0

@ignacy28 Szczęsny nie jest Hiszpańsko języczny i to jest problem. Linia defensywy Barcelony poza Kounde jest z samych Hiszpanów. A dodatkowo Francuz też mówi w tym języku. Może na razie szczęsny jest bez formy. Bo jakiś powód musi być.

0

Cubarsi po roku cudów mocny zjazd defensywny. Często spóźniony, niedokładny, dający się ogrywać na raz i niestety faulujący (jak z Sevillą gdzie raz nie zdąrzył do piłki, z wysoko ustawionej obrony i raz wyciął w polu karnym przeciwnika, ale uratował go spalony). Powinien się ogarnąć. Chyba gra jednak trochę za dużo. Przy bronieniu ataku pozycyjnego jednak jest dość mocny.
Inigo bardzo mocny punkt w tym sezonie. Jak zaczął grać to filar.

3

Narzekanie na LN jest głupie.
Federację i tak umawiały spotkania towarzyskie, za których organizacje płaciły. Teraz odgórnie np. taka Polska za grę w dywizji A dostała 1.5mln euro. Hiszpania za zwycięstwo w zeszłym roku ok 11mln euro.
Dlatego wolę oglądać takie coś, co jednak budzi emocje i jakieś dramatyczne sparingi, gdzie każdy kopie się w czoło. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie zagrać eksperymentalnym składem i spaść niżej. Dla Polski akurat LN była zbawienna i dzięki niej zagraliśmy w Euro. Bo nie było by nas nawet w barażach.

Mniejsze ligi? Sensowny pomysł. Ale wieloletnie kontakty tv, sprawiają że takie zmiany nie mogą być wprowadzane gwałtownie. A poza tym sama liga nie będzie chętna na to.
A prawda jest taka, że niestety przychodzi taki czas że zespół musi decydować co jest priorytetem. Nie da rady gryźć tortu na każdym froncie. A jak się chce to trzeba mieć świadomość że wygrywanie to cykl. Budujesz zespół wygrywasz. Znowu przebudowujesz.

0

Dziwne spotkanie. ALaves gniecie do pola karnego. A wynik wysoki w Naszą stronę.

4

Panie trenerze. 4:0 to może moment aby sobie dalej odpoczywali kluczowi gracze.

11

E tam. Gadka dwóch na ten moment nie wiele znanych piłkarzy.
I teraz na bazie tego wyobraźcie sobie sytuację Pedro, kiedy CR7, będący wtedy jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym piłkarzem, pyta go:
-Kim ty jesteś?
I ta odpowiedź Pedro:
- Ja jestem Mistrzem Świata. A ty?
Chciałbym wiedzieć co poczuł wtedy Cristiano.

0

@HolyGoalie97 no za dużo tych zmian. Jak zdjął Yamala to powinien ten Raphinia grać. No i dramat w obronie. Na Budimira 2 kolesi +-18 lat skończyło się dramatem bo Ante miał mecz sezonu.
Lepiej było zmieniać w poprzednim meczu u siebie. A nie tutaj na trudnym terenie.

0

@adamek20151 o czym ty mówisz. Martin robił swoje. Ferrari szanse miał. Zawodzi środek ora środkowy obrońca. Wystawienie środka obrony w wieku 18 na Budimira to pomyłka. Z nim Inigo powinien się przepychać i walczyć. Poza tym 5 zmian w składzie to hmmm trochę rozstroju. Wyszło jak wyszło
Moglo być 2.2 jest 1.3

1

Mnie dziwi robienie rotacji na trudny wyjazdowy teren. Nie można tego zrobić u siebie z potencjalnie łatwiejszym rywalem, gdzie w razie co to i trybuny poniosą?
Oby udało sie szybko strzelić.

0

Brałbym Rico/Badia

0

@Comentateiro No tak. Lepiej mieć showmena niż kolesia który swoimi bramkami daje 1 miejsce w lidze.

0

@Coutinho007 jedyne zagrożenie na lewej było gdy Martin musiał schodzić i asekurować środek.

0

@brd42 tylko Yamala masz kim zastąpić. A na środku obrony masz chłopaka ze szkółki, który zastępuje innego chłopaka poniżej 18 roku życia.
Yamal może odpocząć w meczu u siebie. Zagrają tam Torres/Raphinia/P.Victor a na środku zostaje z doświadczonych Eric, który choć nie istnieje, to musi grać na DM bo nie ma nikogo na tą pozycję.

0

@kakawek nie ma już zmian.

0

@Szmulek to prawda. To jego gra. Wolne pole i gonienie piłki. A nie siermiężne granie w poprzek.

2

O kur.....ale asysta. W końcu grają to co Brazylijczykowi leży. Szybkość i gonienie piłki.

0

@brd42 po to, że Inigo z Cubarsim grali wszystko. I wychodzi na to, że dramatycznie to wygląda jak grają zmiennicy.

0

Trzeba przyznać, że G. Martin choć słabszy z przodu niż Balde, w defensywie daje znacznie więcej niż nasz jeździec bez głowy. No i w 2 połowie trzyma całe prawe skrzydło bo Rapha zszedł do środka.

0

@Katalonik97 tak naprawdę zwiększona została intensywność pressingu i to dużo daje. I dlatego Busi kiedyś był najlepszy, bo zajebiście przewidywał gdzie poleci wybita na pałę piłka.
Natomiast w defensywie to wygląda źle, kiedy przeciwnik gra szybkimi skrzydłowymi i potrafi grać z szybkiej kontry.


8

Rapha w końcu.
Pau piękne odegranie.

0

Penia ma mega problem z decyzją czy iść do przodu. Na linii to naprawdę świetny bramkarz. Ale na przedpolu dramat.

1

@Kapitan hawk to żeś wywołał.

0

Robert....w takim meczu :(

0

Bóg Piłki i Szczęścia dziś są z nami.

0

CHryste zdejmijcie Eica i Sergi Dominguez. Tam jest taka dziura że dramat.

6

Niech Laporta dzwoni już do Szczęsnego. Jeśli kontuzja Matsa >4 miesiące, to będą go mogli wziąć.

1

@karoleq992 on jest mega dobry na linii. Ale na przedpolu gra słabo.

0

Źle wygląda ten mecz na prawej stronie obrony i w środku. Gdyby na lewej był Balde to by był już dziś dramat.

0

WoW. Robert. Nie ma go. A dwie bramy. Szacun.

0

@Xxxbarca4ever bo grają bardzo fajny mecz. I długo byliśmy cieniem. My natomiast na pewno nie gramy dobrze. Natomiast mieliśmy 3 znakomite sytuacje. Jedną wykorzystaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?