1

Lewandowski Robert......kozacko to poszło.

0

@sevs to prawda. Gavi fajnie gra jako defensywny, ale do przodu zero. Dubluje się z Casado, który wychodzi wyżej i nie jest sobą. Nie ma tego miejsca. Pedri powinien wyjść wyżej.
Z chęcią zobaczył bym Torre.

0

Najgorsze jest to, że gdy Penia łapie piłkę, to zamiast skrzydła uciekać to stoją i gadają. Kounde w defensywie spoko, ale do przodu, szczególnie z rozegraniem drama.

0

Znowu powoli i bez środka. Sami się prosimy o problemy.

0

@piasqnfcb nie no bez przesady. Wejście agresywne, spóźnione. Jak najbardziej powinien wylecieć za drugą żółtą.

0

@MateuszGotowka99 Tyle dobrego, że w 2 go zdejmie go Flick.
Odcięcie umysłu.

0

Strasznie grają nam piłki za plecy. Szybkie 2 podania i 2-3 wybiega za naszych obrońców, którzy dziś jakoś mega spóźnieni.

0

@Fake69 mega dziwne, gdy operator nie nadążył za piłką. Każdy oczekiwał, że Penia ją bierze a tam .... pustka.

0

@Litman pełna zgoda. Lepiej było by zostawić puste skrzydło Martinowi i ściągnąć Olmo ku środkowi.

0

GRanie bez gracza na 10 nam nie idzie ewidentnie. Pedri, Gavi, Casado to gracze tej samej pozycji. Z tym, że Gavi nie za bardzo potrafi podawać w tempo.

4

KLarnego nie było. Ale Aspas to kocur. Takie przyjęcie, takie wyjście. Koleś naprawdę jest niesamowity od lat, grając w takiej tylko Celcie.

2

Źle wygląda ta gra z Olmo wciśniętym w lewe skrzydło. ON zdecydowanie lepiej klepie bliżej środka z możliwością gry w obie strony.

0

Bałem się, że z Gavim znowu zdominujemy środek i będzie wolno, w poprzek i tak jest. Na szczęście pozostały jeszcze resztki szybkiej gry.

2

Tak naprawdę jak ktoś może być w ogole nim zainteresowany, kiedy notorycznie jest kontuzjowany.
I nie jest to problem samego kolana. Ale generalnie słabej fizjonomi. Co z tego, że był z operowany. Obciążenie treningowe "zawodowców" zawsze będzie za duże. Tak naprawdę to kto wrócił po kontuzjach kolan/więzadeł na najwyższy poziom?
Co innego złamanie (nawet otwarte), którego doznał np Villa. Ale to był ukształtowany zawodnik. A Fati łapał je w okresie jeszcze rozwoju, gdzie jego największą zaletą była szybkość, przyspieszenie, co zawsze wystawiało go na "kopanie" i ostre faule.
Zresztą widać to na przykładzie Demble (ale i niegdysiejszego Iniesty, Fabregasa), który w młodym wieku łapał kontuzję za kontuzją. Im jest starszy, tym te kontuzje rzadsze. W PSG gra regularnie a nie okupuje lekarza.

0

Jesteśmy ponl prostu dziś słabsi.

0

Chryste. Cofnijcie cały zespół i zaatakujcie pozycyjnie a nie próbujecie ich wyciągnąć i z kontry zaatakować. Dziś po prostu nie będzie szybkiego grania.

1

Może pora zaufać w rozegraniu Torre.

0

@BezglutenowyPedri tylko że ten Fermin jednak uczestnixzy w grze i jest praktycznie w każdej akcji gdzie chociaż oddajemy strzał.

0

Ależ się gubią. Dramat z wyprowadzeniem.

0

Gubili się strasznie w ostatnich 10 min I mieli problem z wyjściem z połowy. Tak jak Fdj grał fajnie do bramki Lewego, tak ten uraz praktycznie wybił go z rytmu i zniknął.

1

Jeśli mamy gdzieś robić rotacje, to róbmy je w meczach domowych na słabszych rywalach. A nie na Anoeta gdzie nawet w formie ku....ciężko nam się gra.

1

@maciekofcb to dzięki wpadkom potentatów. Niestety awans 24 zespołów dalej sprawia, że i tak awansuje kto ma awansować. Mimo wszystko ostatnia kolejka będzie arcyciekawa, bo jedna bramka może mieć znaczenie czy wpadasz na Real, City czy Feyenoord.
Najważniejszą jednak zmianą, która od dawien dawna powinna być po grupach jest brak zakazu gry zespołów z tego samego kraju.

0

@ZeTRoX92 Źle to wygląda. A właściwie jak za ostatnich czasów FDJ. CHowa się za przeciwnikami. Praktycznie go nie ma. Podaje do najbliższego. Granie bez 10 jest dziś słabiutkie.

4

@xavi890 nie postawił bym palca na zwycięstwo Liverpoolu. Zresztą miejsce Realu w tabeli nie ma znaczenia jeśli nie jest poniżej 24 miejsca. U nich granie na najwyższym poziomie w LM zaczyna się w drabince. Zresztą nawet tam grając padakę, potrafią wyeliminować zespoły na gazie i w tope formy. Więc cieszmy się formą Barcy. Liczmy, że w lidze uda się odskoczyć jak najdalej. A LM, no cóż....zobaczymy.

0

Marzenie. Ale za drogi, a prawa flanka za mocno u nas obsadzona. Więc na pewno do tego nie dojdzie.

0

Sukcesem trenera jest dotarcie do samego zawodnika i przekonanie go, że na prawej to gra Yamal. A on może grać wszędzie.
Xavi robił to samo. Ale stara tiki taka bez Iniesty i samego Xaviego w polu którzy wygrywali pojedynki 1 na 1 i grali prostopadłe piłki nic nie daje. Obecny Raphinhi największe sukcesy święci w momencie kiedy może iść na piłkę w pełnym biegu. Na przerzutach, rozciągnięciu i wypuszczeniu go na wolne pole. A nie klepaniu po szerokości.
Każdy styl jest idealny jeśli ma się pod niego zawodników. Messi, Neymar, Iniesta, Xavi to były potwory do gry 1 na 1 i szybkiej klepy. Ten styl ni jak by się miał do małotechnicznego Raphinhi, starego Lewandowskiego i bandy dzieciaków w środku pola.
DLatego Xavi przegrał, bo chciał grać to co grała Barca jego czasów. A Flick wygrał bo potrafił przekonać zawodników do szybkiego grania.
Jest też jeden aspekt, który zawsze przynosił wyniki BArcie. Wysoki pressing. Kiedy on siedzi, wtedy i Xavi 1 sezonu, Flick, Tata Martino i inni wygrywali. Bez tego niestety jest kiepścizna z mega ofensywnym zespołem

0

Nikt nie wyda pieniędzy na bramkarza na 1, mając podpisany kontrakt z Matsem. To jest oczywiste

0

Nie jest lepszy. Ale ma dużo lepszy mental i jest całkowicie innym typem zawodnika. Jeden bazuje na dryblingu i technice, drugi na fizyczności przy walce. Obaj są bardzo szybcy. Ale jednak to Komar z pilka przy nodze dużo lepiej ją prowadzi.

0

Będzie manita na SB?

0

Rober kwadratem na 2 baty!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?