
0
@Coutinho007 No, niestety taka prawda. Sam najwięcej nauczyłem się z filmów czy gier, w szkole praktycznie nie musiałem uczyć się angielskiego, bo poziom był wystarczająco niski, żeby lecieć na samych szóstkach. Choć widziałem sporo takich przypadków, gdzie nawet w szkole średniej co poniektórzy mieli trudności z przeczytaniem jakiegoś głupiego tekstu po angielsku..
32
Wyższy stopień nauczania.
9
Akcja z ostatniej nocy.
https://ibb.co/ZhtkVQb
1
@Hushovt Lubie placki.
0
@`Sin ..musiałem go wyłączyć i przespałem resztę dnia. Koniec wiązanki. Co to Nasza Klasa? ;D
0
@ArterkHD Ja to jadłem sam cukier.
0
@marcin000019 Nie da się. Musisz mieć włączony inaczej byś nawet meczu nie wyszukał.
1
@BartqRKO Niech poczeka jeszcze z tym walnięciem. Miałem w planach zwiedzić owy park :P
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox Musisz wpisać tak czy siak kod na Steamie, więc prawdopodobnie nie ma nawet płyty w pudełku tylko kod :P
2
@DanielOOL Offtopic.
Upamecano ma zabawne nazwisko, nie wiem dlaczego, ale mnie śmieszy.
0
@karci0 Ale to jest właśnie takie ocenianie z samego brzegu.. Swoją opinię wyrażasz na tych kilku najpopularniejszych twórców i na tej podstawie mówi się, że większość to idioci, a tych mniejszych wartościowych twórców to nikt nie widzi, albo uważa się za mniejszość. Natomiast jest ich cała masa tylko są mniej popularni, bo prowadzą "content" dla węższego grona osób.
0
@tombard Przepraszam, że głupota się sprzedaje. Gdyby tak nie było to nikt by nie tworzył takich "contentów", a że jest odwrotnie to powinno się chyba nazywać dzbanami te osoby co lubią to oglądać. Tak samo jest chociażby z filmami Vegi, dlaczego tworzy głupotę w swoich produkcjach, bo się sprzedaje, jedni nazwą go dzbanem, a drudzy geniuszem, bo wie jak z zainteresowania głupotą ludzi natrzepać kase :)
1
@Marcel99 Nie wiem co ty masz do samego słowa Influencer. Może wypadałoby poznać definicje tego słowa. Chociażby w restauracji, której pracuje takie osoby są zapraszane, żeby jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie lokalem, a znane osoby mogą swoją dobrą opinię szybko rozgłosić w mediach swoim odbiorcom na temat danego produktu czy też jak w moim przypadku restauracji i nie małe pieniądze płaci się tym calym Influencerom ;)
0
@FafitFCB Typowe Activision, gdyby zrobili remaster 1 lub 2, albo nawet 3, która nie wyszła na PC. To bym pento im opierdzielił w podziękowaniu i kupił w dniu premiery, a skoro bawią się w odświeżanie tytułów od środka to niech się sami ciągnął..
0
@dominik127pl Jak ktoś ma tyle czasu wolnego to okej, ja tam wolę poświęcić ten czas na nowe produkcje. Powtórki "czegoś" to zawsze mogę sobie obejrzeć w TV ;p
6
@Jaca27 Jeszcze oglądanie filmów po kilka razy zrozumiem, ale seriali? Trochę taka strata czasu patrząc na to ile można poznać inne ciekawe produkcji ;p
7
@Colon Umieram z ciekawości. Chodzą słuchy, że sam to wszystko liczy na liczydle ;D
0
@kuz Każą nam wyjść na zewnątrz, tak dla beki.
2
@barcafan9512 Stół sprzedałeś, że na podłodze stawiasz flaszkę? ;D