yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie sądzę abyśmy z Realem byli wstanie przejąć kontrolę nad środkiem. Wg mnie oni wyjdą bardzo wysokim pressingiem i dopóki się nie zajadą będziemy mieli problem ze składanym, wyjściem z połowy. Obym się mylił.
0
@kejdzi bo to zadwonik na walkę, zmianę stylu gry w środku . A dziś wyszedł jako lewoskrzydłowy.
Teraz coś tam probuje ale średnio to dziś wychodzi
1
Felix za bardzo chce, przez to holuje za długo
0
Yamal.... Serio? Nawet w światło bramki. Chryste.
4
Prawda jest taka, że chłopaki ze szkółki nie zagrają gorzej niż Oriol.
Ja rozumiem że moze nie wyjść podanie z przodu, pod presją. Ale koleś dziś jest tragicznie fatalny w każdej strefie boiska. W w defensywie kryminał się
0
@Jacek770 Fermin na skrzydle poza przeblyskami nie jest rozwiązaniem. Nie wiem czemu nie gramy na Ferrana i Felixa w ataku i z Ferminem w pomocy który moze robić przewagę.
0
Należy przesunąć Farmina do środka i grać na 2 napastników. Ferran tak rozciągnięty na skrzydle nie wiele daje poza przypadkowymi akcjami.
To jest kolejny mecz w którym przegrywamy grą w środku boiska.
2
Nie dać sobie strzelić z kontry i wygląda dziś to bardzo przyzwoicie. Brak wykończenia.
0
Wymieniają stadion pod lekkoatletykę. Więc nie da się tam grać co tydzień w piłkę. Decyzja raczej nie dziwi. Na mecze Andory przychodzi średnio 2265 widzów. Może państwo po prostu uznało, że rozwój kilku dyscyplin jest ważniejszy niż kopanina na poziomie LaLiga2
0
@Sewren122 Xavi jest trochę w czarnej dupie. Kogo miał dziś wpuścić. Tak szczerze? O dziwo wejście Oriola rewelacyjnie pozwoliło wyjść do góry Gundo.
Roberto niewidoczny ale bramkę strzelił. Mimo wszystko po zejściu Yamala prawy przód przestał istnieć.
Naprawdę brak nam jednego ofensywnego pomocnika więcej. Nie można oczekiwać, że Fermin zawsze będzie grał zajebiście.
Nasza ławka wygląda dramatycznie. Poza Oriolem nie mieliśmy żadnego pomocnika.
NO i trzeba oddać Grenadzie, że grali naprawdę sensownie w obronie. Wybiegali, wypychali. Nawet za dużo wrzutek nie mogliśmy porobić.
0
@Pstryk Balde powinine dostać polecenia od Xaviego do wjeżdżania w pole karne. Widać, że tam jest problem kiedy on wbiega. Bo zawodnicy ala Messi stają z tyłu a nikt nie atakuje środka. Była akcja gdzie zagrał piłkę wzdłuż a Gavi go zaczął jeb....że mu wycofał choć nie było żadnej szansy na strzał, bo za nim stał obrońca.
Balde tak naprawdę nie jest zawodnikiem na autobus, bo mu brakuje prawej nogi żeby zejść i uderzyć. On jest idealny na kontry i szybkie granie. A dziś 97 minut biliśmy w mur. Dopiero ściagnięcie gry do środka zrobiło mu miejsce na asystę na 2:2.
0
Naszym problemem nie jest ofensywa. Strzeliliśmy najwięcej bramek w Lidze. Naszym problemem są dramatyczne błędy w obronie.
Co dziś odwalał Gavi i Kounde to jest po prostu kryminał.
0
@Bartula to jest rak piłki. Jak gonią wynik to z połamaną noga biegają jak szaleni.
Nie wiem jak to można wyeliminować. Ale powinno być to jak na MŚ. Przedłużają w czasie doliczonym to się dolicza więcej.
3
@Azi początkowo też myślałem, że wałek. Ale ewidentnie widać jak Torres skacze ruch bramkarza spowodowany jego zagraniem. Trudno zdarza się. Przynajmniej emocje były.
0
Aahahhaha.
To pojechali. Mimo wszystko widać ze bramkarz idzie na środek do Ferrana.
Mimo wszystko slusznie chyba
0
Kurwa mac Gavi ogarnij łeb. Człowieku co ty robisz kolejny raz jako drugi ostatni gracz w linii.
0
Głupi Felix. Powinien być faul. Jak to uzna będzie dramat.
Idiota
0
Gramy to co kiedyś. Problemem jest skuteczność oraz to że zrobiliśmy dwa kardynalne błedy w obronie. I tyle.
Bo taką grę jaką prowadzimy raczej spodziewamy się widzieć.
Całkiem niezła zmiana Oriola
2
Patrzą na naszą ławkę można zapłakać
3
Choćby mieli tyłkiem wepchnąć to jeszcze dwie. Z przodu nie wygladamy źle. Problemem jest defensywa puszczająca dwie setki z dwóch akcji
0
Gol.... Oby się działo jeszcze w tej polowie.
0
Od momentu kiedy Kounde gra na pozycji Arujo ta defensywa po prostu ssie. Jasne koleś pokazał oare dobrych meczy, co nie zmienia że indywidualne występy mają i tak słabe przełożenie na cały blok. On ciągle jest spóźniony, źle ustawiony.
0
Dramat. Dwie akcje, dwie bramki.
0
Ja pierd....cudowny mecz Kounde.
Dramatycznie chłop gra. W ostatnich meczach wykręca liczby ale jsst tak elektryczny w ustawianiu się że głowa mała. Jak on mógł przegrać ten początek tego pojedynku na szybkości to nie mam pojęcia.
2
W końcu zaczyna to wyglądać. Jakieś strzały, wejścia w pole karne. Tylko czemu kolejny raz robimy sobie problemy początkiem. Eh
1
Ewidentny błąd Matsa. Gdzie druga ręka? Jedna to wiadomo co sobie może zrobić. To spokojnie było do wyłapania, gdyby przyszło mu do głowy ze może kopać po długim rogu.
1
@Sawik_10 Tottki mają duże szczęście w tym sezonie, z uwagi na mega odpalenia Sona wchodzącego na pozycje 9. Bez Kana miało im zabraknąć bramek, ale Koreańczyk wszedł na jeszcze wyższy poziom. Richarlison gra nieźle, ale bramek nie daje. Będą musieli poszukać kogoś kto dorzuci swoje 10+.
W Agnilii tak naprawdę, żaden zespół się nie liczy jeśli nie ma bramkostrzelnego lidera a bramki się rozkładają na cały zespół. Wyjątkiem jest Arsenal, który jednak właśnie przez to mistrzostwa nie dociągnie.
Zespoły powinny też korzystać na "słabej" kadrze MC w pomocy. Dali radę zastąpić bramki+asysty Marheza, Alvarezem. Ale Gundogana już nie są w stanie. Nie wspominając mega długiej kontuzji KdB. W przerwie zimowej pewnie będzie jakiś transfer do tej formacji.
0
Chcemy czy nie muszą być zmiany. Nie da się grać 3 obrońcami z żolta kartka plus nieistniejącym DMem
2
MEGY 3!!! Tak kąsa rekin.
0
Ewidentnie Cancelo się pilnuje przez co cofa się pod pole karne w obronie. Yamal musi go wesprzeć!