4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kwiatek67 Xaniesta.
0
@Danny Gaucho A no właśnie ;D
2
@nuter27 Kliknięć brakuje? A co to trzeba wyjść na zewnątrz, żeby skorzystać z internetu? ;D
0
@DaPi Byś sobie w Simsy pograł, a nie jakieś Managery..
0
@Rewolucja123 Co chcesz zrobić mamie? D:
11
@NemeZis93 Trzymam kciuki za Superwulkan w Yellowstone. Jak się bawić to na całego ;D
3
@Mario96w Panie, prześlij go do mnie. Przyjmę z pocałowaniem ręki.
14
@HansLanda O tym zadecyduje wódz.
Edit A tak na serio, jeżeli faktycznie chcą zatrzymać rozprzestrzenia się wirusa to powinni w końcu zamknąć wszystko, i wszystkich w domach, a jak nie, to kończmy tą błazenadę z nieskuteczna próbą spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa..
2
@Rogalson Coutinho to za dzieciaka w butelce zamiast mleka dostawał wybielacz do picia, żeby mieć nieskazitelnie białe zęby
2
@puyol_presidend5 Jeżeli ktoś nie jest wprawiony to nie bedzie Ci gadał przez 15 minut non stop i żeby uniknąć "eee" i "yyy" tną te filmy.
0
@Jaca27 U mnie była dzisiaj otwarta tylko nie wiem do której :/
0
@Commando że chleb? To mało ważne, kupie coś innego :)
0
Wie ktoś do której dzisiaj Żabka czynna? Muszę kupić chleb, to ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Zamknięta kurła..
0
@Rogalson Jak to? Przecież Arthur to drugi Xavi, umie kręcić bączki, to nie wystarczy? ;D
15
Żarty z pieseła D:
https://x.com/THEYDEADlNSlDE/status/1249465827897704448
0
@Hushovt @Damian11 Ta, pierwsze co usłyszy się od Polaczka to "Zamknij mordę" do obcokrajowca jakby miał rozumieć nasz język, a później trzeba słuchać od innych jak cisnął bękę z naszego narodu " O Polska, kurva country ' albo "Ja perdole" i tak przez cały meczyk.. Toksyczni to własnie sa Polacy, bo jak zaczynaja Ruskie gadac ze sobą to zaraz lecą wyzywiska w ich stronę, a jak Polak gada z drugim Polakiem w swoim ojczystym języku to jest już okej?
3
@Damian11 Jakbym miał oceniać osoby podczas gry w Cs'a. To Polacy byliby na równi z Ruskimi. Jedni lepsi od drugich..
0
@Janas11224 Film ze świetną grą aktorską i średnią fabułą. Phoenix od początku miał grać pierwsze skrzypce i to na nim miała być skupiana cała uwaga,a to co dzieje sie dookoła w filmie to tylko dodatek.
0
@xVENUMx Cię grom, to ktoś jeszcze siedzi w Goldzie? ;D
1
@IronSanHybrid Fajne profilowe ma kolega. Proszę na namiary.
3
Święta Wielkanocne, Dzielnica Cudów xD
34
Bywa i tak..
0
@barcelonaLM Spokojnie, nie zniknął. Pamietajmy, że Ogr jest jak cebula, ma kilka warstw.
2
@TheNekro94 Ty się Ciesz, że Ciebie nie usuneli xD
1
@DarekFCBnaZawsze Mam tak samo. Jakoś tego nie kupuje, w większości są to puste słowa, które po 5 minutach osoba składająca życzenia już nie pamiętam czego życzyła drugiej osobie, a o wierszyka z życzeniami to już nawet nie będę wspominać, bo to kopiuj - wklej :P
4
@l0Messini Własnym rodzicom nie wysyłam, a co dopiero znajomym z pracy ;p
1
@pikass14 Jednocześnie nie możecie.
3
@Barca1992 Tak samo nie każdy lubi czytać o polityce, a muszę patrzeć na to codziennie na La Rambli.
1
@VamosGirl W takim razie sprawdź czy pójdzie przez transmisje danych