4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawaj Kolejorz. Byle nie do zera, bo mi kupon zepsujecie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game w następnym tygodniu za friko w Epic Games Store.
3
@PatrychoO Jesień-Zima > Wiosna-Lato
10
Zdjęcie z planu filmu Uncharted.
Tom Holland w roli Nathana Drake'a.
https://www.instagram.com/p/CGplHJhFf3j/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Sprytnie, wykorzystanie pandemii, żeby zagłuszyć temat i uniemożliwić zgromadzenia
2
@fcbarcafan19 Jest świetna, do tego ma niezły system walki, a jak lubisz azjatyckie filmy gangsterskie to już tym bardziej
3
@Triv44 Równie dobrze mogą dostać kontuzji.. Nie musi to być covid..
0
@tbas Nie pokaże, bo Leo nie jest głupi i nie będzie takich rzeczy mówił publicznie.. To chyba logiczne. Zniszczył by sobie reputację takim tekstami w mediach w stylu czekam na podwyżkę, bo kaski brakuje.
3
@cules100pro Messi mówi w mediach, że może grać za friko, a przed drzwiami do zarządu krzyczy -"żądam podwyżki!"
5
@Bovciek To w 2020 jeszcze robią cracki do gier ;D
1
Haha to fajne Atletico. Wylew w obronie niczym w Fifie.
6
Ostatnio jak się śmialiście z Realu to przegraliśmy z Getafe, więc oby Barca nie zrobiła niespodzianki w kolejnym spotkaniu. Karma to sukinsyn..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3VOR Ta, ja również skusiłem się na te Dynamo wczoraj :D
2
@Aleks27 Atletico 3 gole? Panie co pan bierzesz :D
1
@Danger204 Tak jak to było z potężną Aston Villa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Całkiem niezły kurs na Ajax, aż mnie kusi, żeby postawić jakieś grubsze pieniądze, bo obecna forma Live z Adriankiem na czele jest żenująca.
1
@MesQueUnClub96 Gładko pykną te Atletico, no chyba, że wydarzy się jakaś niemoc w ofensywie, choć w to nie wierzę.
14
Kurła, miałem się przestawić i nie chodzić spać o 3 w nocy, a teraz siedzę i zastanawiam się od godziny czemu nie ide jeszcze spać..
1
No i na uj on to zrobił i tak wygrywamy 3:0..
0
Co sądzicie o tym yolo kuponiku?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjk0NjAwNDkwMTrfr1StwLvqbBZsF8s%3D&kind=M
0
@HERORICH2 Rewolucja w świecie gier? Chyba ewolucja, bo ja tu żadnej rewolucji nie widzę, to wszystko już było, tylko wykonane jest lepiej (oby). Jeśli chodzi o samą rozpoznawalność to typowy Kowalski szybciej skojarzy sobie GTA niżeli Cyberpunk.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore What's up man. Im friendly, dont shoot.
5
@tobiasson92 Mnie już naprawdę nic nie zdziwi..
1
@PatrychoO Zdarzyło się kupować i nie było problemu, ale cdkeys.com lepsze, od lat u nich kupuje.
2
@Colon Nie.