1

@GIGAKOKS To zamów preorder, bo sobie poczekasz ;D

1

@Yosemite Bez publiczności to mi się nawet nie chce odpalać.

5

@svensonFCB Wiejskie ziemniaczki ;P

14

0

@itmustbejoke Rocket League jest sztos i ostatnio przeszło na Free to Play, obczaj sobie.

4

@itmustbejoke Niewymagające i wymieniasz Fifę? Chodzi Ci o niskie wymagania sprzętowe?

1

@Odcinkowy Fk logic. To czemu ludzie nie są zamykani jak mają grypę? ;D

0

Ogrywał ktoś Hitmana 2? Warta 30 ziko?

0

Śmialiście się z Realu to teraz karma wraca :P

1

Ogrywam własnie nowego Coda Cold War na multiku i w porównaniu do poprzednio rocznego COD MW to jest regres jak ch*lera i widać to już na pierwszy rzut oka po uruchomieniu gry, że robiło to inne studio.. Gra wygląda jak żywcem wyciągnięta z PS3, drewniane poruszanie się, trudno jest rozróżnić czy chłop przed tobą to przeciwnik czy twój sojusznik, czołgi to jest jakieś nie porozumienia i te mapy.. chyba najgorzej zaprojektowane w całej historii Coda..

0

@Barca1992 i tak nikt tego nie będzie pilnował ;D Przynajmniej tak to wyglądało wcześniej jak wprowadzali ograniczoną ilość osób w sklepie :P

2

@FC1899Barca Przechodzenie przez taki most to nie problem. W przypadku takich mostów zawsze się bałem, że spotkam jakiegoś szaleńca na drodze, który po prostu zepchnie mnie z takiego mostu bez jakiekolwiek przyczyny ;P

0

@JurnyGerwazy Bo taką mieli zachciankę. Kto bogatemu zabroni.

1

@Aleks27 1. Tomasz Karolak
i długo, długo nic.

9

@adam1337__ It's okay to be gay.

2

@kamiVeB Jak to tak bez mięska? Co ja królik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Zamawiać tą picke czy też nie – oto jest pytanie..

0

@masq Panie, chłop się połamie.

2

@ObywatelPL Moja mamuśka to chociaż dzieliła się ze mną pianką z piwa.

4

@barcanawieki Od razu.

2

@Janiama Zwycięzca może być tylko jeden.

0

@KapiFCB No i niestety głosując portfelem gracze pozwalają na takie praktyki ze strony Ubi :/

5

@jeyx77x Jak to słyszę to mam przed oczami człowieka zmęczonego życiem..

0

@Hosh No to jak masz FM to nie warto kupować Fifę dla kariery, bo to uboga wersja FM'a.
PS Możesz spróbować EA Play za 15 ziko na 10 godzin.

3

To niezły grafik, miały być czapeczki urodzinowe, a ubrał nas jak na zimę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mmmmm bekon ( ͡° ͜ʖ ͡°)


5

@HK23 No i co z tym zrobisz. Fifa co roku jest w topce najlepiej sprzedających się gier. Ludzie sami głosują portfelem, więc EA to zwisa czy dodadzą coś nowego do gry czy też nie, bo gra i tak się dobrze sprzeda.

0

@Esteban_ Stoperanu mam w zapasie, więc luz.

5

@Mario96w Zawsze chciałem młodo umrzeć, więc yolo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?