1

@escarabajo oby nie przyszedł. Przy Lewym nie pogra. A to jest zawodnik który potrzebuje 1 składu. Na pewno nie jest to typ jokera na 15min.
W wieku 18 lat albo grasz jak Vincius i marnujesz 10 sytuacji że się z ciebie śmieją. A później w 1 zamykasz wszystkim usta. Albo po prostu wpadasz w średniactwo i cię nie ma.

0

Tak sobie przemyślałem. I nie wiem czy jednak nie powinniśmy dziękować Laporcie i zarządowi. Jeśli robią już tak oczywiste i widoczne dla przeciętnego Janusza wałki, to po prostu chyba nie ma innego wyjścia. Nie można powiedzieć, że nie zależy im na klubie. Bo co? Mają pozwolić mu upaść?
Co raz bardziej skłaniam się w stronę Szejkowego właściciela. I na prawdę zacząłbym już działać na tym polu.

0

Tak naprawdę wszystko zależy od obrony. Tracilismy gole w LM i była kupa. Nie Tracilismy w lidze i było mistrzostwo.
Barca ma specyficzny styl oparty na ataku pozycyjnych. Dlatego tacy gracze jak Dembele byli idealni. Bo potrzeba wygrywania pojedynku 1 na 1 celem przyspieszenia gry. Kiedyś miał to Iniesta Naymar Messi. Teraz tego brak.
Gdy zrobiło się luźno to zaczęły iść nam kontry i szybki atak. Ale w lidze nie ma co na to liczyć. Będą w większości autobusy i męczenie buły, z przenoszeniem ciężaru gry. Musimy nauczyć się grać szybciej i kombinacyjnej pod bramką. Muszą być mechanizmy grania i zgrania na ścianę, szybkie trójkąty jak przy golu Fatiego. Inaczej autobusu nie rozbijesz, tym bardziej nie strzelając z przedpola.

1

@sumek37 nie pytaj. Bo Tebes usłyszy, podłapie i dowie się, że nikt nie wie.

0

@jamesbond6 nie wydaje ci się dziwne że o dwóch poprzednich firmach też nie można za wiele znaleźć. Tak jak o tym Niemieckim.
Ja bym nie postawił palca że to te same fundusze co podajesz. Bo to jest jak z pewnym Hotelem w Olsztynie co miał 4*......ale w nazwie.
Tutaj wystarczy jakieś Ltd i to e cale nie musi być ten sam podmiot.
Dodatkowo jeśli rzetelny partner kupił by coś takiego, to raczej firmował by się marką Barcelony. Jak robiły to Rakuteny, Katar F., a nawet Unicef. A w tym wypadku cisza.
Jest jak pisze kolega wyżej. Firma krzak, ciągnie efekt kuli snieżnej po transakcji z dwoma innymi krzakami. Za rok powtórka.

1

Wpisujesz nazwę funduszu i.....nic o nim nie można znaleźć.
Pomijając już fakty, że skoro 2 podmioty miały zapłaci to Barca powinna się z nim już sądzić o zapłatę i odsetki. A tym czasem my od nich mamy to odkupić?
Czuję że Laporta skończy w kajdankach.

12

Nie szukajmy już transferów z dupy. Prawy obrońca to powinien być jedyny cel. Będzie co będzie. Ale Lopez na pewno zasługuje na 1 skład.
Niby Yamal też. Tylko czy dla 16.5 latka ważniejsze jest grać ciągle (w Barcie B) czy jednak pojawiać się na ogony? I drżeć o niego jak o Fatiego, że jakiś kawał obrońcy z robi z niego mielonkę.
Mam nadzieję natomiast, że jeśli jednak wezmą Lopeza i Yamala to będą oni dostawać realne szanse a nie wchodzić w 88 min.
Bo jednak cały presezon pokazał, że młodzież wchodząca z ławki daje dużo impulsów i walczy.

0

Ja bym się nie czepiał Arujo na prawej stronie. W ostatnim sparingu robił naprawdę świetną robotę w ofensywie i chyba o to chodziło. Kounde jest bardziej stateczny, a Urugwajczyk lubi wejść w pole karne. Kwestia tego jak nasz środek powinien wyglądać. Arujo/Christiansen czy Kounde? Bo raczej nie Eric.

0

@adi7adi8 netto

3

Dobrze to wygląda z mocno cofniętym Frankiem. Oriol naprawdę imponuję. Mam nadzieję, że będę odszczekiwał fatalny transfer.

3

Graczy należało rejestrować OD RAZU. A nie czekać. Inigo nam prezent kontuzją zrobił.
Ale posiadanie 11 zarejestrowanych graczy (13 z Dembele i Kassiem) to jakieś nieporozumienie. Jak w ogóle do tego można doprowadzić?

0

Jak czytam że Harry Kane zarabia 200tys funtów tygodniowo i po patrzę na zarobki naszych kopaczy, to to woła o pomstę do nieba.
W tym klubie naprawdę ktoś głęboko popłynął odnośnie tych pensji.

1

Jeśli nie ma tam małych podpunkcików tk jeden z lepszych naszych transferów ostatnio.

5

Ludzie. 20 letni chlopak pojdzie grać do Arabii?
Przy takiej ofercie Barca powinna go publicznie wesprzeć, wskazując że podejmie rozmowy tylko jeśli Fati wyrazi chęć transferu

0

Grom wie co poszło nie tak. Możliwe że zbyt duży wplyw na grę zespołu miał Messi.
I koles po prostu nie odnalazł się w grze z nim.
Ostatnio obejrzałem skrót 5.1 z Realem na CN. To tam Cou i S. Roberto wręcz miażdzyli swoją grą. Tylko Messiego nie było w składzie.
Opcją nr dwa jest po prosru specyficzny styl gry Barcy. Zwróćcie uwagę że mało ktp się tu odnajduje poza zawodnikami świetnie grającymi 1na1.
Reszta ma spore problemy z adaptacją, bo Barca gra mega pozycyjny atak. Spycha przeciwnika w polw karne i brak jest miejsca na cokolwiek. A przy braku strzałów z daleka i zagrań w pole karne po szybkim rozegraniu tacy zawodnicy jak właśnie Cou, Lewandowski, Griezmann mają problem. Nie są techniczni jak Neymar, Leo, Iniesta, Dembele i gra kuleje.
W Bayernie Cou radził sobie spoko. Alw był po prostu za drogi by go wykupić.

12

Chryste Panie!! Za co i skąd? To miłe że magia Barcy nadal działa na rynku. Ale my stoimy na skraju bankructwa. I przed dylematem jak zarejestrować 12 graczy którzy w składzie są.
To po co w ogóle nam marzyć o jakiś transferach za ok 100mln łącznie?

O Szejku AllahuMohamedzie. Przybywaj na ratunek. Bo nasz Tytanik tonie a sternik oszalał.

2

Fundusz krzak. Termin z tyłka. Wirtualna opcja rezerwowa. Co może pójść nie tak?

2

@Romario87 ale tu nie ma co gdybać. To jest raczej pewne, że tak będzie. Obyśmy mieli z 15 zarejestrowanych na mecz.

1

A za 5 dni zerwany acl, lub jego standardowa 2 miesięczna kontuzja mięśniowa i 0 pieniążków.
A tym czasem brak funduszy na rejestrację. Lol.

0

@Rust_Cohle Rice do zejścia jeden z najlepszych na boisku. A Kai jak to on. Był istniał, miał szansę. I nie wyszło.

1

@koziar zwróć uwagę, że po golu Arsenal nie ma ani jednej sytuacji/strzału. Pięknie City im zabiło mecz po wepchnięciu gola. Powinniśmy przyglądać się takiej grze.

0

I cyk. I kolejny puchar do gabloty na stojąco.
Ale to rozegranie od bramki piękne. Zero paniki. Dużo ruchu. Wygrany pojedynek 1/1 i szybka kontra.

0

No i na boisku Cole Palmer. Nowa nadzieja Obywateli. Cały zeszły rok Guardiola go szykował do grania.
Mimo wszystko widać jak im bez Gundogana i KdB pomoc nie gra.

1

Ja tam się nie martwię tym, że City nas wyśmieje. Boje się chwili gdyby powiedzieli: Ok. Czekamy na przelew.

0

@TR3YWAY tam będą transfery. Patrząc na ławkę MC to oni mają na ten moment 3 kolesi prezentujących jakiś poziom na rezerwie. Reszta to typowe zapchaj dziury. Można? Można.
Ale nadchodzi Gvardiol więc się zluzuje. Dodatkowo nie wierzę, że uzupełnili pomoc wyłącznie Kovacevicem tracąc Gundo i Marheza.

0

@Bartula a mimo wszystko daje mu zagrać w meczu o oficjalny tytuł, gdzie porażka to jego strata. To jednak coś znaczy.

0

@Borneo o jakim funduszu mówimy? Tym niemieckim co już zrezygnował raz, a który jest firmą widmo starającą się o prawa do nie wiadomo czego?
Już w zeszłym roku 2 firmy kupiły te prawa. Miały płacić fajne pieniążki. Zapłaciły po 15mln pierwszej transzy. Ale żadna z nich nie wpłaciła drugiej. Teraz Barcelona szuka kolejnego kupca na część tych już niby sprzedanych praw.
Wszystkie 3 firmy są firmami krzakami. Tak więc ja bym za bardzo nie liczył na cokolwiek.

0

Jeśli dojdzie do tego, że zostanie nie ma co się patrzeć tylko nim grać.
Inaczej będzie to sezon gdzie za gracza z trybun zapłacimy 16 mln. A dodatkowo zobaczymy figę z makiem, zamiast 25mln. Nie wspomnę o prawdopodobnej możliwości nie zarejestrowania jakiś zawodników.

0

Nas po prostu nie stać.
Niech najpierw zarejestrują, kogo mają do rejestrowania. A później zobaczą ile im brakuje, a nie ile im zostało.

0

@DzizuSS jak mam wybrać to na ten moment ZEA. Naprawdę wydają się racjonalni. I tam gdzie kupują nie robią totalnego chaosu pokazowego.
Nie afiszują się. Nie rozpychają się. Nie udzielają kontrowersyjnych wywiadów i nie atakują innych. Inwestują i czekają na wyniki. Racjonalizacja podejścia.
A nie: łapcie miliard i przynieście puchary.

Co do biznesów, to po każdej hossie jest bessa. Kwestia taka, że hossa może wynieść cię na wyżyny, ale bessy można nie przetrwać.
I mam wrażenie, że Barcelona może być naprawdę na granicy upadłości. Niby się coś dzieje. Są transfery. Ruchy w klubie. Szukanie oszczędności.
Ale jednocześnie to co dla mnie jest najbardziej niepokojące, to problemy z rejestracją zawodników rok do roku.
Tak naprawdę na co my czekamy? Na jakąś umowę z Niemcami, o których nikt nie słyszał? A którzy już raz się wycofali z projektu? Dodatkowo co my sprzedajemy? Prawa, które już raz sprzedaliśmy, co pozwoliło nam rok temu zarejestrować graczy. Ale zostało to sprzedane za "obietnicę" pieniędzy, które nie wpłynęły w umówionym terminie, od podmiotów jak wyżej (nieznanych, o których nikt nigdy nie słyszał, a które zapłaciły 15mln a reszty nie). I te podmioty teraz zgadzają sprzedać się część swoich praw, za które nie płacą?
Czyli non stop szemrane umowy. I pieniądze nie fizycznie, a "obietnicowo".

Dlatego wolę Szejków. Jacy są tacy są. Ale co mają zapłacić, to zapłacą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?