0

@kuz sek w tym że nawet wrzutek nie ma bo jest pressing Bilbao więc z sensem za połowę nie wychodzą

2

Czy nasz trener jest aż tak ślepy. Od wielu męczy na 16 metrze jest dziura. Każda akcja skrzydłem wycofana przed albo na linie 16 kończy się strzałem nabierającego piłkarza. Czemu wszyscy się chowają w linie pola bramkowego. Dramat w pozycjonowaniu

0

KOunde standard. Broni lini bramkowej huk że na 11 metrze 2 wolnych graczy.

2

@kakusus pisali wg mnie. Tylko to transfer nierealny. Kwota oczekiwanych zarobków , nigdy nie pozwoliła by mu wrócić od momentu odejścia

2

4 gole 4 na konto Kounde. BRawo

1

Po strzelonym golu drużyna staje. A trener przy linii nie umie zaregować pokazując aby wyszli wyżej.
3 raz Vinicus wchodzi w pozycję Kounde a tego nie ma w obronie. Jego pozycję przejmuje Arujo, który powinien byc na skrzydle. Więc jaki kur.... sens ma wystawianie Arujo na skrzydło, a Kounde w środku?
Niech to się skończy pogromem i może w końcu ktoś pożegna tego trenera. Koleś nie ma pomysłu na grę poza indywidualnościami.
Wystraczy spojrzeć na kontrę Realu. Grają w ciemno na wolne pole ze środka bo wiedzą, że Carva albo Vinicius tam ruszą. U nas jak nie ma podania do nogi to nie ma nic.

4

Brawo KOunde. Dwie akcje dwie pułapki, dwa gole. 10 min po meczu

1

Więcej idealnego Kounde w środku obrony. Koleś jest dramatyczny s krytycznymi błędami ale małych nie robi więc statystki ma spoko. Tylko każdy jedno błąd i zaspanie przyplacamy bramka

0

100proc zdejmie Ferrana który jako jedyny z napastników gra aby wpuścić Felixa.
A Robert będzie czekał na cud.

0

Jakim cudem podania polu karnym mogą dostać Roberto, Balde, a Lewandowski nie potrafi wyjść do jednego zagrania. Dramat.

0

@tbas Trzeba szukać jakiś pozytywów. teraz 1 asysta, 2 bramka.
Bardziej chodzi o to, że sam Messi nie wygra na 11 przeciwników, ale w tym meczu to właśnie S. Roberto i Ferrn pokazują, że choć gówno gra drużyna to im dwojgu się chce.

0

@tbas był przy każdej akcji jaka była? Wychodzi wiele razy na prostopadłą piłkę choć dostał tylko raz zagranie. Był w akcji w której Roberto źle mu podał. Był w akcji w której Balde mu 2 razy nie podał.
Po prostu on i Roberto się wybijają nad mizerność. Co nie znaczy że grają coś niesamowitego. Mimo wszystko próbują. Jak Raphinia i Balde przez 5 min.

0

Dlaczego Ferran może w każdej akcji być w polu karnym a Lewandowski nawet nie dobiega. Chryste. Można zaliczyć w pół roku taki zjazd?
Poza Roberto i Ferranem to dziś nikomu się chyba nawet nie chce. Jak by ze świąt nie wrócili.
Dawaj Roque. Nawet jak piłki nie dotknie gorszy od Roberta nie będzie.

1

To piłkarze grają. Ale jednak ten zespół nie ma żadnego schematu, żadnego pomysłu na grę. Nic. Ani na ścianę, ani klepki. Ani nawet już pozycyjnego ataku. Naprawdę gramy jak by ten zespół był prowadzony przez trenera z B klasy. Dramat.

2

Tak naprawdę prowadzone od lat działania UEFA w stronę "mamonyzacji" LM doprowadziły do stworzenia monopolu na rozgrywki dla 4 lig (5 tam się ociera z uwagi na miliardy pompowane w PSG), ale i do obecnego problemu z SL.
Po 2000 roku tylko raz LM wygrał zespół z poza ligi Angielskiej, Niemieckiej, Hiszpańskiej albo Włoskiej. I było to Porto. Stworzenie pewnego udziału 4 zespołów z danej ligi w rozgrywkach grupowych, bardzo mały dostęp zespołów z pozostały lig które stanowią z 90proc. składu Federacji sprawił, że te zespoły urosły tak w siłę, iż wierzą że pośrednik im nie potrzebny. BO tracą na jego udziale tylko pieniądze.
I UEFA jest naprawdę w czarnej/białej/żółtej/tęczowej dupie (żeby nie być rasistowskim). Bo teraz trzeba zadowalać potentatów a jednocześnie jak swoimi zmianami, decyzjami ale i sprawnie okłamywać innych, że wszystko jest ok.
Po to był stworzony puchar 3 kategorii, który i tak nam przynosi radość, bo Aston Villa świetnie gra w lidze więc i jej mecze z Legią przyciągają przed telewizory. A jednak ta LM pozostaje prawie takim niedoścignionym marzeniem.

Obecnie nie ma dobrego wyjścia. Jak przedobrzą w stronę potentatów, pozostałe ligi wszczną bunt. BO to już przekracza poziom przyzwoitości. Jakieś rankingi i współczynniki i mnożniki do zdobywania bramek. Wielki LEO w lidze francuskiej gdzie był w zdobywaniu bramek? A przecież miał strzelać po 100 w słabszych niż Hiszpańska liga. A tyle bramek trzeba strzelić aby walczyć o ZB z innej niż topowa liga. Usprawiedliwia się to walką z korupcją i przekrętami. W tym momencie? Na takim poziomie? Ktoś wierzy, że w Polsce nagle przyjdzie drużyna której napastnik strzli ~100 i wszyscy uwierzą, że wszytsko jest ok? To rolą UEFY jest właśnie kontrolowanie i dbanie o to by było ok. A nie tworzenie równych i równiejszych.
A topowe kluby być może pójdą w stronę rozwiązania koszykarskiej EUROLIGI gdzie potentaci mają w nosie puchary federacyjne, o których prawie nikt nie słyszał (a szkoda bo ostatnio wygrał i polski zespół), a mimo to walczą w lidze.

I teraz tak naprawdę zacznie się wojna ideologiczna na przekonanie kibiców. Kiedy oni zrozumieją ze SL jest w interesie ich klubu, a jednocześnie będą mieli pewność, że w swojej lidze nadal będą grali, to nie widzę opcji, żeby za chwilę wszyscy nie szli na kolanach do tej SL Pereza. Bo tam kasa może być naprawdę kosmiczna.

0

@AlwaysBlaugrana to nie takie proste. Powiedzieli, że Lewandowskim w Katalonii się podoba. Z Roberto przedłużono o rok zapewne w związku z długami jakie wobec niego mamy.
Potrzebny trener przy którym powiedzią, że ma czas na budowę i w 1 sezonie może nie wygrać nic o ile zaczniemy coś grać.
Jesteśmy niewolnikami swojego stylu. Nie umiemy grać na wrzutki a na koniec tylko to prezentowaliśmy. Pedri z Fdj idąc środkiem nie mieli komu zagrać bo Lewego w 2 połowie nie było nigdzie. Ferran z Raphinią próbowali. Sęk w tym, że Torresowi wychodzi granie na środku. Stworzył setkę Brazylijczykowi. Ten jednak cierpi na niemoc strzelecką.

0

@adi7adi8 ty , to widzisz, każdy pewnie też, ale trener nie. Ma klapki.

0

Na poczatku wyglądało, że mógł zagrywać ale na innym rzucie widać, że wszystko było zamknięte. A dobitkę próbował podnieść jak należało. Szkoda. Gramy dalej.

0

Dobra zdejmuj Roberta i dawaj Ferrana na środek.
Fdj też musi zejść bo skończy z czerwem jak nic.

1

@szymonekk bez przesady. Bo nie gwizdnął jednej sytuacji faulowej i dał żółtą kartkę za zachowanie jakie nie powinno mieć miejsca?

0

Zdejmuj tego Franka bo za chwile go i tak nie będzie.

0

@626 Nie. Nawet jak będą racjonalni to dociągną z nim do końca sezonu. Bo kto obecnie jest do wzięcia? Flick?

0

@KrwawiaceoczyVEB nie rysują bo później im specjaliści weryfikują i są dramy pomeczowe.

0

To samo co mecz. Dziura w środku.

0

Więcej takiego Kounde. Z nim na środku na pewno będziemy topką .

2

Skandalicznie to wygląda jak na 20 metrze nie ma u nas nikogo do zebrania piłki.

2

Mecz mega przyjemny. Wynik mniej. Przerażające jest to jak skutecznie Girona wychodzi do przodu. Moment i tam jest 6 zawodników którzy wyglądają jak faceci co wiedzą co robić. Jeden tu, drugi tam. A nasi....eh

0

@Azi no tu zelawalilll z pomocą. Ale Konude poleciał dramatycznie w bok a Fdj sam nie wiedział gdzie

0

Co odwalili w obronie to szok. Kounde to jest nieporozumienie ostatnio. Koleś kompletnie nie wie gdzie na boisku stoi.

1

@kanver_ przy tym dośrodkowaniu Cancelo chyba dotknął piłki. Więc policzyli jako setkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?