4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GIGAKOKS To zamów preorder, bo sobie poczekasz ;D
1
@Yosemite Bez publiczności to mi się nawet nie chce odpalać.
5
@svensonFCB Wiejskie ziemniaczki ;P
14
@msmsms Nie ma za co. https://m.demotywatory.pl/uploads/201905/1559392283_qedsww.jpg
0
@itmustbejoke Rocket League jest sztos i ostatnio przeszło na Free to Play, obczaj sobie.
4
@itmustbejoke Niewymagające i wymieniasz Fifę? Chodzi Ci o niskie wymagania sprzętowe?
1
@Odcinkowy Fk logic. To czemu ludzie nie są zamykani jak mają grypę? ;D
0
Ogrywał ktoś Hitmana 2? Warta 30 ziko?
0
Śmialiście się z Realu to teraz karma wraca :P
1
Ogrywam własnie nowego Coda Cold War na multiku i w porównaniu do poprzednio rocznego COD MW to jest regres jak ch*lera i widać to już na pierwszy rzut oka po uruchomieniu gry, że robiło to inne studio.. Gra wygląda jak żywcem wyciągnięta z PS3, drewniane poruszanie się, trudno jest rozróżnić czy chłop przed tobą to przeciwnik czy twój sojusznik, czołgi to jest jakieś nie porozumienia i te mapy.. chyba najgorzej zaprojektowane w całej historii Coda..
0
@Barca1992 i tak nikt tego nie będzie pilnował ;D Przynajmniej tak to wyglądało wcześniej jak wprowadzali ograniczoną ilość osób w sklepie :P
2
@FC1899Barca Przechodzenie przez taki most to nie problem. W przypadku takich mostów zawsze się bałem, że spotkam jakiegoś szaleńca na drodze, który po prostu zepchnie mnie z takiego mostu bez jakiekolwiek przyczyny ;P
0
@JurnyGerwazy Bo taką mieli zachciankę. Kto bogatemu zabroni.
1
@Aleks27 1. Tomasz Karolak
i długo, długo nic.
9
@adam1337__ It's okay to be gay.
2
@kamiVeB Jak to tak bez mięska? Co ja królik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Zamawiać tą picke czy też nie – oto jest pytanie..
0
@masq Panie, chłop się połamie.
2
@ObywatelPL Moja mamuśka to chociaż dzieliła się ze mną pianką z piwa.
4
@barcanawieki Od razu.
2
@Janiama Zwycięzca może być tylko jeden.
0
@KapiFCB No i niestety głosując portfelem gracze pozwalają na takie praktyki ze strony Ubi :/
5
@jeyx77x Jak to słyszę to mam przed oczami człowieka zmęczonego życiem..
0
@Hosh No to jak masz FM to nie warto kupować Fifę dla kariery, bo to uboga wersja FM'a.
PS Możesz spróbować EA Play za 15 ziko na 10 godzin.
3
To niezły grafik, miały być czapeczki urodzinowe, a ubrał nas jak na zimę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mmmmm bekon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@HK23 No i co z tym zrobisz. Fifa co roku jest w topce najlepiej sprzedających się gier. Ludzie sami głosują portfelem, więc EA to zwisa czy dodadzą coś nowego do gry czy też nie, bo gra i tak się dobrze sprzeda.
0
@Esteban_ Stoperanu mam w zapasie, więc luz.
5
@Mario96w Zawsze chciałem młodo umrzeć, więc yolo.