0

@msmsms Wszystkiego trzeba spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@justfootball Do czego Ci to potrzebne? (ps. pytam poważnie ;D)

1

@Barca1992 Było blisko, a to już nie pierwszy raz.. Kiedyś po pijaku byłem bardziej niż zwykle pochylone nad kiblem, nie zdążyłem zareagować i dostałem po benisie...

1

@siwykrb Możesz stracić wiele, jak się rozreguluje..

0

Nie ufajcie wolnoopodającym deskom panowie..

16

1

@Olkovsky9 Pewnie, że jest.

1

@kerouac Nawet nie wiedziałem, że jest jakieś Mega Monte, ale pamiętam jak kiedys wprowadzili edycje limitowana "Monte Bananowe", ale to było dobre, ja pierdziele.

0

@dominik127pl Wtedy to na pewno będę dużo widział xD

0

Jakiś trick, żeby okulary mi nie zaparowały chodząc w maseczce? Co wejdę do sklepu to nic nie widzę xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 U mnie dzieciaki grały normalnie w piłe pod blokiem i choć policja przechodziła obok to nic z tym faktem nie zrobiła ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@daniel32778 Chłop przypomina mi jednego z moich dziwnych znajomych. Szczupły chłopak, dziwak i dodatkowo mający 120 kg dziewczyne, która zdradzała go 3 razy, a on do niej za każdym razem wracał.

5

Wymarzone urodzinki, a później tylko zabawa w ganianego z piłą mechaniczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 A może tak nie jest? Chodzi mi oczywiście o strzelanie, które jest po prostu drewniane i najbliżej mu właśnie do Fallouta. To już Deus Ex miał lepszy system strzelania.

0

@ronni37 Mam tak samo, raczej na premierę nie kupie, bo znając cdp gra będzie zabugowana na samym początku, a że pierwszy raz tworzą fps'a to tylko bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu i widać to po gameplayach, niestety CP2077 blizej do Fallouta, niżeli do Borderlands.

Już mam nawet recenzje przed swoimi oczyma "Dobry Rpg, słaba strzelanka" :D

0

@vangoor Ale próbujesz na siłę zrobić z tej dyskusji gownoburze xD Niestety do naczelnego hejtera La Rambli daleko tobie ;D

0

@Veb1233 A co by się działo? Moim zdaniem zyskałby w oczach kibiców mówiąc prawdę, a co do wypowiedzi Setiena to ma racje. Nawet, jeśli znajdzie się ktoś wyróżniający w rezerwach to sorry, ale to dalej 3 liga, nie oszukujmy się.

2

Dwudziesty dzień izolacji..
https://ibb.co/NyZ5DjY

3

@Janiama Muszą sie wyrobić z otwarciem wszystkiego przed wyborami xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@SHIBA O doprawdy, a co powiesz o tym? ;D https://ibb.co/pJCmRg9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Dostawca internetu mógł zablokować stronę.

12

@PatrychoO Jak myślisz, czy w uniwersum Harrego Pottera istniał problem wykorzystywania seksualnego skrzatów domowych? Czy może przez to Weasleyowie (przypominam - rudzi) nie mieli swojego skrzata, bo za niecne czyny zabrało go im ministerstwo? Zapraszam do dyskusji.

8

@zadafcb O, to jeden z członków kółka wzajemnej adoracji na czele z Mateuszem. Ja to normalnie dostaje skrętów żołądka jak czytam te ich super cool gimbusiarsko śmieszne posty ;/

0

@norbi77 Korzystacie z tego samego internetu?

1

1

@DaPi

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?