La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1784 Culés

0

https://zapodaj.net/images/05c4e804ea654.png
Zamówienie złożone 24 września, a więc dawno. Premiera jest jutro, czyli płatność w przypadku płatności kartą już dawno powinna zostać pobrana, dobrze rozumiem? Jeśli nie, to proszę mi to wyłożyć łopatologicznie

konto usunięte

0

@Transu96 tak..

0

@ksobi Co zatem może być powodem że płatność nie została pobrana? Numer karty, data ważności, imię, nazwisko i 3 cyfry z tyłu są podane prawidłowo. Może coś z adresem rozliczeniowym?

1

@Transu96 A na email dostałeś jakieś potwierdzenie lub coś? Co to za strona tak poza tym? Jeżeli zakładałeś konto na ich stronie to wejdź w zamówienia czy coś takiego i zobacz czy możesz opłacić.
PS Dlaczego nie skorzystałeś z blika, najszybsza płatność, żadnej karty nie trzeba podpinać..
PS2 Wersja digital czy pudełko?

konto usunięte

0

@Transu96 kolega @4drian0 wyczerpał temat

0

@4drian0 zamawiałem na konsoli z menu gry, bo tam masz zniżkę 10%, na mailu od microsoftu mam potwierdzenie zakupu, ale według informacji powinienem dostać jeszcze jednego o pobraniu opłaty, którego nie dostałem. Ogólnie to pierwszy raz się bawię w zakupy cyfrowe.. do tej pory po prostu chodziłem do sklepu i zamawiałem na miejscu. Poza tym nie mam tam opcji płatności blikiem, jest karta, mobilna(tylko orange i play) i paypal. W sensie blik jest tylko w orange i play, a ja tam nie mam telefonu.

0

@Transu96 Korzystanie blika zalezy od twojego banku, nie telefonu ;D
Jeśli chodzi o kupowanie przez konsole to nie wiem jak to wyglada w przypadku Xboxa (zapewne), ale na Ps'ie jak sie kupowało to mialo sie juz w bilbotece i można było pobierać przed premierą, a jak wejdziesz do sklepu to masz możliwość kupienia czy pisze, że już masz kupioną grę? Jak nie to pisz od razu do supporta, powinien pomóc.

0

@4drian0 mam pobraną grę, tylko opłata nie jest pobrana, a na xboxie tak to wygląda z płatnością
https://zapodaj.net/images/aea86ca2b506d.jpg

1

@Transu96 To w czym problem. Trzeba się cieszyć :D Jeżeli masz dostep do gry to prędzej czy później Ci pobiorą kase, albo taki bogacz z ciebie, że może nawet nie zauważyłeś jak Ci mamona zniknęła z konta :D

0

@4drian0 dostęp to będę miał jutro, przynajmniej teoretycznie, a jak anulują zamówienie to już dupa, bo okres zakupu tych wersji przedpremierowych minął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?