4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Do "fanów" Nintendo.
Super Smash Bros Ultimate czy Mario kart 8 deluxe?
@Kamil92 @Khajio
1
@Tom0VeB Usuń ten Internet Explorer, towarzyszu. To już przeżytek, nawet yt stanął ci na 2013r. ;DDD
0
@Dzemix111 A ja gł*pi za dzieciaka czekałem na nią xD
1
@VamosGirl A kto głupiemu zabroni tak myśleć? :D
0
Nie uświadczymy rewolucji dopóki La Rambla się nie zmieni!
1
Jak zamawiacie jakieś żarełko do domu to jakie jest to najczęściej? :D
0
@justfootball Ciekawe czy to fejk
17
@Nihas Czyli jak napiszę, że zrobiłem Murzynka (ciasto) i z chęcią podziele się z drugą osobą na La Rambli, a ta osoba powie, że ten murzynek jest niedobry to czy to zalicza się do negatywnego znaczenia xD
3
@PatrychoO Ja to chyba zrezygnuje z oglądania fazy pucharowej LM. Starczy mi tych nerwów :DD
0
@Pawlak1992 Już widzę jak chłopa z taką pensją trzymają na ławce. Może jestem głupi, ale ja po prostu tego nie widzę, nie jestem w stanie sobie wyobrazić Suareza na ławce. Nie w naszym klubie..
1
@kkbarca I co jeszcze, może utniemy mu pensję? Jak Suarez zostanie to będzie grał w pierwszym składzie.
Najlepsze jest to, jak kilka tyg. temu Koeaman mówił, że nie widzi Suareza w Barcelonie, tak teraz dostaliśmy informację, że "Koeman nie miałby nic przeciwko jeśli piłkarz zostałby w Barcelonie". No sorry, ale ja pier..
0
@itmustbejoke A ja coś czuje, że uja sprzedamy, uja kupimy.
0
@justfootball No tak słabo, jak spojrzałem na inne zdjęcia. Chyba wybrałeś te najlepsze ;D
1
@kordyl1010 Jeszcze może powiesz, że pan Makłowicz nie ma doświadczenia :D
1
@Grubson06 Przyzwyczaili naszych piłkarzy do wysokich zarobków i jak któryś z naszych piłkarzy chcę odejść do innego klubu to nie są oni w stanie zapewnić takich samych zarobków co u nas i tak przeciąga się temat. Pan piłkarz nie chce cięcia swojej pensji i zostaje w tej Barcelonie (czyt. Suarez).
2
@Szpenser Ja to się boję, że zostaniemy z Suarezem i tyle byłoby z tych zmian kadrowych..
0
@FafitFCB Mnie już chyba Nvidia na dobre przekonała i zaskoczyła chyba wszystkich w tym roku, więc AMD ma ciężki orzech do zgryzienia, bo taki RTX 3070 za 2.5 tyś wydajnościowo ciut lepsze od droższego 2080 ti, to jest po prostu złoto :D
0
@Derean Tutaj to nawet Bogowie nie pomogą.
1
@Mario96w Z filmów to "Halloween" zawsze było spoko :D
29
Rewolucja zacznie się dopiero po odejściu Messiego. Wcześniej nie ma co się nastawiać
2
@Suzu Okej, nie było tematu. Jest tragicznie xD
1
@Suzu @Lincolm Na takich zdjęciach to trudno ocenić czy jest faktycznie, aż tak tragicznie
2
@VamosRakieta Na mnie działa kojąco, a z cukru nie jestem, to na deszcz również i wyjdę. Angielska pogoda rządzi ;D
5
@VamosRakieta A ja nie mogłem doczekać się, aż w końcu się schowa te ch*lerne słońce ;D
4
@SiSenior Dla niektórych futbol jest nudny, więc no.. Zależy od osoby. Dla mnie F1 to idealne show do drzemki w Niedziele xD
3
Człowiek wielu talentów xD
https://x.com/JohnnySins/status/1301572365835329537
0
@SelloutCrowd Ta opcja jest już od dawna do poprawy, bo jest bezużyteczna. Tak czy siak "widzisz" komentarz danej osoby i tak samo ona może odpisać tobie..
0
@VIPER2712 Wystarczy, że Luis odejdzie to Antek będzie miał na pewno lżej.
0
@Jacu327 Do starego jak świat "Milky Way'a" nie dorasta do pięt :P
4
@Lordzi Nie będzie żadnego Thiago.