1

Najsu młodzieży.

1

Wg mnie jest kontakt i stopa odskakuje.
Wytytyczne z tego roku mówią, ze miękkich nie gwiżdżą więc ok.
Gray dalej.

0

Wow. Jednak odwołuję, że technicznie się nie da.

0

Grubo Xavi jedzie. Na taką murawę Yamal i Fermin. Nie sądzę aby tu techniczne granie dużo dawało. Trzeba wepchnąć i tyle.

0

@Tomi61661 dokładnie. W rozegraniu nie istnieje. Widać po Gundo że jest zaskoczony, że gdy schodzi do tylu to Oriol nie idzie do przodu.

1

Oriol do natychmiastowego zejścia. NAwet zawodnicy go pomijają. Stoi jak chorągiewka.

1

@AlwaysBlaugrana tak. Zawalił całą akcję obroną. Wychodząc tak całkowicie uniemożliwił możliwość ataku wślizgiem obrońcy (Arujo). Jak widać ten próbował ale wpadł w bramkarza, więc wiadomo, że te wyjście mu utrudniło interwencję.

0

@Pedri16Future ja to się zastanawiam jak tak można kopnąć. Dembele to potrafił i widać Raphinia też. Serio. Gdybyś chciał oddać taki strzał +2 metry nad bramką to tak nie kopniesz.

0

Inigo do zmiany. Balde w sumie też tylko nie wiadomo kim go zastąpić.

0

@Messi96_96 Arujo to jest w każdej akcji. W pierwszej ratował więc nie miał szans już blokować. W drugiej do końca walczył z napastnikiem. Ale gdzie był Ingo w pierwszej i drugiej akcji to nie wiem. Nie powinniśmy go zobaczyć od 46 min.

0

Mieliśmy hura optymizm do rotacji. Ale chyba nie wychodzi nam zdecydowanie na dobre zmiana środka obrony. Dramatycznie strona Inigo gra, a i Mats dziś dramatyczne wyczucie gry.

0

@Fantastyczny Chłopiec Gundo jest świetny na szybkie granie. Widać że ciężko mu w ataku pozycyjnym.

1

Gavi dziś super. W końcu bierze na siebie ciężar rozegrania. Problemem jest Oriol. Ten w defensywie daje dobrze radę. Ale w rozegraniu nie istnieje.

Chryste Rafpha

0

Ja pier....tam woda stoi dosłownie w tej murawie. Widać jak podniósł z murawy ręce to aż woda ciekła. Kto pozwala na takie zraszanie?

0

Brawa dla Brazylijczyka. Siadło.

3

30 min bez akcji ze strzałem.
Tak gra Mistrz Hiszpanii?
Rozumiem, że murawa i brak Fdj ale bez przesady. To jest Mallorka. Można przegrać ale jakieś akcje do cholery powinniśmy w 30 minucie mieć.

0

Kolejny raz mamy problem z wejściem w mecz. 20 min i żadnej akcji pod bramką przeciwnika.
To jest dramat.

2

Ja jeb....co to za murawa. Piłka tam stoi.
Sami sobie stworzyliśmy problemy. I teraz kolejny mecz męki.

0

to co zagrał to jakies totalne nieporozumienie.

1

@Emhyr 5-6 max. Aoe zobaczymy za minute.

0

Jestem ciekaw ile doliczą. 5min na ten moment wydaje się oczywiste.

0

@FCB_dimiC najważniejsze że w obie strony. Atle traciło by więcej bo glównie się bronią.

1

@MarcelNJ11 1@MarcelNJ11 1 pkt przewagi jeśli Atle wygra.

0

Po co? Morata tam naprawdę dobrze walczył w obronie na ambicji.
Cholo nie oglądał Celty? Nie zmienia się wygrywającego składu ;)

0

@kstyko nie ma na czym popłynąć. Atle zawsze broniło z głowa i nie dawało podstaw do karniaków z dupy.

0

@dejwor chłopie...jak przed 90 min bedzie 3:2 to się skończy jeszcze 3:4 a nie remisem. Atletico zaraz wejdzie do bramki. A te strzały co raz częściej z bliższej i bliższej odległości.

1

@norbi77 obejrzyj akcję. Obrońca był spóźniony i dlatego poleciał z nogą. Tego nie da się wytrenować. I tak, grałem w A klasie wiec wiem ^^ :D

2

@AFA90 tak naprawdę to nawet go nie trafił, tylko ten unikając wślizgu spadł w niego. Ale agresywność zagrania bardzo mocna. Żółta zasłużona. Też uważam, że czerwo to była by dramatyczna decyzja.

1

@KamQiX za głęboko. Real ma ludzi do wykończeń jak bramka Kroosa. Przy rożnych też bronią w 11 bez krycia na 16/18 metrze.

0

@Majczel97 bo raczej są. Polskę ratuje, że to kobieca siatkówka i nawet przy 5 pkt straty nic nie jest pewne.
Ale tak też trzeba potrafić.
Boże żeby się spięły i skończyły w 4 setach.
Niestety musimy wygrać mecz, bo Niemki się nie spięły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?