0

@AxelF oglądałeś mecz Brazylii? Boliwia grała bardziej defensywnie niż Cadiz z nami.
Wejście w pole karne ma właśnie na tym polegać, że stojący tyłem do innych graczy obrońca, nie wie czy atakujący możne zagrać wzdłuż bramki ścinając do linii końcowej, czy ściąć do środka. Zobacz bramkę ale i podobne akcje z prawej strony. Przy każdym ataku 2/3 zawodników atakowało z 11 metra robiąc zamieszanie i stwarzając okazję atakującemu.

0

Skoro mają taki problem z logistyką, to kto wybrał ten stadion?
Serio jedynym kryterium była pojemność? Jeśli tak to osobę która to ogarniała, powinni wywieźć na taczce.
Bo w jakim celu brać stadion z pojemnością 55 926 miejsc, jeśli nie jesteśmy w stanie zapełnić 2/3 miejsc. A wytłumaczeniem na to, ma być problem z dotarciem, parkingiem, innymi wydarzeniami w pobliskim obiekcie.
Czy wynajęcie stadionu podpisywał 10 letni dzieciak, któremu podano liczbę miejsc na CN i Montjuïc?
Nie lepiej było zapłacić temu Espanyolowi, który w obecnej sytuacji finansowej zapewne by się zgodził na grę przemienną? Też mają nowoczesny 40tyś. stadion. I pewnie pękał by w szwach, pod sam korek.

Dramat.

0

I teraz sobie odpowiedzmy, jaki jest sens spychanie Raphini pod samą linie?
Koleś jak ma miejsce i może wjeżdżać w pole karne robi naprawdę zajebistą robotę. Tylko ktoś jeszcze musi atakować w tą 16. A z tym u nas jest mega problem.

0

@doc człowieku tam akcja za akcją chociaż szła.

0

@dzbanke akurat Zieliński to dziś gra jak Pan Profesor. Zobacz na jego reakcje, kiedy po prostu nie ma z kim zagrać.

0

@Uukasz_93 bez przesady. Milik chociaż dochodził do jakiś sytuacji.

1

@Jackazz no właśnie ten napis Spotify jest w jaskrawym odcieniu czerwieni, sprawiającym że kolorowe boki wyglądają a przytłumione i źle dobrane.
Spotify powinien być w naszej bordowej barwie. A przynajmniej wydaje mi się że koszulka nie była by przesycona ilością koloru. A bordo ilościowo zrównało by się z granatem.

1

Skandalem jest uznanie bramnki dla Porto. Dwóch piłkarzy bezpośrednio atakując światło bramki jak najbardziej absorbuje uwagę bramkarza który musi pilnować ich i środka bramki. Dodatkowo jeden ze spalających akcję graczy, po strzale znajduje się przed bramkarzem absorbując go.

6

@tkankowski pojedyńcze są przydomki lub jak wolisz Nicki, które są uznawane za oficjalne, z uwagi na długość "imion nazwisk falilijnych", piłkarzy hiszpańsko, latynoskich.
Ronaldo Luís Nazário de Lima - Ronaldo
Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho
Rivaldo Vítor Borba Ferreira - Rivaldo

I tu masz, ze pojawiają się w nazwie, ale sa też:
Carlos Caetano Bledorn Verri - Dunga


0

@takisobiektos mecz dziwny. Mógł pójść w obie strony. Można było powiedzieć, że zabrakło szczęścia a w zasadzie 2 cm do zwycięstwa.
Niestety var-y w meczu wpływają później na aspekt postrzegania i komentowania.
Kiedy różnica jest minimalna zawsze można podeprzeć się złym przykładaniem linii.
Kiedyś wejdzie automatyczna technologia spalonego na całym boisku. Z drugiej strony, niech rozważą spalonego względem ustawienia stóp. Co by załatwiło sprawę. ALe i zmieniło grę.

5

@dejwor da, o ile np. bramkarz, przeciwnik muśnie piłkę (bo jeśli ktoś z twojej drużyny to raczej oczywiste).
Jeśli wrzucisz piłkę bezpośrednio do bramki, to nie ma gola. Jak wrzucisz do swojej, to rożny. Jak do przeciwnika, wykopują piątkę.
Przy wyrzucie z autu nie obowiązuje też spalony.

2

Lewandowski daje nam 6 z 10 pkt w tym sezonie :(
PRzykro to dziś się oglądało. Gdyby oni mieli normalnych strzelców przed polem karnym to z 3 bramki takie jak Avila nam strzelił, mogliśmy stracić.
Masakratyczna dziura w środku pomocy. Chyba sami nie wiedzieli kto tam stoi. Fdj, Gundo czy Oriol. Wszyscy szli w linię obrony.
W pierwszej połowie było to samo, kiedy Osasuna weszła z prawej strony i wycofała na środek pola karnego.
Przecież to jest powtarzalny błąd. To samo było z Villarreal gdzie totalnie nie pilnowali graczy w środku.

0

Chryste. Co się dzieje. Gramy w 11 na 10. Spójrzcie na środek boiska. Przecież tam nie ma żadnego naszego zawodnika. To jest jakiś dramat.

0

Kurw.....koles przyjmuje bez krycia piłkę na 17 metrze? Naprawdę? Co się dzieje z tą drużyną w środku dzisiaj?

0

jakim cudem grając 11 na 10 mamy problem z liczbą zawodników w środku? Chryte....oni nie powinni dotknąć piłki.

0

Zdjemij Gaviego. Jest dziura a koleś ma żółtą. Będzie z tego problem. Czy trener jest aż tak ślepy?

1

Gol. Uff. Po staremu z czasów Bayernu.

0

@SinMistico gdzie czerwona? W myśl przepisów normalny faul. Karny. Żółta. Gdzie podwójne karanie.

0

Czerwoną dał. Lol?

0

Tak. Lepiej się kłócić o czerwonną zamiast myśleć, ze szkoda czasu jeśli nie strzeli.

0

Ja pierd.....serio wygląda jak byśmy grali w 9 na ich 11. Nie ma ruchu nie ma wolnej pozycji. Niech stoją dalej.

3

Masz Xavi. Masz kur....dziurę w środku. Taki nieudacznik jak ja widzi to od 1 minuty ale ty jesteś ślepy. Kurwa jak na takim poziomie taki klub może nie umieć ustawić zawodnika na 20 metrze? Jakim cudem?

0

Jakim cudem kur.....może być taka dziura w środku? Kto tam gra? Pustka?

0

Patrząc na ławkę to na prawdę nie ma już kogo wpuścić do tego środka.

2

Majac Gundo, Fdj, Lewego nie umiemy rozegrac i przytrzymać piłki. Cudownie.

0

@AlphaNumeric zgadzam się. trudny mecz dla niego. Odcięty od podań. Kiedy jednak dostawał piłkę coś tworzył. Na pewno na plus. Ale takimi meczami Xavi go spali.

0

Ja pierd.....jakim cudem koleś może dobiec na 25 metr przed bramkę bez żadnego podejścia? Gdzie są ci pomocnicy?

0

Panie trenerze zmiany. Gavi i Yamal niech już odpoczną.

0

@kanver_ widać, ale jedyne na czym się skupia to zabieranie przeciwnika. Mamy dobre dojście do 30 metra ale tam już brakuje ruchu bez piłki, aby komuś zagrać i ten mógłby od razu odegrać piłkę. Lewy stoi statecznie i schodzi głebko. Jeśli idzie akcja stroną Balde z nieznanych mi powodów ida mu poimagać Gavi, Fdj i Lewy. Koleś w ogóle nie ma możliwości wjechania w pole karne i zagrania wzdłuż bramki.

Raz zareagował dobrze gdy Fdj cofał piłkę. Atakował do ale 2 pozostałych graczy też.

0

@Matt_i1992 bo oni te skrzydła zamknęli. 3 razy piłka do Yamala i coś tam stworzył. Ale chyba tylko raz dostał piłkę, że miał z 3 metry wolne.
Balde pozostawiają kortytarz, ale on ewidentnie po ruszeniu do przodu wycofuje nie mając z kim grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?