4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robert1603 Czyli jak, bo nie rozumiem? Ma wyjść i powiedzieć -"Słuchajcie chce odejść z Barcelony, ale jeszcze nie wiem czy dogadam się z nowym klubem"? Na pewno, gdy dojdzie do porozumienia z nowym klubem to Leo o wszystkim poinformuje, że odchodzi itd. a teraz to po co ma coś paplać co może nie wypalić ;p
17
@Arkon A może to po prostu Thiago nie chce wrócić do Barcy?
1
@Filip_10 Nigdy fanem książek nie byłem, ale lubię sobie od czasu do czasu wracać do Egzorcysty (William Peter Blatty)
0
@Pilka_jest_okragla I ta sama osoba przed chwilą napisała na Twitterze, że Messi właśnie powiadomił Barcelonę, że chce opuścić klub. Nie ma czegoś takiego jak wiarygodne źródło, jeżeli mówimy o dziennikarzach. Każdy chce zbić swoją śmietankę na danym wydarzeniu ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kettger Rivaldo wie co dla Barcelony jest najlepsze ;D Ogólnie to mam ciągłe wrażenie, że chłop próbuje zwrócić na siebie uwagę. Tylko nie mogę dojść do czego on dąży ;p
0
@Chlebej Wizualnie fajnie, reszta jest.. okej. Nic nadzwyczajnego. Imo, chyba jeden z gorszych filmów Nolana.
1
@chavez Iksde. To może lepiej puścić Leo na wypożyczenie niech się wyszaleje w jakimś Man City i za rok wróci.
10
Aż przypomniało mi się odejście Neymara, który nie powiedział ani słowa, nie zaprzeczył żadnej plotce na temat jego ewentualnego odejścia z Barcelony i jak przyszło co do czego to już go nie było.
6
@Alistar74 A ja już nie mogę patrzeć na te komentarze jaki to Messi jest nieskazitelnie czysty.. Nie zdziwię się jak po tym całym zamieszaniu Leo zostanie w klubie i w nagrodę dostanie kolejną podwyżkę :D
2
@VenoM Na klocka to on mi nie wygląda xD
2
@MaziFCB Laurki są fajne.
1
@MaziFCB Niech każdy z piłkarzy narysuje mu laurkę..
0
Heja. Moja mamuśka niedługo obchodzi 50 urodzinki i wiem, że ma w głowie drzewko bonsai od dłuższego czasu i jako prawowity chłop nie za bardzo znam się na tych drzewkach, doczytałem się mniej więcej na czym polega pielęgnacja itp., ale gdzie go zdobyć, tutaj już musiałbym się kogoś dopytać, a przecież mam mocarna społeczność tuż pod nos, która może nabywała owe drzewko i wie, gdzie najlepiej je dostać :)
0
@kewin a co ma by w tym śmiesznego? Pierwszy ex piłkarz, który strzelił Barcelonie gola?
2
@MesQueUnClub96 Z czego mam to wywróżyć panu? Może być z fusów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kyman Również tak mam ;D Najgorszy jest pierwszy dzień w nowym miejscu pracy i w dodatku z nowymi ludźmi. Żadnego z tych dni nie pamiętam ;d
1
@aleksande_r Umiejętności może i jakieś tam ma (podawanie do Messiego), ale wystarczy kilka jego błędów w trakcie meczu i psycha mu siada.
5
@Kyman U mnie może to nie jest fobia społeczna, ale jestem na pewno aspołeczny.
2
Można u jakiegoś buka obstawić czy Suarez zostanie w klubie?
0
Siema byczki, nie było mnie kilka dni na stronie. Jak tam nastawianie po ogłoszeniu nowego trenera? Panuje przesadny optymizm czy może wręcz przeciwnie?
0
@VanBest Tyle narzekaczy, a każdy i tak to ogląda. Magia TV xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LuisSalvano Ta, bardzo ciekawy. Pismaki będą mieli o czym pisać przez następne kilka tyg.. 3/4 z tego całego biadolenia będzie wyssane z palca, znając życie..
0
@robsesh Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie ma wpływu na zawodników, bo ma i to bardzo duży. Mówię tylko o samym stylu gry, że nie ma ch*lernego planu B, gra ciągle to samo i drużyny z topki po prostu wiedzą od razu z masztu czego się spodziewać w walce z drużyną Guardioli :p
2
@robsesh i tak sezon w sezon. Sytuacje są niewykorzystywane w najważniejszych tego momentach, nie potrafi postawić tej kropki nad i, czyli jednak jest coś tutaj nie halo. Wszyscy się podniecają przez 3/4 sezonu jaki to zespół Guardioli jest mocarny, a później bańka nagle pryska.
1
@Barca1992 Guardiola nie wygra już LM. Trener jednego stylu, który nie przynosi już jakiś spektakularnych efektów w "obecnej" piłce :p
0
Ja to chyba jestem jedyny, który życzy zwycięstwa PSG w tegorocznej LM ;D