0

@Karzel Przecież on po 10 sekundach wiedział, że dostanie zaraz strzała, więc szukał sposobu do dyskwalifikacji

4

@NaFazieHitman Jest już kontra Najmana na tą całą sytuację :D


7

@kuz W końcu nie muszę słuchać od znajomych jaka to niesamowita impreza mnie ominęła.

11

@NeroTFP Ronaldinho i Puyol

0

@AduŚ07 Jak masz zamiar to zrobić to rób to czym prędzej, bo coraz więcej sklepów ma dostępne PS5 w sprzedaży. Dzisiaj znowu można było kupić PS5 w MediaMarkt.
https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-kontroler-dualsense-fifa-21-edycja-mistrzowska-ponownie-dostepne-za-2749-zl-w-media-markt/

W piątek mają być znowu dostępne na Amazonie, Walmart i GameStop.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@avexavi Jeszcze powiedz mi, że Valverde miał plan B jak coś mu nie szło.. Byleby strzelić gola i się bronić. Nie mówię, że to w całości wina Valverde, on wyciągnął ile się da z tej drużyny. Osobiście uważam, że to bardziej wina piłkarzy, którzy nie są już na tyle elastycznie by co chwilę zmieniać styl gry i mówię tu oczywiście o starej gwardii, oni to by najchętniej postali i pograli w grze pozycyjnej, bo tego są nauczeni, a nóż widelec może coś wpadnie.

1

@Rewolucja123 Nie po raz pierwszy.

2

@Rust_Cohle Poco X3 NFC od Xiaomi. Nie jestem fanem Xiaomi, ale podobno najlepszy smartfon do 1000 zł

0

@pikass14 Game Pass tylko przez pierwszy miesiąc jest za 4 zł i to jest abonament :D Ps5 posiada również usługę na zasadzie game pass, nazywa się ps plus collection. Natomiast, jeśli chodzi o parametry konsol to jako ciekawostkę napiszę, że każdy Xbox był lepszy od PS, a i tak najładniejsze gry wychodziły na Plejaka ;p

1

@Rust_Cohle Mówie o tej drugiej starej xD

0

@bartekvisca Aha, to trzymam kciuki, żeby twoja stara (dziewczyna) nie była modelką, bo będzie miała z tobą trudno ;D

7

Z roku na rok chodzę coraz później spać. Nie dobrze to wróży, a nie mam żadnych problemów z zaśnięciem po prostu mi się nie chce. Natomiast najgorsze jest wstawanie, aktualnie mam ustawione 5 budzików, z czego pierwszych 2 w ogóle nie słyszę, a kolejny wyłączam i idę dalej spać.. Ch*lernie ciężko mi jest się obudzić.
Tak sobie pomyślałem, że podzielę się swoim problemem. Może ktoś miał podobnie i znalazł rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o wstawanie..

1

@Crack18 Życie, co zrobisz. W obecnych czasach lepiej być ujem.

3

@Coutinho007 Ale w końcu przestaniemy trzymać Leosia za rączkę, a to już krok do dorosłości i usamodzielnienia się :D

0

Głupi ja, młody pelikan. @Encore

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Senyer Fame MMA to ma być show, uja kogoś obchodzi czy coś jest ustawione. Mają być po prostu dymy :D

4

@Allbi XDDDDDDDDD


3

Dalej będę uważać, że winni są piłkarze, którzy nie są w stanie wykonać poleceń przez trenera.

2

@FC1899Barca
Patryk Vega sportu, wie jak zarobić w tym głupim kraju :D

1

Najman na złość Stanowskiemu przegrał walkę, kiedy dowiedział się, że postawił na niego pieniądze :D

1

Ale żenada.. Najman już wiedział po 5 sec, że dostanie strzała to szukał dyskwalifikacji :D

0

Najman już walczył?

1

@VenoM Dlatego pisze, żeby puścił go na dwa mecze i zobaczymy kto ma tutaj rację.

2

Niech ten Koeman puści tego całego Puiga na dwa całe mecze, bo La Bomba nie odpuści. Czytając komentarze odnoszę wrażenie jakby to miałby być nasz wybawca..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Foro Szybka stracona bramka w pierwszych minutach przez Barce jest możliwa. Może wejdzie.

1

@Chada Raczej chodziło mu o nigdy więcej :P

1

@Foro Tak czytam i czytam ten kupon i dalej nie wiem co ty tam postawiłeś. Na Barce czy Atletico ten typ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?