yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy dwóch środkowych obrońców i ktoś naprawdę myśli, że Arujo zostanie wypchnięty z klubu?
0
Można narzekać na obronę. Ale kryminał w obronie straszny. Do przodu mieli siłę biec. A do obrony zdążył wrócić Raphinia i Eric(ten siły miał). Balde sobie człapał, kiedy grający cały mecz Molina jechał na przyspieszeniu. Tak się nie da.
2
Za ten powrót Balde to mu się kołek w tyłek należy. Koleś ma ~20 lat, a mu się biec nie chciało. Popatrzcie jak ten co asystował zasuwał.
0
@Gibbon_FCB Real gra słabo ale my obecnie gorzej. Zremisować z Atle nie jest wstyd. Choć nic nie grają. Ale bronić potrafili zawsze. Gorzej, że nie wygrywamy z zespołami jak "Ogórki"
0
@leonek160 Real miał juz ile pkt straty? Spokojnie. Zobaczymy jak sezon pójdzie. Fakt jest taki, że zdobyliśmy mniej pkt niż w najgorszym sezonie Xaviego.
0
@abram3k tak było i w poprzednim meczu. Tylko nie ma głośnego nazwiska więc nikt nie robił z niego bohatera. A koleś wyjął 2 setki lewego. Strzał Raphy zbił na poprzeczkę. Zrobił co tylko dało się zrobić.
0
Zobaczcie na ustawienie naszych gdy podanie poszło do Sorlotha. 2 w kierunku piłki i tylko jeden zabezpiecza 2 graczy Atle wchodzących drugim skrzydłem. Dramat na tym poziomie.
0
@Wojtek84 Nie przesadzaj. Nie będzie dziadek grał 90+ min mecz w mecz.
1
Casado jak na DM musi w tym meczu wziąc odpowiedzialność za przerywanie akcji. Czasem trzeba zagrać brutalniej kolego.
0
Ferran raz, że mógł uderzyć, dwa że zagrał za plecy. Ale Lewy też więcej mógł zrobić.
1
Nie wygrywa się nie strzelając bramek. Były sytuacje, Atle musiało się otworzyć. Nasi powinni się od De Paula uczyć jak strzelać mierzone strzały.
0
Zrobił co mógł. Był rozpędzony. Nie jego wina, że nikt nie biegł za De Paulem.
1
Co raz bardziej boli brak gola Fermina. Zaczynamy grać akcja, za akcję.
0
@MesQueUnClub96 albo połamane nogi.
0
Kur.....żeby ta nieskuteczność znowu się nie zemściła!!!
0
@Kamiloza91 3 pkt z leszczami liczą się za tyle samo co z Barceloną. Wolę przegrać dwa razy z Realem i wygrać pozostałe 36 meczy, niż przegrywać ze "słabiakami".
Fajnie mecz wygląda. Czemu nie można było grać tak szybko w poprzednim. Do momentu bramki Atle nie grało nic więcej niż poprzedni przeciwnik.
1
Dobrze to na razie wygląda. Grają szybko. Sporo się poruszają. Zapytać należy czemu nie można było tak tydzień temu. Atle na razie nie gra inaczej. Stało 11 w defensywie.
1
Powiem jedno. Real może i też by tego nie odrobił, ale tam przynajmniej jest chora ambicja odrobienia. Jakiś nerw. Jakaś agresja.
0
Co za różnica czy będzie 0:3 czy 0:1. Niech kuźwa większą liczbą wejdą w te pole karne.
0
@abram3k no akurat Gavi obecnie to nie porozumienie. Jedynie na DM się nadaje. Nic nie kreuje.
4
Leganes pokazuj, że wychodząc dwa razy za połowę w drugiej części meczu można spokojnie trzymać wynik. Barcelono ucz się.
1
@Kamilos84 dziś na pohodowali.
0
@tomek8756 Nie można. W jego wypadku jak i Raphy bramkarz pokazał klasę.
0
@Transu96 Nie wpuści Arujo w meczu gdzie przeciwnik może wyjść z szybką kontrą i trzeba będzie się ściagać. Gdyby tu było z 2:0 to pewnie byśmy go zobaczyli.
0
@mateusz19191010 A kogo ma wpuścić?
0
@Gibbon_FCB Cou to może nie. Ale Griezmann gra fantastycznie.
1
Casado do rozbijania ataków przeciwnika jest spoko. Do prostopadłych piłek jak jest miejsce też, ale w młynie nie istnieje. Fermina za niego bo nam atutów z przodu trzeba.
0
@Czajka90 akurat jest. Atakujemy boijąc w głową w mur. A oni pokazują jak się broni przeciw nienacierającemu przeciwnikowi. Nagranie z mecuz mogli by pokazać przed meczem z Celtą.
0
Lewy sytuacje ma więc raczej na pewno nie zostanie zmieniony.
Potrzebujemy weścia Fermina. I tu się przychylę do komentatora, że chyba za Casado.
7
Możemy narzekać na Balde. Ale pozostałych dwóch obrońców na tym skrzydle, nie potrafi nawet do przodu biec.