yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FutbolFan Nie ma nikogo na pozycji 10. Kto wygra 1 na 1 z przodu i przyspieszy grę. Zwróć uwagę na rozegranie Fdj. Świetnie piłka idzie do 30 metra. Później zostaje spowolniona i wycofana. Kiedy trafia do Kounde następuje lag mózgu. I aż się prosi aby Francuz zagrał do Gundo albo Frankiego i był od razu ruch Lewego, Yamala, Gundo za plecy na klepę. Ale tego ruchu nie ma. Więc piłka stoi. I wraca do Kounde dla kolejnego spowolnienia.
Problemem jest też Oriol. On nie ma technikie Busiego mimo wszystko i gra bezpiecznie, czemu się nie dziwię. Ale inni powinni go wyręczyć jeśli on ma się skupić na rozbijaniu ataków.
1
Pierwsza połowa do zapomnienia.
Zmarnowane dwie niesamowite sytuacji i później całkowita bezpłciowość w ataku.
Yamal - z piłką super. Bez piłki nie istnieje. Odcieli całkowicie skrzydło.
Kounde - poza bramka spowalnia rozegranie. W obronie spoko.
Gavi + Oriol - nie powinni obaj grać. Bo mamy 1 mniej zawodnika. Oriol dziś poprawnie. W ataku trochę spowalnia ale daje bezpieczeństwo. Gavi nie istnieje. Nie powinien wyjść na 2 połowę.
Balde - drama. Nie może wjechać w pole karne bo nikogo nie ma.
Lewy - 1 sytuacja powinien być gol. Nie ważne że ze spalonego. Ale gol. Dużo zabiera przeciwnika. Ale do cholery nie po to nam 9. Ktoś musi strzelać.
Fdj i Gundo. Bez nich gra nie istniej. Frankie super do momentu pola karnego, później wycofuje. Gundo wydaje mi się że drapie się po głowie z kim ma grać. Widać przy kontrze z 2-3 razy próbował to pociągnąć....i nie znalazł nikogo do grania. DObre wejście za plecy przy wrzutce FdJ.
0
Kto odpowiada za rozegranie rożnych?
4 zawodników w polu karnym przed linią 1 słupka? To kto ma to strzelać?
Eh...
0
Kur.... Kounde rozdający pierwsze podanie to jest dziś dramat.
0
@AlwaysBlaugrana tu nie trzeba sztuki. Odcinasz Lewandowskiego i nie ma zagrożenia. Bo 16 latek może mieć świetne mecze, przebłyski w meczu ale nie pociągnie całej gry.
A w ataku muszą dobiec do pola karnego i wycofać na 11/15 metr tam będzie dziura.
0
@Davvd nikt im nie powiedział. Nie wiem czy Gavi wie, że jest na boisku.
0
Po co był ten Yamal. Chłopak spali się w meczu walki. On powinien grywać mając trybuny za sobą.
1
Ja prdl....w ataku grają 3 defensywnych pomocników. W obronie nie ma środka pomocy. Tak samo było w 1 połowie z Villarrealem. Chryste.
0
@barteq bo to walczak. On nie powinien grać razem z Romeu. Bo nic nie wnosi do rozegrania.
2
Mamy graczy do kombinacji w środku, to nie. Próbujemy wypchnąć gre na skrzydło do 16 latka i 19 latka, który jest bez formy. Dodatkowo nie ma 9 który wchodzi w pole karne.
Po co było wychodzić ponownie betonowym składem.
1
Jaka tam jest dziura w środku to głowa mała :(
0
Kounde jak by nie umiał z pierwszej piłki zagrać i wsadza każdego na walkę.
0
@partymaker bo nie ma celu wjeżdżanie w pole karne, jeśli tam nie ma nikogo. A kto ma być jak Lewy się ciągle cofa.
1
Tym piłkarzom serio brak jaj do zagrania prostopadłej piłki?
Gundogan musi się zastanawiać, gdzie on trafił.
Ze stojącym Lewym to nie wygląda ciekawie do przodu.
0
@ChampionLW tylko gra wyglądała zgoła inaczej.
0
2 akcje że już powinno być po meczu. Eh...
Wepchnąć cokolwiek i spokój.
0
@Rewolucja123 poszło po ciele. Więc nie ma ręki.
0
@oyche pewnie za krótko w zespole, żeby go z marszu wstawić.
0
Sorry ale skład jak beton. Wygraliśmy poprzedni to nic nie zmieniam.
Nawet rozumiem tego Roberto. Bo kogo? Ale serio kolejny mecz z 16 latkiem w pierwszym składzie? Czlowieku choć by był przyszłą gwiazdą to go zajeździsz nim zacznie błyszczeć naprawdę. A jednocześnie downgrade Ferrana. Szpila w Raphinie.
Super pomysł graniem też ciągle 4 dostępnymi pomocnikami. Niech wypadnie jeden i nie będzie kogo wystawić.
Cudownie trenerze. Eh.
Ale no cóż. Po 3 pkt!!!
0
Arujo niech się ogra i pewnia będzie szło zarobić na nim.
Torre to nadzieja do pomocy, ale przy takiej grze Girony, a tym bardziej wynikach, ma małe szanse na granie. Podobnie zresztą jak Eric. Jeśli Girona nie traci bramek, gra jak z nut to wypożyczeni piłkarze będą mieć tam w cholerę ciężko.
15
Nie widzę opcji by Raphinia nie wyszeł dziś w pierwszej 11. Xavi będzie chciał go zbudować pokazując zaufanie oraz pozycję pierwszoplanowego gracza w zespole.
Natomiast Yamala trzymał bym na mecze u nas. Gdzie będzie niesiony stadionem i dopingiem własnych kibiców. Nie można oczekiwać, że 16 latek będzie naszym zbawcą. Bo w wieku 18 nie będzie istniał.
0
@Encore Fati może mieć ciężko z zaistnieniem przy takiej grze Brighton.
0
@MesQueUnClub96 Walczak na ligę angielską i na ciężkie wyrównane mecze. Nie wiem jak można nie doceniać takich graczy.
1
Jeśli taki jest deal to super. Kwestia ile zaplacili za wypożyczenie.
0
@szkutnik91 wg podawanych przed wypożyczeniem informacji (nawet na naszej stronie) Atletico chciało 8mln za rok wypożyczenia Felixa na rok bez opcji wykupu. Plus Barca płaci jego kontrakt, czyli 12.5mln brutto. Umiesz dodać dwie liczby? To ile ci wyjdzie?
Ty uważasz że te wypożyczenia są darmowe?
Przy Cancelo pisało się o 10 mln kosztu rocznego wypożyczenia + wynagrodzeniu.
Ok 10 mln miał zapłacił Bayern rok temu. Ale dogadano kwotę wykupu na 70 mln.
Ciekawym właśnie jest że nie podano warunków wypożyczeń. Myślicie że Mendes wynajmował hotele i umowy podpisywał ze swoich pieniędzy?
https://www.fcbarca.com/111730-fabrizio-romano-barcelona-ustalila-warunki-kontraktu-z-joao-cancelo-wypozyczenie-czy-transfer-definitywny-aktualizacja-17-05.html
Felixs mi się nie chce szukać. Ale jest z przed 2 dni zdaj się.
0
@SenseiFCB Greenwood poszedł "gdziekolwiek", gdzie go chcieli. Po mimo wycofania zarzutów przez partnerkę w necie jest nagranie "z gwałtu". Bez zgłoszonych zarzutów go nie oskarżono. Ale wszyscy wiedzą jak było. Dlatego był/jest spalony.
0
@DJ6 To gracz wszechstronny. Poradzi sobie na skrzydle właśnie z zejściem. Sęk w tym, że u nas nie będzie miał z kim grać jak Griezmann. Bo obaj byli stworzeni do szybkich ataków, a nie gry pozycyjnej.
Ale obym się mylił i żeby dał 20+ bramek.
0
@DJ6 Felix gra na lewym skrzydle...chcieliście to macie :(
0
@Kgorecki2500 módl się o brak kontuzji w nadchodzącym meczu na środku obrony. Bo poza Alonso nie mamy tam kim zagrać. Chyba że weźmiemy tam Fdj.
0
@MOLESTA Real sprzedał go za ~7mln. I ma tylko 50praw do niego. Nie ma opcji odkupu.