0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawaj Kolejorz. Byle nie do zera, bo mi kupon zepsujecie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game w następnym tygodniu za friko w Epic Games Store.

3

@PatrychoO Jesień-Zima > Wiosna-Lato

10

Zdjęcie z planu filmu Uncharted.
Tom Holland w roli Nathana Drake'a.

https://www.instagram.com/p/CGplHJhFf3j/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Sprytnie, wykorzystanie pandemii, żeby zagłuszyć temat i uniemożliwić zgromadzenia

2

@fcbarcafan19 Jest świetna, do tego ma niezły system walki, a jak lubisz azjatyckie filmy gangsterskie to już tym bardziej

3

@Triv44 Równie dobrze mogą dostać kontuzji.. Nie musi to być covid..

0

@tbas Nie pokaże, bo Leo nie jest głupi i nie będzie takich rzeczy mówił publicznie.. To chyba logiczne. Zniszczył by sobie reputację takim tekstami w mediach w stylu czekam na podwyżkę, bo kaski brakuje.

3

@cules100pro Messi mówi w mediach, że może grać za friko, a przed drzwiami do zarządu krzyczy -"żądam podwyżki!"

5

@Bovciek To w 2020 jeszcze robią cracki do gier ;D

1

Haha to fajne Atletico. Wylew w obronie niczym w Fifie.

6

Ostatnio jak się śmialiście z Realu to przegraliśmy z Getafe, więc oby Barca nie zrobiła niespodzianki w kolejnym spotkaniu. Karma to sukinsyn..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3VOR Ta, ja również skusiłem się na te Dynamo wczoraj :D

2

@Aleks27 Atletico 3 gole? Panie co pan bierzesz :D

1

@Danger204 Tak jak to było z potężną Aston Villa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Całkiem niezły kurs na Ajax, aż mnie kusi, żeby postawić jakieś grubsze pieniądze, bo obecna forma Live z Adriankiem na czele jest żenująca.

1

@MesQueUnClub96 Gładko pykną te Atletico, no chyba, że wydarzy się jakaś niemoc w ofensywie, choć w to nie wierzę.

14

Kurła, miałem się przestawić i nie chodzić spać o 3 w nocy, a teraz siedzę i zastanawiam się od godziny czemu nie ide jeszcze spać..

1

No i na uj on to zrobił i tak wygrywamy 3:0..

0

0

@HERORICH2 Rewolucja w świecie gier? Chyba ewolucja, bo ja tu żadnej rewolucji nie widzę, to wszystko już było, tylko wykonane jest lepiej (oby). Jeśli chodzi o samą rozpoznawalność to typowy Kowalski szybciej skojarzy sobie GTA niżeli Cyberpunk.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore What's up man. Im friendly, dont shoot.

5

@tobiasson92 Mnie już naprawdę nic nie zdziwi..

1

@PatrychoO Zdarzyło się kupować i nie było problemu, ale cdkeys.com lepsze, od lat u nich kupuje.

2

@Colon Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?