yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudownie....jeszcze tracimy Christensene.
3
Nie piszcie o zwolnienniu Xaviego.
Śmieliśmy się z Setiena a patrzymy na jego Villareal i daje radę. Śmieliśmy się z Koemana a on daje radę.
Problemem jest Barca. I sposób jej grania. Obecnie nie ma zawodników poza Gundo i Fdj do ciągłego klepania.
Jestem ciekaw jakiego szoku doznaje Gundo gdy ma piłkę i nie ma komu podać. Bez piłki nie ma kompletnie ruchu. Jedynie Jamal ucieka od przeciwnika.
2
Mamy z przodu Yamala który naprawdę robi wiatr. Na kiego....uja Roberto pcha się do przodu. Koleś gubi całkowicie pozycje w obronie. Jego skrzydło jest dramatyczne.
Alono może i się gubił. Ale w każdej akcji był w tej obronie. Roberto albo nie nadążał albo dostawał piłki za plecy, nagle budząc się że ma zawodnika za sobą.
Strasznie to wygląda.
Zresztą Kounde też nic nie gra. Bo to on w połączeniu z Roberto pozwalają tam hasać.
Powinien wejść Eric na jego miejsce a on na skrzydło.
Może coś ukujemy w przodzie. Ale najważniejsze ogarnąć ten burdel w obronie.
2
Mieliśmy 3 akcje, strzeliliśmy 2 bramki. Poza tym oczy krwawią. Strasznie to wygląda, że środek w składzie Fdj, Gundo, Gavi nie sa w stanie przejąć środka i poklepać piłka.
0
Jakim cudem każda wybita do przodu piłka jest przez nich przejmowana. Każda kur.....
Ustawienie Naszych amatorów jest dramatyczne.
1
@th@les on chociaż wrócil i spowolnil akcje. Roberto przyjął kolejne podanie za plecy. Kompletnie nie wie gdzie stoi i kto jest za nim.
0
Niech ktoś powie Roberto, że dziś to jest mecz gdzie on ma tylko bronić. Nic nie musi robić. Tylko stać w je....obronie. Bo każda akcja jego skrzydłem jest kryminałem.
3
Oriol jest dziwnym pomocnikiem. Do przodu daje radę. W pressingu daje radę. W rozegraniu z pod bramki daje radę. Ale gubi się w obronie, co jest przerażające.
1
S. Roberto w trybie natychmiastowym powinien być zdjęty.
W środku jest taka dziura że głowa mała. Oriol nie dojeżdża. Fdj musi być cofnięty. BO nie ogarniamy w środku.
0
Czy Roberto jest w ogóle na boisku? Kolesia nie ma w obronie przy zadnej akcji. Każdy atak jego skrzydłem idzie bez jego obecności.
2.0 niebezpieczny wynik.
3
Kogo ty Szefie chcesz sprowadzić?
Skup się na Cancelo jeśli koniecznie musisz. Ale blagam. Zapomnij o Felixie.
Jak ma być jakiś transfer to do środka pomocy.
1
@PatrychoO nie sądzę. Oni oszczędzali nawet na braku Goal Line.
1
My naprawdę mamy mega problem z pozycjonowaniem ustawienia w obronie.
Gubią strasznie krycie.
2
WoW. Szczęście nas olśniło. 2 wygrane pojedynki 1na1 Fdj i odbitka. Ufff
0
@RanDiFCB Lewy to się poczuł ze taki kurdupel mu wskoczył przed.
0
@gaq prowadzimy ale nie grsmy nic. Powinno byc z 3.1 dla nich
1
Chryste. Co oni odpier....co ich rozklepują. Prawa obrona nie istnieje. Gubią krycie są spóźnieni w każdej akcji. Tragedia w defensywie. O ofensywie nie ma co mowic bo nie zrobiliśmy jednej akcji.
Rychlo w porę napisalem. Brawo Gavi
1
Ja jeb..... Kounde czy ty widzisz co sie w akcji dzieje czy tylko biegniesz przed siebie.
Dramat jak ich rozrzucają przy pressingu dalekimi przerzutami.
0
Kounde jest elektryczny.
Z nim środek nie gra pewnie i się gubi.
1
Po prostu należy się modlić aby Villareal nie miał dnia i nie wstrzelił się w bramkę ze swoimi szybkimi kontrami. Może uda nam się jakoś zdominować pomoc i coś wpadnie. Może Gundo odpali z przodu. Aczkolwiek słabo widzę to granie od 30 metra.
1
@Ziemny Serio? Stanęli autobusem naprzeciw jednej z najlepszych drużyn ligi i zabrakło im ile? 10 min? To pokazuje jak trudno się na to gra.
A u nas wyklinanie bo nie wygrywamy po 8:0 w pierwszej połowie nie zamykając meczu. Tak było. Ale nie jest i każdy walczy. Więc pora się przyzwyczaić.
0
Obrońcy Sheffield jak dzieci się przewracali. Eh
0
Być może Xavi do końca okienka liczy, że Fati/Ferran odejdą. Po zamknięciu okienka może coś się zmieni. Kwestia czy będziemy miec -4 czy tylko -2 w tamtym momencie.
15
Masakratyczny skład. Najlepiej niech zajadą 16 latka. I będzie Dembele, Pedri, w Jamalu wersja 3.0
Naprawdę nie wiem kim my mamy te bramki strzelić w tym meczu jak mamy 3 ofensywnych graczy.
Niech pooglądają MC. Też grają na mega autobus. I ciągle i wciąż swoje. Jak nie środkiem to do skrzydła. Jak nie skrzydłem to wrzutka. Tak, że przeciwnik musi różne opcje ogarniać.
0
@tbas dlatego liczą ns każdą kwot~ powyżej 20+ mln. Połowa kwoty ponad 20mln jest nasza.
1
@Xxx300590 musisz wziąć pod uwagę że wcześniejsze lata, były jechane np. na mega obniżkach pensji. Stąd Fdj ma w tym sezonie pensje na poziomie 36mln. I to się tak rozciąga. Umttitiego mogli opłacić w 2 sezony a rozłożyli na lata. Ile naprawdę mu dali nikt nie wie. Dużo zawodników ma zaległość płacone. Zdaj się że spłacamy jeszcze Messiego
3
Pomysł obrony bardzo dobry. Skoro ona mówi że go nie podnosiła to pewnie zasłoni się euforią i radością. I on też.
3
Zdjęcie niefortunne. Rejestracja zaczyna się kojarzyć ze zdobyciem mistrzostwa nawet nie świata, ale galaktyki
3
@Ojciec5tkidzieci co by nie powiedzieć Swoboda ma ohydne tatuaże.
0
Ok. Typ ma jaja. I być może w dobie dzisiejszych standardów stoi na straconej pozycji. Ale przynajmniej pokazuje, że każdy ma prawo się bronić.