4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niezłe odwracanie kota ogonem...
3
Moje etapy emocjonalne z oglądania Barcy w ciągu ostatnich 3 lat..
Śmiech > Smutek > Czerpanie radości z gwałtu na Barcelonie.. To już chyba podchodzi pod masochizm :)
4
Jakieś sprawdzone sposoby na wyżycie się po meczu? :)
PS Od razu uprzedzam, że nie posiadam żony do bicia.
2
Może i lepiej byłoby gdybyśmy nie wyszli z grupy ;D Teraz to strach się bać na kogo możemy trafić.. Takie City to zaklepałoby nas na śmierć.
1
Z okazji, że udało mi się obejrzeć tą padakę do końca. Chciałbym pozdrowić kochaną mamusie, dziękuje.
8
Messi po meczu:
"Mam nadzieję, że niedługo zagram razem z Neymarem na jednym boisku"
0
@tbas Bronimy się przed manita. Co nam pozostało.
2
Kupujemy przeklętych piłkarzy. Najpierw kupiliśmy Coutinho przegraliśmy 4:0 z Liverpoolem, teraz Pjanic i przegrana z Juve ;D
2
Po meczu to Leo chyba przedzwoni do PSG, żeby zapytać sie co tam u nich słychać ;D
0
Juve to zdziwione, że tak gładko idzie ;D
28
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
0
Sprzedam koszulkę domową Barcy z numerem 15 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Chlopy co cisną bekę z Barcy na ławce..
0
Lenglet niezła ręką Boga...
2
Czego oni płaczą, Leo sam się wyłożył przy strzale pod takim kątem..
0
Messi to chyba do usranej śmierci będzie schodził na tą lewą nogę, jakby drużyny z topki nie znali tego na pamięć..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 To niezły Manchester. U mnie wszystko wchodzi nawet Sevilla, ale MU wszystko zepsuje ;D
0
@Kurkmen To on dzisiaj gra? ;D
0
Buffon wygląda jakby wczoraj porządnie zabalował xD
0
Będzie kolejna manita do kolekcji :/
0
Dembuś by się przydał na szybkiej kontry ;/
1
Legenda głosi, że wyjdziemy ze swojej połowy ;D
0
To niezły throw, dzięki Lazio ;D
0
Piszczu z golem dla Dortmundu
0
@gumaz +2,5 gola albo btts
0
@Coutinho007 Uwierz mi, chciałbym w to wierzyć ;d
1
Ja pierdziele Trincao, to nie może dobrze się skończyć.. Obym się mylił.
0
@MesQueUnClub_87 Mam tak samo ;D
0
@ObiektywnyKibic121 W jakim sensie? ;D