0

@Robert1603 Czyli jak, bo nie rozumiem? Ma wyjść i powiedzieć -"Słuchajcie chce odejść z Barcelony, ale jeszcze nie wiem czy dogadam się z nowym klubem"? Na pewno, gdy dojdzie do porozumienia z nowym klubem to Leo o wszystkim poinformuje, że odchodzi itd. a teraz to po co ma coś paplać co może nie wypalić ;p

17

@Arkon A może to po prostu Thiago nie chce wrócić do Barcy?

1

@Filip_10 Nigdy fanem książek nie byłem, ale lubię sobie od czasu do czasu wracać do Egzorcysty (William Peter Blatty)

0

@Pilka_jest_okragla I ta sama osoba przed chwilą napisała na Twitterze, że Messi właśnie powiadomił Barcelonę, że chce opuścić klub. Nie ma czegoś takiego jak wiarygodne źródło, jeżeli mówimy o dziennikarzach. Każdy chce zbić swoją śmietankę na danym wydarzeniu ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kettger Rivaldo wie co dla Barcelony jest najlepsze ;D Ogólnie to mam ciągłe wrażenie, że chłop próbuje zwrócić na siebie uwagę. Tylko nie mogę dojść do czego on dąży ;p

0

@Chlebej Wizualnie fajnie, reszta jest.. okej. Nic nadzwyczajnego. Imo, chyba jeden z gorszych filmów Nolana.

1

@chavez Iksde. To może lepiej puścić Leo na wypożyczenie niech się wyszaleje w jakimś Man City i za rok wróci.

10

Aż przypomniało mi się odejście Neymara, który nie powiedział ani słowa, nie zaprzeczył żadnej plotce na temat jego ewentualnego odejścia z Barcelony i jak przyszło co do czego to już go nie było.

6

@Alistar74 A ja już nie mogę patrzeć na te komentarze jaki to Messi jest nieskazitelnie czysty.. Nie zdziwię się jak po tym całym zamieszaniu Leo zostanie w klubie i w nagrodę dostanie kolejną podwyżkę :D

2

@VenoM Na klocka to on mi nie wygląda xD

2

@MaziFCB Laurki są fajne.

1

@MaziFCB Niech każdy z piłkarzy narysuje mu laurkę..

0

Heja. Moja mamuśka niedługo obchodzi 50 urodzinki i wiem, że ma w głowie drzewko bonsai od dłuższego czasu i jako prawowity chłop nie za bardzo znam się na tych drzewkach, doczytałem się mniej więcej na czym polega pielęgnacja itp., ale gdzie go zdobyć, tutaj już musiałbym się kogoś dopytać, a przecież mam mocarna społeczność tuż pod nos, która może nabywała owe drzewko i wie, gdzie najlepiej je dostać :)

0

@kewin a co ma by w tym śmiesznego? Pierwszy ex piłkarz, który strzelił Barcelonie gola?

2

@MesQueUnClub96 Z czego mam to wywróżyć panu? Może być z fusów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kyman Również tak mam ;D Najgorszy jest pierwszy dzień w nowym miejscu pracy i w dodatku z nowymi ludźmi. Żadnego z tych dni nie pamiętam ;d

1

@aleksande_r Umiejętności może i jakieś tam ma (podawanie do Messiego), ale wystarczy kilka jego błędów w trakcie meczu i psycha mu siada.

5

@Kyman U mnie może to nie jest fobia społeczna, ale jestem na pewno aspołeczny.

2

Można u jakiegoś buka obstawić czy Suarez zostanie w klubie?

0

Siema byczki, nie było mnie kilka dni na stronie. Jak tam nastawianie po ogłoszeniu nowego trenera? Panuje przesadny optymizm czy może wręcz przeciwnie?

0

@VanBest Tyle narzekaczy, a każdy i tak to ogląda. Magia TV xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LuisSalvano Ta, bardzo ciekawy. Pismaki będą mieli o czym pisać przez następne kilka tyg.. 3/4 z tego całego biadolenia będzie wyssane z palca, znając życie..

0

@robsesh Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie ma wpływu na zawodników, bo ma i to bardzo duży. Mówię tylko o samym stylu gry, że nie ma ch*lernego planu B, gra ciągle to samo i drużyny z topki po prostu wiedzą od razu z masztu czego się spodziewać w walce z drużyną Guardioli :p

2

@robsesh i tak sezon w sezon. Sytuacje są niewykorzystywane w najważniejszych tego momentach, nie potrafi postawić tej kropki nad i, czyli jednak jest coś tutaj nie halo. Wszyscy się podniecają przez 3/4 sezonu jaki to zespół Guardioli jest mocarny, a później bańka nagle pryska.

1

@Barca1992 Guardiola nie wygra już LM. Trener jednego stylu, który nie przynosi już jakiś spektakularnych efektów w "obecnej" piłce :p

0

Ja to chyba jestem jedyny, który życzy zwycięstwa PSG w tegorocznej LM ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?