4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FafitFCB Przez chwile myślałem, że to Karolak xD
5
@Bobo25 czyli, że żenujące. Miało być śmiesznie, a wyszło, jak wyszło. Zapewne nie mój typ humoru :P
8
@Barcelismo Jaki to jest Cringe. Oczy i uszy krwawią xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@caiden93 Do poniedziałku. Jesienna wyprzedaż dopiero 25 listopada.
0
@Pewex Ja dobrze o tym wiem, i do tego świetny soundtrack :D
1
Dla zainteresowanych, dzisiaj o 19 na Steamie rozpocznie się coroczna Halloweenowa promocja na gry.
Liczę na dobrą promkę na Doom Eternal..
4
@kaamil1910 To fajnie byczku.
4
@Coutinho007 Z tego co pamiętam to Koeman już wspominał, że będzie trudno wywalczyć miejsce w składzie dla Puiga, więc nie liczyłbym na jego debiut w LM. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją jakość, ale nie chłopak woli ciągać się z wiatrakami w Barcelonie.
1
@Murazor Halaand? Ten dzieciak z przerośniętym ego? Tylko tego nam brakuje..
0
Roberto co saniami wjechał xD
0
Chłopowi psycha siądzie. Panie sędzio zlituj się xD
0
@Kubix93 i tyle bylo z ładnej gry Barcy ;D
1
@barcelonaLM W meczu z Realem zawodził i to srogo.
3
Griezmann to jak na lagu w Fifie wciskasz strzał, a chłop jeszcze gubi piłkę pod nogą xD
2
@Barwindg Dopiero to zauważyłeś? :D
0
Chłop co zrobił ;D
2
Hahaha Antek. Chłop jest przeklęty.
0
No to co, byle nie do zera ;D
0
@DonAndrzejos Wyczuwam niemoc w ataku, czyli typowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Nudne 0:1 albo 1:0.
4
@joloskyy Nie przepadam za nim, ale jak na razie nie ma co mu zarzucić byczku. Broni co trzeba :P
1
@fcbarcafan19 Nie zagra.
5
Neymar zagranie iq 200 w Cs'ie.
https://www.twitch.tv/neymarjr/clip/PoliteSpotlessMosquitoBabyRage
0
W ostatnim czasie jak La Rambla śmiała się z Realu to coś złego musiało stać się w kolejnym meczu Barcy, tak było w przypadku Getafe, i meczu z Realem, a że wczoraj była beczunia z białych w LM to dzisiaj Morata zapakuje nam zapewne 2 bramki ;D
41
Różnica między Realem, a Barca jest taka, że dziady zawsze grają do końca w porównaniu do naszych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho Tylko, że Atalanta specjalnie grała drugim składem, dlatego słabo wyglądali.
0
Atalanta czy Ajax?