1

@panczo Dla walki. Liczył, że Fdj weźmie rozegranie. Ale bez Olomo, Fermina, Pedriego rozegrania w środku nie ma. Casado potrafi grać prostopadłe piłki ale nie jest rozgrywającym. Gavi to przecinak. W przodzie nic nie daje.

0

@KobeFR ich zmiennik (ten od aysty dla nich na 2:2) zostawił nogę na 2:1. Tak więc wiesz.

2

Bez przesady. Przy takiej bramce to raczej nie można nikogo winić.

0

@michal26 5 chyba by wystarczyło. Nikt się za bardzo nie kładł. Były dwa vary. Więc 5-6 zobaczymy.

0

Teraz trzeba przyjąć na klatę desperację Betisu. A najlepiej ich skontrować. Ale bronimy w 9-10. Po to weszli ci co mają grac charakterem.

0

Powiem szczerze. Człowiek patrzy na var i nie wierzy, że oni coś tam jeszcze rozpatrywali. Przecież to, że nie było było widoczne na pasach trawy.

0

Rekin!!!. Brawo

0

@Joe_Pesci żeby ich sprzedać muszą grać. Znaczy Fdj nie da się bo za dużo zarabia. Na ten moment nikt mu pensji na poziomie 10mln nie da, a co dopiero 16.

0

Chyba się wpierdzielił w akcje Dżamalowi

1

@Roobo LEwy zrobił swoje. Bo tak naprawdę my mieliśmy jedną sytuację. Więc ciężko więcej oczekiwać.

0

@Toretto ty tak serio? Oni są rozpędzeni. Będą szli po zwycięstwo.
My drżyjmy o remis i liczmy na jakąś kontrę.
Zniszczyli nas w 2 połowie.

1

Tak naprawdę poza sytuacją z bramką nie mieliśmy za dużo.

0

Jak na takim poziomie można dostawać takich wylewów jak Balde, że na 2 metry nie odda dobrej piłki, Kounde dwa mecze temu.
Strasznie to wygląda.

0

@Katalończyk 99 dostać 4 pool rusha od zerga

0

@masa11 No to jest dramat w tym sezonie. I Kounde i Cubarsi dramatycznie się gubią w tym sezonie. Gorzej, że ich w ogóle nie było, a spóźnił się Fdj, który później nienagonił już straconego dystansu.

0

@trolownik gorzej, że wcześniej to on sprokurował tą sytucję, bo spóźniony wychodził na pułapkę

0

Bez przesady. Walka bark w bark. Ale i tak dramtaczna odklejka, że tak dali radę.

0

@cymanski15 gdyby miał pewność to poszedł by sam.

0

Auć. Spalony, ale Ferran powinien jednak kończyć to sam.

1

@kanver_ on należy do tej grupy kibiców, co myślą, iż VAR sprawdza każdy faul.

0

W polu karnym to wygląda jakby 3 naszych broniło na 8 Betico.

1

Ale się gubią. Masakra. Najgorsze w tym, że Betis wyszedł wysoko, a my nie potrafimy wyprowadzić jako takiej kontry.

2

@Comentateiro nie na darmo mówią, że łatwiej zdobyć bramkę, niż dograć dobrą asystę. Żeby mówić czy Casado mógł mu łatwo podać trzeba by było widzieć to z pozycji Casado. Ruch obrońcy, ustawienie, to wszystko wpływa na to czy czujesz, że coś zagrasz czy nie.
Była też akcja gdzie Yamal mu wybiegł a on pobiegł z piłką w lewo. Niby to było easy zagranie, ale miał ją na lewej nodze. I było po ptakach.

4

@JoeSatriani Casado gra super, gdy ma sporo miejsca przed sobą. Gdy obok jest Gavi, dublują się i wygląda słabiutko.

16

Lewy pokazuje to czego oczekuje się od "starszego" napastnika. Mało sytuacji, duża skuteczność.

0

@Yoohoo z jednej strony szkoda, że tak późno w Hiszpanii. Z drugiej strony powinniśmy dziękować, że nie zagościł wcześniej do Madrytu.

0

Aleśmy poklepali!!!

0

@Katalończyk 99 widziałem. Koleś przerwaca się na Inigo. Każdy coś tam od siebie przepycha. Ale, że Avila gra dla nich to zawsze będzie zły. Koleś jest dynamiczny, ale w chwili obecnej nie zagrał żadnego faulu na żółtą kartkę. On po prostu korzysta na tym, że się go boją. To jego taktyka. Ale na razie nie zrobił nic na wykartkowanie.

1

Ludzie dajcie spokój. W tym meczu poza normalną dynamiczną walką nie ma żadnej brutalności. Nie każdy mecz musi być zabity kartkowaniem. A że akurat nam to nie leży? Nie zawsze się gra jak się chce. Dziś sędzia pozwala na więcej w każdą stronę.

0

Olmo właśnie chyba stracił zęba/plombę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?