10

@justfootball P*ta Madrid ;D

0

@FafitFCB Dlaczego zły pomysł? Ty chyba nigdy nie skosztowałeś kociołka wraz ziomkami ;D

1

@nitey W poprzednim roku i owszem. Za dużej konkurencji to nie miał.

0

Panie Bayern, nie trać bramki, bo nie będę miał co wrzucić do gara na kolację..

1

@daniel32778 Widać głową nadrabia zaległości ;p

0

@Mesi12 120 000 ton mizerii? Śmiem wątpić xD

1

@Transu96 Info sprzed 2 dni kowboju. Explorer nie już w modzie ;p

2

@Nano22 Gotowa wymówka na wypadek złej formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AdiKingu96 Okej, to fajnie.

5

Co człowiek wejdzie na La Ramble to jakaś drama xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Luki 10 U mnie wszystko działa.

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma co się cieszyć na zapas. Remake robi niesamowite studio "Hangar 13" tutaj wszystko może pójść nie tak. Zaczynając od optymalizacji, kończąc na obiecankach, które się nie spełnią :/

4

@Triv44 A ja nienawidzę sztucznej "Family Friendly" atmosfery..

0

@BigDaglas W teorii jest, w praktyce nie ma.

0

@eckov Gorszy od Semedo nie będzie, a żadnego Włocha w Barcelonie dawno nie było :)

4

@Hiacynk Milka klasyczna.

1

@Bykunn "Zwroty realizujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez nasz magazyn", więc na dniach powinna dostać.
PS 3-5 dni pewnie jakby dostarczyła do sklepu stacjonarnego :)

0

@Wichurek Ja to na szczęście mam elastyczne poczucie humoru i pośmieje się nawet z tego. Takie większe kłótnie zdarzają się raz na miesiąc, zaraz dostaną po banie i tyle to ich widzieli przez kolejne 2 tyg. Natomiast temat polityki w ciągu dnia jest wałkowany praktycznie co drugi post ;D

1

@Wichurek Wszystko jest lepsze od smęcenia o tej przeklętej polityce..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin000019 Ja to już przeleciałem trzech fryzjerów i u wszystkich dostępny najwcześniejszy termin wizyty dopiero w czerwcu..

2

@escarabajo @kerouac Wyznawanie "Filozofii xD" to jest to czego potrzebujesz. Twoje życie stanie się o wiele lepsze, warto spróbować.


0

@TheGoldenEleven Korekta.

3

@Mesi12 Ta, brakuje nam takiego smarkacza z doyebanym ego.

1

@Barwindg Jedyn jusz szczylił.

0

@SeeleyBooth Wycwanił się? To już chyba standard, jeśli chodzi o wykupienie subskrypcji/pakietu ;D

0

@YoNoEntiendoNada @lukaszbarca15 W tunelu przed meczem go dorwie, tam mu zgniecie jajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?