0

Gladbah pogrzało totalnie. Co oni tak ofensywnie wyszli, oni chyba naprawdę chcą dostać od Realu xDD

0

No i uj bombki strzelił Ajax

6

Messi pewnie też by z chęcią popykał w takiej drużynie jak PSG. Prosta robota, siano jest, będzie miał komu podawać ;p Wypuszczenia na Mbappe latały by jak ta lala.

0

@Czajka90 Ajax w tym sezonie chyba woli próbować swoich sił w LE.

1

@Colon O kurła, nawet nie wiedziałem, że Thiago przeszedł do Live. Dopiero teraz się zorientowałem ;D

1

@Drozdu7 Oby nie :)

2

@fcbarcafan19 Marek Thuram to zapomni jak się gra w piłkę kiedy wyjdzie na Bernabeu.

3

@Tales_Omletu Real wygra, Inter wygra i jakoś to leci.

4

"Będziemy w stanie go zmotywować. Uważam, że zostanie." Pewnie jeszcze większą gażę ;D

0

@marcin62 Ja to od rana oglądam streamy na Twitchu, spoilery mi nie straszne.

0

@marcin62 No niby tak, ale jak spojrzymy na takie Red Dead Redemption 2 to tak nie do końca ;D

0

Wspomnę tylko to co powiedział dzisiaj trener Benfiki o Todibo ;D
"Todibo nie zagra przeciwko Standard Liege. Nie ma warunków fizycznych ani taktycznych (do gry). Nie pracował z drużyną i nie jest piłkarzem, o którym myślę"

0

Jeez, ale Cyberpunk wygląda okropnie na PS4, jak gra z poprzedniej epoki, ale tam musiały być cięcia.

1

@puyol_presidend5 Moje zdanie jest takie, że po prostu dojadą Niemców, tak jak to było z Interem na Bernabeu.

0

@clyde Oni czasem w ogóle nie informują o dostępności. Warto zajrzeć od czasu na ich strony. Ja sam się załapałem na swoją sztukę dzień po premierze w Media Expert :) W media markt również czasami się pojawia, ale to razem z FIfa w zestawie.

0

@Mroziu U mnie wszystko w porządku z konsolą, a jak nie to zawsze można oddać bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni, przynajmniej w Media Expert

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale dzisiaj fajne mecze w LM. Najpierw Ajax z Atalanta o 18 będą walczyć o 2 miejsce, a później Real będzie bronił się przed spadnięciem do LE.

3

@clyde Przecież tak nie było ;D Topornie jak ch*lera wpadały te bramki, a drużyna grała lepiej w drugiej połowie, bo przeważnie pierwsza połowa kończyła się remisem to chyba logiczne, że będą bardziej spinać się w drugiej połowie, żeby wsadzić tą piłkę do bramki ;p
PS Za Valverde jak dostawali po 3 bramki to też brakowało im później motywacji do dalszej gry :p

0

@marcin62 No, coś na poziomie GTA V, ale odnoszę wrażenie, że wygląda ciut gorzej od Wieśka 3.

0

Myślałem, że Cyberpunk słabo wygląda tylko na konsolach, ale jak teraz ludzie zaczęli streamować wszystko na ultra z Ray tracingiem na PC to gra dalej wygląda średnio. Najwidoczniej 8 lat produkcji robi swoje.

2

@Janas11224 Akcja rewelacja, szczególnie, że w sklepie jeszcze nie dostaniesz ;D

0

@Archie U mnie wszystkie inne strony hulają normalnie tylko jak włączam fcbarca to ładuje się z taką prędkością, że to szok.. I to nie ważne czy odpalę na kompie czy telefonie

3

Ja pierdziele, ale ta strona chodzi jak traktor. Po odejściu Robertinho mam wrażenie, że jest coraz gorzej.

1

@FafitFCB Nie baw się znam, i powiedz od razu w którym roku. Czy to będzie jeszcze w tym stuleciu? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comentateiro Oho, znowu wina słabego trenera. W takim razie powiedz mi, który trener na świecie by odmienił tą drużynę, bo aż jestem ciekawy ;D

1

@NeroTFP Kto będzie naszym Ibrahimoviciem? Może Cr7 kupimy ;D

3

@IronSanHybrid Jeżeli to faktycznie to tak zabrzmiało to sorry, ale ja bym się nie obraził za to, że ktoś powiedział do mnie "ten biały gracz" ;D No, ale wiadomo jakie mamy teraz czasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?