1

@Bogan zgadzam się w 100proc. że Felix nie jest nam potrzebny. Abde/Fati + Ferran/Raphinia dadzą radę ogarnąć lewą stronę. W ogóle mamy 6 napastników doliczając Lewego i Yamala. Ciężko ich będzie obsadzić minutami. Szczególnie, że teoretycznie z formą odpalili ci słabsi, a ci lepsi są pod grą. Z perspektywy czasu szkoda, że Raphinia nie ma kary o 1 mecz dłużej. Bo nie sądzę aby nie zagrał. A tym samym zamknie minuty Yamalowi (choć sam twierdzę, że nie powinien grać aż tyle co gra) i Ferranowi.
Tak naprawdę najlepszym wyjściem był by mecz z ławki dla Lewego.

1

@Greenalley zgadzam się. Nie mamy zmiennika. W środku zaczyna się problem przez kontuzje. Mimo wszystko nawet tragiczny obecnie Roberto jest niezbędny.

1

PO tym co pokazał Roberto gorszy nie będzie. Z drugiej strony nie jest opcją do grania na 3 obrońców w ataku, z latającym lewym skrzydłem.

1

PRzy wyjściu skłądem jakim wyszliśmy nie ma szans na minuty dla niego.
Mecz z Cadiz to była farsa bo graliśmy w końcówce na 5 napastinków.
Nie wiem jak na boisku mamy pogodzić Fatiego/Abde/Ferana/Raphinie/Yamala jeśli oni grają na skrzydle. A w podstawowym wychodzi 1 zawodnik. Opcją jest granie zmianami Lewy/Ferran. Ale Xavi to całkowicie odpuszcza. I z Ferrana robi 10 albo prawo skrzydłowgo (co jest dobre bo tam sobie radzi, w przeciwieństwie do lewego skrzydła)

0

I z kim zostaniemy? Chyba, że Langleta jednak zostawimy.
Mamy kontuzjowanych Inigo, Arujo. Christensen łapie co chwile mikro urazy. Defensywa z Kounde jako dowodzącym wyglądała wczoraj żenująco.
I kto zostaje na środek?
Chyba tylko Alonso. Bo już wolę go na środku niż na tym skrzydle.

2

Sytuacja z karnym klarowna. Właśnie dlatego że gracz był w wyskoku, a obrońca wpadł w niego, uniemożliwiając odbiór powinien być faul.
Varowi nie zazdroszczę takich spalonych. Kontrowersje są, ale jeśli dotyczą np. 1cm to nie można być krytycznym. Sama grubość kreski stwarza im problem.
Jak na Hiszpanie i tak źle nie było. A problemy zrobiliśmy sobie sami.
W zeszłym sezonie 3 bramki to straciliśmy (bie licząc Realu) do połowy sezonu?

10

Lepszego w zakresie jakość/cena niw znajdziemy. Kiedy wchodzi, to walczy na ambicji, a umiejętności są. Wczoraj groźna akcja ze strzałem . Dwa doskonałe przejęcia z czym jedno na groźną kontrę.
Może to nie będzie Iniesta. Ale ktoś z rezerwy też musi grać. Więc wydaje się naprawdę ciekawym wzmocnieniem mogącym zastępować Pedriego/Gaviego a jak trzeba pójść w atak to i Oriola

0

Andreas nie wyglupiaj sie. Obecnie jesteś jedynym sensownym obrońcą.

2

Jak macie czas to na Eleven zaraz będą pokazywać jak sędziowie z Var źle przyłożyli linię spalonego do kolana a nie głowy przy golu na 2:2.

3

Mamy problem.
3 zawodników Ferran, Yamal i Rapha na prawą. A na lewej nie ma kto grać. Szkoda, że Xavi nie ufa Abde.
Tak naprawdę w następnym meczu nie powinno być Lewego na boisku kosztem Ferrana.

3

Aż ciężko powiedzieć co robić jak Raphinia wróci.
Ferran na takim gazie na prawym skrzydle WOW. Zdecydowanie.
Lewy cienizna. Mimo wszystko jego obecność robi zamieszanie i zabiera tych obrońców.
Gundo z Fdj powinni grać razem bez Oriola przy którym po prostu gra stoi.
Powiem szczerze. Fermin? Na mega plus. Przejęcie w środku. 2 groźne kontry, strzał.
Nie potrzeba nam transferu do środka. Naprawdę fajny zmiennik na Pedriego/Gaviego. Tani i już w klubie. Dodatkowo na umowie z Barcy B.

No i słusznie Yamal MVP!!
Ale tam musi być boom dla młodzieży, że taki koleś ciągnie całą Barce.

0

@rademenes bardzo chcą się odblokować zamiast zagrać zespołowo

0

Chryste Lewy....aaaaa

0

@kanver_ to prawda. On musi sie zrelaksować i dac piłkę jak Lewy mu w poprzednim meczu (gol ze spalonego). Dla drużyny nie dla siebie. I wtedy będzie ok. A tak dużo marnuje dobrych akcji, bo chce się pokazac.

0

Roberto..........nie przekraczaj linii środkowej. Błagam!!!
Nie ma potrzeby abyś tam chodził.

1

Brawo Eric. Jak wychodzimy śo na środek boiska to faulem trzeba kończyć.

2

Dobra dajcie Fermina za Gaviego. Bo będzie nie długo czerwo.

0

@wawrzyn1 wejdzie.

1

Nie chcę złorzeczyć, ale myślę, że będzie 4:4 na koniec meczu.

0

@MarcepanowyKsiaze jak się nie połamie albo nie umrze z przeciążenia meczowego.

5

Lewandowski. Błagam aby tam spalonego nie było

0

@Matheu12 rozgrywamy tylko dlatego, że oni stanęli i się cofnęli. Za co zapłacili. Grali by swoje, to nie istniejemy.

1

Brawo Ferran. Można udowodnić, że jak się skupi to wnosi.
Teraz błagam. Zdjąć Roberto. Oni zrobią zmiany i zaczną grać.

1

Ferran!!!!!
Brawo.

1

Setien widzi, że zaczyna wyglądać słabo....3 zmiany.
U nas wszystko jest ok!

0

Jak defensywny pomocnik może skończyć mecz bez żółej kartki?
Teraz patrzę, że nie miał więc czemu nie było faulu przy akcji na 2:3?
Eh

0

No tak. Przejęliśmy inicjatywę bo Villarreal się cofnął i nasz trener zadowolony. Bo po co zmiany?

0

Gdyby to był mecz bramka za bramkę to można przeżyć. Ale my naprawdę powinniśmy przegrywać 0:3. Ale jakoś nam poszło. Jak można było tak popłynąć przy 2:0?
gfdzie jest reakcja trenera na to co się dzieje?
Lepiej grac 3 w obronie. Bo obecność Roberto to sabotaż

1

Przeproście Langleta. Weźmy go na środek. A Kounde niehc zejdzie na prawą. Nigdy więcej Roberto. Choć akurat ja zawsze go broniłem za multipozycyjność. Ale to jest po prostu dramat.

2

Kurw......serio Roberto? Serio??? Można być tak słabym w przewidywaniu?
Zejdź i wstydu oszczędź.

Oriol też mógł faułlować na środku. No ale tu różnie bywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?