8

@FafitFCB Przez chwile myślałem, że to Karolak xD

5

@Bobo25 czyli, że żenujące. Miało być śmiesznie, a wyszło, jak wyszło. Zapewne nie mój typ humoru :P

8

@Barcelismo Jaki to jest Cringe. Oczy i uszy krwawią xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@caiden93 Do poniedziałku. Jesienna wyprzedaż dopiero 25 listopada.

0

@Pewex Ja dobrze o tym wiem, i do tego świetny soundtrack :D

1

Dla zainteresowanych, dzisiaj o 19 na Steamie rozpocznie się coroczna Halloweenowa promocja na gry.
Liczę na dobrą promkę na Doom Eternal..

4

@kaamil1910 To fajnie byczku.

4

@Coutinho007 Z tego co pamiętam to Koeman już wspominał, że będzie trudno wywalczyć miejsce w składzie dla Puiga, więc nie liczyłbym na jego debiut w LM. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją jakość, ale nie chłopak woli ciągać się z wiatrakami w Barcelonie.

1

@Murazor Halaand? Ten dzieciak z przerośniętym ego? Tylko tego nam brakuje..

0

Roberto co saniami wjechał xD

0

Chłopowi psycha siądzie. Panie sędzio zlituj się xD

0

@Kubix93 i tyle bylo z ładnej gry Barcy ;D

1

@barcelonaLM W meczu z Realem zawodził i to srogo.

3

Griezmann to jak na lagu w Fifie wciskasz strzał, a chłop jeszcze gubi piłkę pod nogą xD

2

@Barwindg Dopiero to zauważyłeś? :D

0

Chłop co zrobił ;D

2

Hahaha Antek. Chłop jest przeklęty.

0

No to co, byle nie do zera ;D

0

@DonAndrzejos Wyczuwam niemoc w ataku, czyli typowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Nudne 0:1 albo 1:0.

4

@joloskyy Nie przepadam za nim, ale jak na razie nie ma co mu zarzucić byczku. Broni co trzeba :P

1

@fcbarcafan19 Nie zagra.

5

0

W ostatnim czasie jak La Rambla śmiała się z Realu to coś złego musiało stać się w kolejnym meczu Barcy, tak było w przypadku Getafe, i meczu z Realem, a że wczoraj była beczunia z białych w LM to dzisiaj Morata zapakuje nam zapewne 2 bramki ;D

41

Różnica między Realem, a Barca jest taka, że dziady zawsze grają do końca w porównaniu do naszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho Tylko, że Atalanta specjalnie grała drugim składem, dlatego słabo wyglądali.

0

Atalanta czy Ajax?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?