yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Bo strzelił nam bramkę? Chryste....poważnie?
3
Nie wierzę. Byłem w niedzielę w Barcelonie i "rozmawiałem z Laportą". Mówię mu, że interesuje nas liga mistrzów. A ten wielkie oczy. To mu mówię, Joan patrz:
https://zapodaj.net/plik-KFhHEpTXOJ
idziemy tylko po to. Nic innego nas już nie interesuje.
I posłuchał. Przed rewanżem pojadę znowu.
2
@Death11 Lewy dziś naprawdę jak z innego czasu. Rewelacyjny. Nie podawali mu ale sam zrobił różnicę. Wstyd, że w samej końcówce wycofali przejętą przez niego piłkę, bo można było atakować po 4 bramkę.
1
Xavi szapo ba......choć Rekin za fantystycznego dziś Raph to trochę eee
0
Gol na 2.2 pokazuje jak potrzeba nam takich Ferminow, wchodzących z 2 linii Fdj (że starych czasów) łamiących schemat do środka od linii Raphinii.
1
@kaamil1910 odszczekuje i zjadam własne go.... ;)
0
No i Raphinia na prawą pod linię, więc poza grą w obronie go nie zobaczymy.
0
I poparcie na Komara. Można go ustawić bliżej środka pola karnego jak obecnego Raphinie? Można. Ale Można kazać stać pod linia i dosrodkowywac jak Yamalowi.
0
@DonPancio żadna wina Roberto że przy wybijanie odbił piłkę. W drugiej akcji to De Jong nie wrócił za zawodnikiem, ck zdarza mu się notorycznie.
0
@kaamil1910 z jednej strony tak. Z drugiej rewanż w Barcelonie, więc przewaga własnego boiska jest mega przewagą.
0
@Davvd to prawda. Niby gra cofnięty, ale ani z tyłu ani z przodu go nie ma.
0
@Technik ja bym do S. Roberto nie miał pretensji. Przeciwnik zaczął grać szybko a koleś ma żółta. Każdy głupi faul i jest nas 10
1
@Kalipso ty tak serio?
0
Ale się sypneło.
0
Brak wsparcia dla S.Roberto od kolegów. Zapominają ze on ma żółta? Faul teraz zakończył by się czerwem.
Eh Dembus się wstrzelił
0
@Matheu12 Problem z Xavim był tak, że Barca grała pół sezonu kupę. I styl był karygodny. Dodatkowo nawet w dobrych meczach potraciła punkty. I na tle Realu wyglądało to fatalnie.
Natomiast widziałem gdzieś grafikę, że zdaj się jesteśmy 8 zespołem w europie z największą liczbą wywalczonych pkt (patrząc chyba na wszystkie rozgrywki). W chwili obecnej gra wygląda dobrze. Dlatego właśnie zapominamy o wcześniejszej dramie.
I choć też byłem zwolennikiem pożegnania Xaviego, to chyba serio dałbym mu 3 sezon. W 1 wygrał ligę. W drugim po prostu gra tym czym może. Pierwszy skład zawodzi ale dzięki kontuzjom mamy rozbłysk talentów Cubarsiego i Yamala. Fermin prezentuje się nieźle. W końcu Raphinia na lewej stronie grający bliżej środka jest kluczowy, a zobaczysz, że jak przejdzie pod linię prawego skrzydła to zniknie.
Biorąc pod uwagę stan finansów. Zespół jaki buduje Real. Brak starchu korzystania z młodzianów to jednak bym zostawił Xaviego.
0
@norbi77 mógł, ale akurat arbiter z Anglii więc dopuszcza ostrą walkę, w krytycznych momentach. Poza tym wg mnie tam bliżej czerwonej było niż żółtej.
0
@dariooo przy ostatniej akcji bał się, że z prawej nogi grając pierwszą piłkę spartoli podanie do LEwego. Ale co odawalił lewą to się gorzej nie dało. Może po prostu da mu to do myślenia...."ryzykuj".
0
Szkoda tych sytuacji Yamala. Asystę zrobił, ale dziś jak mówili komentatorzy nie jest to jego dzień. Przy odrobinie spokojniejszej głowie mogło być 3:0
0
@MasterKrzych mylisz się. Zabezpiecza rozegrania i ma stricte defensywne zadania jak z Atletico. Barca do ataku nie wychodzi dziś az taka dużą liczbą graczy.
0
Ja rozumiem że Fdj ma defensywne zadania ale w takiej kontrze potrafił by do uja dobiec pod bramę skoro dziadek Goundo był tam jako drugi.
1
@norbi77 żółtej Var nie mógł wywołać. Ale czerwoną mógł.
2
Chyba mieliśmy farta bo spalony czerwa by nie anulował.
5
Z małym kontraktem to gracz na wagę zlota. Lewą prawa obrona, DM, pomoc, a jak trzeba to gdziekolwiek.
Tak naprawdę kwestią jest tylko wysokość kontraktu.
Nawet obecny sezon pokazuje że czy że słabymi czy mocnymi daje radę do pewnego poziomu.
1
Niedawno byłem zdecydowanie na tak. A wręcz uważałem, że to powinien być priorytetowy gracz do sprowadzenia.
Ale obecnie? Ofensywny pomocnik....na prawą stronę? Po co? Za kogo?
Obecnie są tylko dwa priorytetowe transfery.
Cancelo i DM.
Ściągnąć J. Arujo albo Desta jeśli nie będzie na niego chętnego. I spokojnie budować uzupełniając małe braki a nie szastać jak idioci milionami.
0
@Roobo przeciwko MU, który strzelił w 96 min. Tam nie ma min odpoczynku. Walczysz do ostatniego gwizdka.
0
@sevs no nie. Raphinia zdecydowanie.
0
brawo Cancelo. Serio jeśli my tego gościa nie kupimy to nie wiem.
20-40mln w ciemno powinni brać.
0
Zdejmowanie ROberto było całkowitym błędem w tym meczu. Trzymał lewe skrzydło gdy Cancelo sobie mógł hasać. Teraz jest tam dziura.
0
Kur.... Kounde zagraj jedną piłkę w tempo. A nie za plecy. Na zwolnienie.