yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zobaczcie ile traci Raphinia grając skrajnie szeroko, przy linii boiska względem tego, co daje będąc na lewym skrzydle bliżej środka.
0
Kounde dziś bardziej sobie przeszkadza z Yamlem niż coś gra, a młodzian po prostu słabizna.
0
@sevs też nie wiem czemu się uparł, żeby ten Roque nie grał. Yamal ewidentnie złapał dziś zadyszkę po brawach na Santiago.
2
@NeroTFP1 I połowę sezonu nie kopał. A ludzie i tak zaprzeczą że coś daje. Dziś 2 bramki, czerwona, udział w 2 innych kluczowych akcjach. Ale później mu wyciągną że w dobrej sytuacji nie trafił.
0
@Heros11 właśnie. Jakby. A w następnym meczu będzie foch na wszystko i masowe psucie. Za drogi odnośnie tego co daje. Bo na razie oni mówią o 60mln. Za 10 może 20 by można go brać, skoro to niechciany zawodni.
0
Kounde dziś w ataku fatalnie. Te jego spowlnienia i oddania jak przeciwnik podejdzie. Słabizna.
0
@stone80 Roberto dwa kluczowe prostopadłe podania i jeden wrzut za plecy obrony. Ale na granie w ścisku on się nadaje. Choć w ostatnim meczu mu poszło.
0
Yamal niewidoczny. Niech zamieni się pozycjami z Raphinią na jakieś 5 min.
0
Otwórzmy wynik w jakikolwiek sposób i będzie po meczu....
Paradoksalnie ta czerwona kartka nam bardziej przeszkodziła niż pomogła.
2
@Salchent Raphinia który jest najgroźniejszym zawodnikiem w dzisiejszym meczu i przyczynił się do największej liczby pozytywnych akcji? No ok.
1
Yamal dziś bez formy. Jego podania to dramat.
0
Jeśli będzie grywał regularnie to spokojnie zawodnik na 1 lub 2 zmianę. Nie można grać jedną jedenastką a jak widać daje mega dynamikę, wejścia za Lewego robiącego mu miejcie. W odróżnieniu od większości wychodzi do prostopadłych piłek i ciągle pozostaje w ruchu. Przyjęcie mu kuleje ale to się wyeliminuje wraz z pewnością siebie i ograniem. Nie można oczekiwać, że chłopak robiący przeskok z 3 ligi na top zespół najwyższej będzie w każdym elemencie idealny.
2
Cieszmy się dopóki Barca jest Hegemonem kobiecej piłki.
Wcześniej czy później, gdy wejdą większe pieniądze, to poziom się wyrówna.
Barca przechodzi obecnie wymianę pokoleniową i nie ma spadku formy. Ale nie zawsze wszystko może się udać.
3
Nie da się grać obroną Cancelo-Faye-Cubrasi-Fort/Balde. Bo jest to po prostu za młoda defensywa.
Dlatego jeśli będzie dobra oferta 30+mln jak kiedyś za Minę to na pewno powinni z niej skorzystać.
Nie skorzystają? Niech sprzedają Arujo za ~100mln. Albo 60+ Kounde (jeśli ktoś da), i próbują grać młodzikami. Tania opcja pozwalająca redukować długi a ciężko przypuszczać, że będzie gorzej niż w tm sezonie.
Ale obecnie nasz klub powinien na tym właśnie bazować. Tanio kupić i jak nie ma miejsca, bo inny z La Masia odpalił, to jak najdrożej sprzedać.
Widzą w nim potencjał bez szans na minuty? Pójść drogą Realu ala Carvajal, Brahim. Sprzedajemy w miarę drogo, z takim samym odkupem i tyle. Odpali bierzemy, nie odpali. Nie ma co płakać.
Należy też pamiętać, że na tej pozycji obecnie mamy jeszcze 23 letniego Erica Garice z bardzo dobrym sezonem. Może wypełnić nam lukę na rezerwie. Można próbować go sprzedać +-20mln do Anglii.
Jest i Clement Langlet, który pewnie wróci z wypożyczenia do AV. I on również może pełnić rolę głębokiego rezerwowego tym bardziej, że z jego zarobkami ciężko będzie go znowu gdzieś upchnąć.
0
@PatrykBarca podpisuje się pod tą myślą.
1
Mają problem? To wykorzystać to. Chcą się pozbyć gracza jak my Suareza, a później Dapaya to niech dają ultra atrakcyjną ofertę na poziomie 10mln i hej.
Jeśli nie? To trudno. Propozycja ponownego wypożyczenia albo powrót zawodnika na WANDA
1
Tel zdecydowanie za nisko. Gular zdecydowanie za wysoko przez poważna kontuzję i całkowity brak gry.
1
No i ok. Po El Classico na SB spokój ie Barcelonq może złożyć za wczasu przygotowany wniosek. Niech Real się wykarze co robi w sprawie takich zachowań na swoich stadionach.
2
@kuz kiedyś smialiśmy się z CR7 bo stzrelił w 1 cześci sezonu 2 bramki. Później odpalił tak, że tylko hattrick i 4 bramki w dwóch meczach z rzędu Messiego dały mu Pichici ale LM mistrzów wziął Ronaldo.
Oby i u nas brak sukcesu w lidze przekuł się na finał LM.
1
Bardzo ciekawie rozegrany wolny
0
Tam po faulu chyba był nawet gol lol. Ale to Hiszpania. Nawet jak by rozpatyrwali to nie ma gol-line
1
@Irmscher10 pomijając, że to 9 a musi grać na skrzydle to spoko. Nie każdy jest Davidem Villą, że go ustawić na lewej i odpali magię.
9
Imponuje Kounde. Przy żółtej kartce utrzymał grę w ataku i w obronie. Naprawdę imponuje dziś.
1
Oriol mecz dla ciebie! Walka walka i żółta kartka w kluczowej akcji na przerwanie. Dasz radę!
0
@Gibbon_FCB inny styl grania. My nie graliśmy wtedy na wysuniętą 9. A nasz atak opierał się na zagrajmy do Messiego.
Antek tez się nie odnalazł choć wkładał tytaniczną pracę
0
Przyznam się że i ja jechałem po Xavim. Nie za wyniki ale za grę. Ale tez wypociłem raz wall of text o tym, że jednak w 1 sezonie wygrał budując coś, a w drugim po prostu albo brakuj mu szczęścia albo trafia z masową słabą formą kluczowych piłkarzy na raz.
Tak naprawdę 2 miejsce w lidze i półfinał LM nie był by złym wynikiem. Szkoda tych paru marnych meczy i głupich remisów. Takich porażek jak z Villarealem albo Gironą.
Na pewno Xaviemu na plus należy wpisać do CV, że wprowadza młodych. Jasne wynik masowych kontuzji ale dzięki temu tanim kosztem możemy uzupełnić i zamknąć skład na przyszły sezon.
Może Xaviemu i należeć będzie się 3 sezon i Laporta ma rację. Choć pewnie przyjdą mare meczy i skończy się znowu moim płaczem i szacownego forum.
Dziś w sumie też w 1 połowie gdyby nie bramka to nie graliśmy nic. Trzeba też uwzględniać gdzie i z kim gramy.
0
@maroon przyznam się że i ja jechałem po Xavim. Nie za wyniki ale za grę. Ale tez wypociłem raz wall of text o tym, że jednak w 1 sezonie wygrał budując coś, a w drugim po prostu albo brakuj mu szczęścia albo trafia z masową słabą formą kluczowych piłkarzy na raz.
Tak naprawdę 2 miejsce w lidze i półfinał LM nie był by złym wynikiem. Szkoda tych paru marnych meczy i głupich remisów. Takich porażek jak z Villarealem albo Gironą.
Na pewno Xaviemu na plus należy wpisać do CV, że wprowadza młodych. Jasne wynik masowych kontuzji ale dzięki temu tanim kosztem możemy uzupełnić i zamknąć skład na przyszły sezon.
Może Xaviemu i należeć będzie się 3 sezon i Laporta ma rację. Choć pewnie przyjdą mare meczy i skończy się znowu moim płaczem i szacownego forum.
Dziś w sumie też w 1 połowie gdyby nie bramka to nie graliśmy nic. Ale trzeba też uwzględniać gdzie i z kim gramy.
3
Może to na wyrost ale aż wstyd tych pocisków na Xaviego.
Wow. Z ferminem, 17 latkami w obronie, z których jeden nie wychodzi poza 30 metr swojej pomocy i S. Roberto w składzie jedziemy na Wanda jak spychaczem w śniegu.
0
Wooo Ferminator
0
Nie wpuszczał bym Yamala na Atletico. Właśnie taki mecz Raphini nawykłemu do walki się należy. A nóg Yamala szkoda na ich frustracje.