0

Mamy dwóch środkowych obrońców i ktoś naprawdę myśli, że Arujo zostanie wypchnięty z klubu?

0

Można narzekać na obronę. Ale kryminał w obronie straszny. Do przodu mieli siłę biec. A do obrony zdążył wrócić Raphinia i Eric(ten siły miał). Balde sobie człapał, kiedy grający cały mecz Molina jechał na przyspieszeniu. Tak się nie da.

2

Za ten powrót Balde to mu się kołek w tyłek należy. Koleś ma ~20 lat, a mu się biec nie chciało. Popatrzcie jak ten co asystował zasuwał.

0

@Gibbon_FCB Real gra słabo ale my obecnie gorzej. Zremisować z Atle nie jest wstyd. Choć nic nie grają. Ale bronić potrafili zawsze. Gorzej, że nie wygrywamy z zespołami jak "Ogórki"

0

@leonek160 Real miał juz ile pkt straty? Spokojnie. Zobaczymy jak sezon pójdzie. Fakt jest taki, że zdobyliśmy mniej pkt niż w najgorszym sezonie Xaviego.

0

@abram3k tak było i w poprzednim meczu. Tylko nie ma głośnego nazwiska więc nikt nie robił z niego bohatera. A koleś wyjął 2 setki lewego. Strzał Raphy zbił na poprzeczkę. Zrobił co tylko dało się zrobić.

0

Zobaczcie na ustawienie naszych gdy podanie poszło do Sorlotha. 2 w kierunku piłki i tylko jeden zabezpiecza 2 graczy Atle wchodzących drugim skrzydłem. Dramat na tym poziomie.

0

@Wojtek84 Nie przesadzaj. Nie będzie dziadek grał 90+ min mecz w mecz.

1

Casado jak na DM musi w tym meczu wziąc odpowiedzialność za przerywanie akcji. Czasem trzeba zagrać brutalniej kolego.

0

Ferran raz, że mógł uderzyć, dwa że zagrał za plecy. Ale Lewy też więcej mógł zrobić.

1

Nie wygrywa się nie strzelając bramek. Były sytuacje, Atle musiało się otworzyć. Nasi powinni się od De Paula uczyć jak strzelać mierzone strzały.

0

Zrobił co mógł. Był rozpędzony. Nie jego wina, że nikt nie biegł za De Paulem.

1

Co raz bardziej boli brak gola Fermina. Zaczynamy grać akcja, za akcję.

0

@MesQueUnClub96 albo połamane nogi.

0

Kur.....żeby ta nieskuteczność znowu się nie zemściła!!!

0

@Kamiloza91 3 pkt z leszczami liczą się za tyle samo co z Barceloną. Wolę przegrać dwa razy z Realem i wygrać pozostałe 36 meczy, niż przegrywać ze "słabiakami".
Fajnie mecz wygląda. Czemu nie można było grać tak szybko w poprzednim. Do momentu bramki Atle nie grało nic więcej niż poprzedni przeciwnik.

1

Dobrze to na razie wygląda. Grają szybko. Sporo się poruszają. Zapytać należy czemu nie można było tak tydzień temu. Atle na razie nie gra inaczej. Stało 11 w defensywie.

1

Powiem jedno. Real może i też by tego nie odrobił, ale tam przynajmniej jest chora ambicja odrobienia. Jakiś nerw. Jakaś agresja.

0

Co za różnica czy będzie 0:3 czy 0:1. Niech kuźwa większą liczbą wejdą w te pole karne.

0

@abram3k no akurat Gavi obecnie to nie porozumienie. Jedynie na DM się nadaje. Nic nie kreuje.

4

Leganes pokazuj, że wychodząc dwa razy za połowę w drugiej części meczu można spokojnie trzymać wynik. Barcelono ucz się.

1

@Kamilos84 dziś na pohodowali.

0

@tomek8756 Nie można. W jego wypadku jak i Raphy bramkarz pokazał klasę.

0

@Transu96 Nie wpuści Arujo w meczu gdzie przeciwnik może wyjść z szybką kontrą i trzeba będzie się ściagać. Gdyby tu było z 2:0 to pewnie byśmy go zobaczyli.

0

@mateusz19191010 A kogo ma wpuścić?

0

@Gibbon_FCB Cou to może nie. Ale Griezmann gra fantastycznie.

1

Casado do rozbijania ataków przeciwnika jest spoko. Do prostopadłych piłek jak jest miejsce też, ale w młynie nie istnieje. Fermina za niego bo nam atutów z przodu trzeba.

0

@Czajka90 akurat jest. Atakujemy boijąc w głową w mur. A oni pokazują jak się broni przeciw nienacierającemu przeciwnikowi. Nagranie z mecuz mogli by pokazać przed meczem z Celtą.

0

Lewy sytuacje ma więc raczej na pewno nie zostanie zmieniony.
Potrzebujemy weścia Fermina. I tu się przychylę do komentatora, że chyba za Casado.

7

Możemy narzekać na Balde. Ale pozostałych dwóch obrońców na tym skrzydle, nie potrafi nawet do przodu biec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?