0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kwiatek67 Xaniesta.

0

@Danny Gaucho A no właśnie ;D

2

@nuter27 Kliknięć brakuje? A co to trzeba wyjść na zewnątrz, żeby skorzystać z internetu? ;D

0

@DaPi Byś sobie w Simsy pograł, a nie jakieś Managery..

0

@Rewolucja123 Co chcesz zrobić mamie? D:

11

@NemeZis93 Trzymam kciuki za Superwulkan w Yellowstone. Jak się bawić to na całego ;D

3

@Mario96w Panie, prześlij go do mnie. Przyjmę z pocałowaniem ręki.

14

@HansLanda O tym zadecyduje wódz.
Edit A tak na serio, jeżeli faktycznie chcą zatrzymać rozprzestrzenia się wirusa to powinni w końcu zamknąć wszystko, i wszystkich w domach, a jak nie, to kończmy tą błazenadę z nieskuteczna próbą spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa..

2

@Rogalson Coutinho to za dzieciaka w butelce zamiast mleka dostawał wybielacz do picia, żeby mieć nieskazitelnie białe zęby

2

@puyol_presidend5 Jeżeli ktoś nie jest wprawiony to nie bedzie Ci gadał przez 15 minut non stop i żeby uniknąć "eee" i "yyy" tną te filmy.

0

@Jaca27 U mnie była dzisiaj otwarta tylko nie wiem do której :/

0

@Commando że chleb? To mało ważne, kupie coś innego :)

0

Wie ktoś do której dzisiaj Żabka czynna? Muszę kupić chleb, to ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Zamknięta kurła..

0

@Rogalson Jak to? Przecież Arthur to drugi Xavi, umie kręcić bączki, to nie wystarczy? ;D

15

0

@Hushovt @Damian11 Ta, pierwsze co usłyszy się od Polaczka to "Zamknij mordę" do obcokrajowca jakby miał rozumieć nasz język, a później trzeba słuchać od innych jak cisnął bękę z naszego narodu " O Polska, kurva country ' albo "Ja perdole" i tak przez cały meczyk.. Toksyczni to własnie sa Polacy, bo jak zaczynaja Ruskie gadac ze sobą to zaraz lecą wyzywiska w ich stronę, a jak Polak gada z drugim Polakiem w swoim ojczystym języku to jest już okej?

3

@Damian11 Jakbym miał oceniać osoby podczas gry w Cs'a. To Polacy byliby na równi z Ruskimi. Jedni lepsi od drugich..

0

@Janas11224 Film ze świetną grą aktorską i średnią fabułą. Phoenix od początku miał grać pierwsze skrzypce i to na nim miała być skupiana cała uwaga,a to co dzieje sie dookoła w filmie to tylko dodatek.

0

@xVENUMx Cię grom, to ktoś jeszcze siedzi w Goldzie? ;D

1

@IronSanHybrid Fajne profilowe ma kolega. Proszę na namiary.

3

Święta Wielkanocne, Dzielnica Cudów xD


34

Bywa i tak..


0

@barcelonaLM Spokojnie, nie zniknął. Pamietajmy, że Ogr jest jak cebula, ma kilka warstw.

2

@TheNekro94 Ty się Ciesz, że Ciebie nie usuneli xD

1

@DarekFCBnaZawsze Mam tak samo. Jakoś tego nie kupuje, w większości są to puste słowa, które po 5 minutach osoba składająca życzenia już nie pamiętam czego życzyła drugiej osobie, a o wierszyka z życzeniami to już nawet nie będę wspominać, bo to kopiuj - wklej :P

4

@l0Messini Własnym rodzicom nie wysyłam, a co dopiero znajomym z pracy ;p

1

@pikass14 Jednocześnie nie możecie.

3

@Barca1992 Tak samo nie każdy lubi czytać o polityce, a muszę patrzeć na to codziennie na La Rambli.

1

@VamosGirl W takim razie sprawdź czy pójdzie przez transmisje danych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?