4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@justfootball P*ta Madrid ;D
0
@FafitFCB Dlaczego zły pomysł? Ty chyba nigdy nie skosztowałeś kociołka wraz ziomkami ;D
1
@nitey W poprzednim roku i owszem. Za dużej konkurencji to nie miał.
0
Panie Bayern, nie trać bramki, bo nie będę miał co wrzucić do gara na kolację..
1
@daniel32778 Widać głową nadrabia zaległości ;p
2
@Kettger https://media1.tenor.com/images/681ebbb14b5ead85f64efb016cd398e4/tenor.gif?itemid=17202815
0
@Mesi12 120 000 ton mizerii? Śmiem wątpić xD
0
@Transu96 https://media1.tenor.com/images/681ebbb14b5ead85f64efb016cd398e4/tenor.gif?itemid=17202815
1
@Transu96 Info sprzed 2 dni kowboju. Explorer nie już w modzie ;p
2
@Nano22 Gotowa wymówka na wypadek złej formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AdiKingu96 Okej, to fajnie.
5
Co człowiek wejdzie na La Ramble to jakaś drama xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Luki 10 U mnie wszystko działa.
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma co się cieszyć na zapas. Remake robi niesamowite studio "Hangar 13" tutaj wszystko może pójść nie tak. Zaczynając od optymalizacji, kończąc na obiecankach, które się nie spełnią :/
4
@Triv44 A ja nienawidzę sztucznej "Family Friendly" atmosfery..
0
@BigDaglas W teorii jest, w praktyce nie ma.
0
@eckov Gorszy od Semedo nie będzie, a żadnego Włocha w Barcelonie dawno nie było :)
4
@Hiacynk Milka klasyczna.
1
@Bykunn "Zwroty realizujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez nasz magazyn", więc na dniach powinna dostać.
PS 3-5 dni pewnie jakby dostarczyła do sklepu stacjonarnego :)
0
@Wichurek Ja to na szczęście mam elastyczne poczucie humoru i pośmieje się nawet z tego. Takie większe kłótnie zdarzają się raz na miesiąc, zaraz dostaną po banie i tyle to ich widzieli przez kolejne 2 tyg. Natomiast temat polityki w ciągu dnia jest wałkowany praktycznie co drugi post ;D
1
@Wichurek Wszystko jest lepsze od smęcenia o tej przeklętej polityce..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin000019 Ja to już przeleciałem trzech fryzjerów i u wszystkich dostępny najwcześniejszy termin wizyty dopiero w czerwcu..
2
@escarabajo @kerouac Wyznawanie "Filozofii xD" to jest to czego potrzebujesz. Twoje życie stanie się o wiele lepsze, warto spróbować.
0
@TheGoldenEleven Korekta.
3
@Mesi12 Ta, brakuje nam takiego smarkacza z doyebanym ego.
1
@Barwindg Jedyn jusz szczylił.
0
@SeeleyBooth Wycwanił się? To już chyba standard, jeśli chodzi o wykupienie subskrypcji/pakietu ;D
0
@YoNoEntiendoNada @lukaszbarca15 W tunelu przed meczem go dorwie, tam mu zgniecie jajka.